Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Напоследък доста поизхарчих за антибиотици, витамини, парацетамоли и мед. прегледи, ама дано е минало.

И сега започвам да пестя за предстоящата екскурзия до Лондон, че много скъпо там.........

Link to comment
Share on other sites

Купих си още едни такива щото съм много нещастен от както си скъсах стария чифт... :(

Мм би ли споделил от къде и на ква цена си ги взе :)

Link to comment
Share on other sites

Аз дадох 70 лв. за бензинова помпа на Реното (поне Jozo каза, че е бензинова помпа) :tongue ... И още 45 лв. за обувки и чанта... Поне покупките си заслужават...

Link to comment
Share on other sites

Оф, и ти си прав, сигурно това са ми 10-тите пролетни обувки, които си купувам и поне 20-тата чанта, която имам :lol: Жени, нИ мойш нЪ рЪзбра!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оф, и ти си прав, сигурно това са ми 10-тите пролетни обувки, които си купувам и поне 20-тата чанта, която имам :lol: Жени, нИ мойш нЪ рЪзбра!!! :lol:

 

Имаш САМО 10 пролетни обувки... чакай пак да го кажа че ми хареса как звучи ... имаш САМО 10 (т.е. НЕ ПОВЕЧЕ от 10) пролетни обувки???

 

Завалийката :P Направо да те вземе човек, щом само толкова малко имаш... За чантите при нас има 2 рафта от гардероба, наскоро изхвърлихме поне 10-15 и пак едвам се побират там...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам само 1 чифт обувки, като се разпаднат минавам към следващия :) ама този чифт сигурно е ~ на цената на нейните 10.... (съдейки, че 45лв са и стигнали за обувки и чанта)....

 

Така ми е винаги удобно на краката и никога нямам мазоли :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам само 1 чифт обувки, като се разпаднат минавам към следващия :) ама този чифт сигурно е ~ на цената на нейните 10.... (съдейки, че 45лв са и стигнали за обувки и чанта)....

 

Така ми винаги удобно на краката и никога нямам мазоли :)

 

То и аз така (айде аз да имам по 1-2 чифта за всеки сезон, само дето маратонките са ми най-удобни и главно с тях ходя)... Иначе момичето добре го беше написала: "Жени, нИ мойш нЪ рЪзбра!!!" :) ... то аз не че се и напъвам де - тази непосилна задача отдавна съм я зарязал :)

Link to comment
Share on other sites

То и аз така (айде аз да имам по 1-2 чифта за всеки сезон, само дето маратонките са ми най-удобни и главно с тях ходя)...

Просто имах късмет, за да намеря толкова на сметка всички тези неща. Jozo е свидетел. Но то след толкова обикаляне вчера, бивало и нищо да не си бяхме взели :)

Link to comment
Share on other sites

Пффф... Събота се очертава да остана с жълти стинки :]

 

Не можах ли да си намеря някоя по-евтина страст, например тичане в парка, футбол, компютърни игри... па аз - планинско колоездене...

Link to comment
Share on other sites

На сметка? Все си мисля, че едни сравнително качествени обувки и чанта не може да струват 45 лева. В second hand може и по-евтино да се мине, но за нови неща :blink: Ама тва си е мания на българина- дай да си купуваме честичко нови парцалки, па нека да са боклуци.

 

 

Напоследък повечко пари отиват за икономическа литература. Ама като ги наредя на рафта всичките тухли- добре изглеждат. Даже сега ми се чете.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес си ги похарчих за едни много яки Lacoste маратонки и едни летни дънки.Голям айляк ей кой е казал че само жените трябва да ходат на шопинг терапия :D :punk

Link to comment
Share on other sites

На сметка? Все си мисля, че едни сравнително качествени обувки и чанта не може да струват 45 лева. В second hand може и по-евтино да се мине, но за нови неща :blink: Ама тва си е мания на българина- дай да си купуваме честичко нови парцалки, па нека да са боклуци.

О, боже мой! Ти ме категоризираш?! Намалени обувки, защото са останали само 1-2 номера, и как така разбра, че са некачествени?! Аз мога да го кажа, когато се скъсат примерно на 1-вата седмица. Друго - наистина ми се е случвало евтиното да ми излиза по-скъпо, но преди да съм го разбрала в случая, не ме урочасвай! И НЕ ПАЗАРУВАМ ОТ Second Hand!!! :angry: :ph34r: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

@gal4enceto - Я покажи линк с web site-а на производителя и съответните артикули, за да се приключи въпросни спор/естествено това не гарантира, че си взела нещо оригинално/

Link to comment
Share on other sites

Не е оригинално това, което съм си купила (не съм твърдяла подобно нещо). Говорихме за качествено. Никога не знаеш на какво ще попаднеш. Убедила съм се, че не е задължително да е марково, за да е качествено, да ми харесва, отива, да изкара дълго време, макар и носено системно! И не, няма да давам линк, да поствам снимки и т.н. За мен въпросът е приключил, дори го провлачихме повече от необходимото (за което се извинявам).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...