Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Че някой да ти е опрял ножа да казваш,защо отваряш изобщо тая тема?Като не е наша работа не гледай темата.

 

 

От любопитство, бе. :woot Да видя дали е една от поредните форумни теми, която е чисто мерене на пишки :laughing: Има и изключения, разбира се. Малко земни хора останаха, масово са литнали нейде из облаците. :) Живял съм и с 2, и с 200, но никога не съм се оплаквал/парадирал пред близки хора, какво остава пред някакво измислено форумно общество. :)

Далеч не визирам всички писали в темата, да не ме изядете сега с парцалите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

casperpld, така е, студентите са бедни...но поне тоя път знам за какво съм си дал парите :D

 

Викаш не е като да си се напил, да си забърсал някоя курва и после да не помниш колко си и дал и дали направо не ти е свила всичко което си носил, а? :P

Link to comment
Share on other sites

какво остава пред някакво измислено форумно общество. :)

Далеч не визирам всички писали в темата, да не ме изядете сега с парцалите. :lol:

 

От името на "измисленото" общество те порицавам сериозно. След като разсъждаваш така "измислено" за къв чеп изобщо пишеш пред една "измислица"?

Link to comment
Share on other sites

Сега ако отидеш с 2-3 лева, ще ти стигнат точно за цигари и половин 3 в 1. Иначе по темата, освновно си харча парите за храна, предимно произлизаща от азия, като например: китайска, тайландска, индийска и т.н.

 

От всички разходи на света е те тия са най-грешни. Поне аз го нямам тоя проблем. :rolleyes: Демек, че не пуша де не, че съм червив с пари :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

парцалки от кенвело напоследък :D

кво да правя, излъга ме продавачката да си зема карта за намаление и сега купувам щото ми бутат от цената :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За пъъълни глупости... то не са наеми, ток, магистратури, подаръци...е, последното не е гглупост, но първите три направо ме замайват особено през зимата :lol: Замаена съм :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За пъъълни глупости... то не са наеми, ток, магистратури, подаръци...е, последното не е гглупост, но първите три направо ме замайват особено през зимата :lol: Замаена съм :wacko:

 

Недей така с тока... че аз им "кихнах" предния месец над 300 кинта някъде :)

 

А от коментара за подаръците се сетих за вица:

 

* Един мъж може да се счита за преуспял ако печели повече пари отколкото харчи хена му

* Една жена може да се счита за преуспяла ако е намерила такъв мъж (чийто пари не може да похарчи)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Недей така с тока... че аз им "кихнах" предния месец над 300 кинта някъде :)

 

А от коментара за подаръците се сетих за вица:

 

* Един мъж може да се счита за преуспял ако печели повече пари отколкото харчи хена му

* Една жена може да се счита за преуспяла ако е намерила такъв мъж (чийто пари не може да похарчи)

 

:)

Ооооо, аз не съм от тези дето искат да харчат чужди пари! Е......отвреме навреме се случват и такива аномалии, но все пак съм жена и не мога да избягам от същността си!

Link to comment
Share on other sites

Ооооо, аз не съм от тези дето искат да харчат чужди пари! Е......отвреме навреме се случват и такива аномалии, но все пак съм жена и не мога да избягам от същността си!

 

Аааа ъъъъъ... имало и такъв вид жени дето не харчат парите на мъжете си? Или само по официалните празници??? Къде, къдееееееее, къде са тези жени, ейййййй? :P

Link to comment
Share on other sites

Ами днес съм гръмнал 15лв. цигари. 15лв. разходка до гребната с кафенце и 10лв в магазина и останах с 28лв. до петък.

Нищо смислено иначе.

