Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
за себе си мн я :ph34r:

Това не разбрах какво означава. Предполага че е "много ясно". Явно е много трудно да го напишеш без някакви неразбираеми и невероятно безмислени съкращения.

Link to comment
Share on other sites

Съдейки по повечето постове на младежта по различни форуми - за да им четеш писанията трябва да си доста добър в разшифрирането на кодове :)

 

Иначе аз днес си изхарчих част от парите за кожен панталон :)

Link to comment
Share on other sites

Сега чакам да ми завършат поръчката за 240лв...Това, мойто си е болест вече...Други му викат "колекционерство"...

Link to comment
Share on other sites

Vivatel, Mtel, GGBit, Auto GAS, L&M... такива неща :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Напазарувахме разни дреболии и джунджурии за коледни подаръци, но главният подарък още не е измислен за сестрата, която има ден-ден баш на Коледа :D Но за това, което искат от мен, трябва да си запорирам имуществото, за да си го позволя. Ето защо се казвало "празници" - з-то по празниците хората ходят с празни джобове; иначе щеше да е "пълници" :D

Link to comment
Share on other sites

ааа и аз имах такова много хубава животинка , жалко че нямах възможност да се грижа за нея , дано cheese да си я гледа както трябва

Link to comment
Share on other sites

За сметки за телефони, дрешки,шоколад, кафета, ксерокс(най-много пари отиват там) :lol: Малко по-късно и шофьорски курсове... различни работи, в зависимост от това какво ми е наложително или какво ми се прииска в момента.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се да ги харча ето за това:motifxs8_enlarged.jpg

 

Обаче аз ги нямам и няма как да ги изхарча за него. Търся си спонсори! :) Струва само 3389 Euro. Абе около 7000лв.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да направим дарение на sandman , и като се събираме да имаме жива музика от негова страна :punk

 

иначе само за глупости ги харча, не че са много но и малко са като пара в зимен ден :wacko:

 

Сторих грях! Закупих алкохол...

 

спокойно , аз го закупих и го изпих даже , сега е твой ред друже

Link to comment
Share on other sites

Събирам стинки за една ей такава мома:

1464614132_33f081bd64.jpg

 

за моя 23 сантиметров убавец :)

 

Другата седмица най-вероятно ще е вече вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Най-често купувам кафе (от машината), иначе не се живее 1-ва смяна :wacko: и от време на време някоя ябълка или фафла. Храня се предимно у нас (супички :wub: ) и това ми спестява доста. Помня времето, когато баничката беше 25 стотинки, а сега... 60-70. За 50 стотинки можеше да се нагрухаш стабилно. Сега и за един банан не стигат.

Разходите по нета ги взеха нашите. Успявам да събера някак пари за мтел... дните покрай плащането на тая сметка и кафе не се пие :hmmm: Стремя се да водя политика на финансова независимост и спестовност (до колкото може). Нашите си имат достатъчно разходи.

 

Не умея да пазя пари. Когато имам кеш - черпя. Рядко се случва да си купя някоя глезотия. Не ме влече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...