Link to comment
Share on other sites

Аааа ъъъъъ... имало и такъв вид жени дето не харчат парите на мъжете си? Или само по официалните празници??? Къде, къдееееееее, къде са тези жени, ейййййй? :P

Всяка жена около теб е такава! Сига да знаеш как ТИ да харчиш парите си за нея, така че после да не можеш да кажеш, че тя ти ги харчи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всяка жена около теб е такава! Сига да знаеш как ТИ да харчиш парите си за нея, така че после да не можеш да кажеш, че тя ти ги харчи :lol:

 

Изкаш да кажеш - няма тън-мън - направо аз да си ги харча без да има нужда да ми казва, намеква и потретва... и направо каквото остане да го слагам в нейното портмоне, а? ;)

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO не че без цигари и алкохол не може , но това са едни от малкото позволени наслади на живота...

 

Само цигари........ алкохол може, ама не да се наливам за щяло и нещяло ;)

Link to comment
Share on other sites

от както се затопли основно за руски стандарт , а днеска даже цял кашон си поръчахме че отиваме на вила 2 дена с едно прасенце което ми напомня че него още не сме го платили......

Link to comment
Share on other sites

от както се затопли основно за руски стандарт , а днеска даже цял кашон си поръчахме че отиваме на вила 2 дена с едно прасенце което ми напомня че него още не сме го платили......

 

малко като в "руския риболов" : колкото ми казахте - толкова взех - 20 кашона водка (на руски онзи както го казваше ме накефи отвсякъде) :)

Link to comment
Share on other sites

от както се затопли основно за руски стандарт , а днеска даже цял кашон си поръчахме че отиваме на вила 2 дена с едно прасенце което ми напомня че него още не сме го платили......

 

 

Ще пада веселба сррува ми се. С кашон Стандатр Мммммм. А и това прасенце. Мммм

Иначе ви пожелавам приятно изкарване.

Link to comment
Share on other sites

Искам... :P

 

rhijgj.jpg

 

Няма нищо по-ужасно от това да редиш перкусии в piano roll. А аз съм ритмичен, с ръце мога да направя много повече отколкото някога ще успея да направя с часове подреждане и местене на квадратчета по една решетка.

 

Midex, Sandman, Hate, Румба, някой, който се занимава с музика и има силно желание по колегиална линия да ми подари едно такова? 100 долара е, ко му плащаш! :P

Link to comment
Share on other sites

Добре де, какво ти пречи да ги свириш с МИДИ-то? А иначе бих ти го подарил на драго сърце, ако ти ми подариш един Motif XS! :)

Link to comment
Share on other sites

Sandman-е, бива ли така бе, трябва tit for tat, както са казали англичаните :)

 

Обратното на tit for tat е танту за кукуригу, как да направим трампата, като твойто е 2000 долара, а мойто е 100 :P

 

Иначе, би могло и на мидито, но там нещата са много по-разляти хоризонтално и чисто физически е много по-неудобно.

Link to comment
Share on other sites

Да, обаче, пък, по този начин се учиш много добре да си разделяш ръцете, а и са направени по стандарт. Чувал съм хора така да свирят на барабани на клавир, че можеш ако си затвориш очите да повярваш, че са се свири на истински барабани и то от много добър барабанист. Неволята учи! :)

 

(Midex)
Link to comment
Share on other sites

Парите си харча за газ и курви в момента. А днес почнах работа и ще харча И за пиене и ядене. :)

 

 

На теб поне ти гори малко това CLIO.

 

Иначе днес пак съм изпишил 2 кутии и почвам 3-та. Ето го пак 10лв. Чак се дразня на себеси.

Link to comment
Share on other sites

На теб поне ти гори малко това CLIO.

 

Иначе днес пак съм изпишил 2 кутии и почвам 3-та. Ето го пак 10лв. Чак се дразня на себеси.

 

Ми то неговото е 1.2 ама се оказаха че горят баш като 1.4 :lol: :lol: :lol:

 

Кво праиш бре човек?Как така 3-та кутия за 1 ден.........Аз пуша ама 1 кутия е карам по 3 дни обикновено.Ако имам работа и не съм в Университета мога да изкарам и цяла седмица..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...