Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Окей, печелиш, моята е само 920. :)

 

Той е в Америка ами при теб как е. Имаш ли зачислена ку**а или кола за през семестъра или нЯщо друго. Бах тая такса честно

 

Няма на света образование, което да заслужава семестриална такса от 15 000 долара.

 

С тия кинти в БГ излизаш ДОКТОР, ЮРИСТ и ИНЖЕНЕР в ЕДНА година :):) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Няма на света образование, което да заслужава семестриална такса от 15 000 долара.

 

Абе, не ми бери ти грижа на мен... Сметнал съм го, като да заслужава, ама да видим...

Link to comment
Share on other sites

Абе, не ми бери ти грижа на мен... Сметнал съм го, като да заслужава, ама да видим...

 

Не, не, аз не говоря за възвръщаемост, а за реална стойност на самата услуга.

Link to comment
Share on other sites

Ами да, може би си прав... Като го сметнеш излиза по около $50 на час, което е малко повече от някакви частни уроци в България, което вече ме кара да се замисля, колко има смисъл. Но си е много. Истина е и че е изкуствено надуто и малко хора плащат реално всичко, но се избиват данъци чрез даване на стипендии.

Уча в Beloit College и разбира се и аз имам стипендия и не ги плащам тия пари. Това разбира се е само семестриалната такса, без общежитие, храна, такси, застраховки и други разходи. Ти накъде?

Link to comment
Share on other sites

Чувал съм този колеж. В смисъл сега като каза се сетих къде учиш. Аз от тази година ще съм студент в Дрексел Юнивърсити.

Link to comment
Share on other sites

Моята семестриална такса е 2000лв, уча в Медицински Университет - Пловдив ;)

Давам си парите за ресторанти и нафта ~ 50лв/ден. Сега съм в Лондон на един курс и давам 50 паунда/ден без да сипвам нафта :D

Link to comment
Share on other sites

Абе батка кво ги правиш тия коли бре? Иначе по темата, в момента се опитвам да устоя на желанието да си зема аудиокарта.

 

 

edit ей че съм... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе батка кво ги правиш тия коли бре? Иначе по темата, в момента се опитвам да устоя на желанието да си зема аудиокарта.

Играчки , не истински :)

Link to comment
Share on other sites

Общо взето си давам парите за глупости, според хората, но на мен си ми харесва да си харча за каквото си искам. особенно кат вляза в някъв магазин дето продават най-различни простотии или хардуер магазин ( Бриколажа имам предвид ) и все излизам с нещо купено :)

Link to comment
Share on other sites

Няма на света образование, което да заслужава семестриална такса от 15 000 долара.

 

Има... има... просто ти преподават правилните хора, а не някакви изкуфели идиоти, както в ПУ например...

 

Иначе си харча парите основно за компютъра. Останалото отива по сметки и кръчми... :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид наем, ток, топла вода, и т.н.

 

И мене само ме тормозят с тях :) Ей тва може ми е единственият приоритет да си от ромските братя, няма да трябва нищо да се плаща. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ако са достатъчни да си купя нещо което съм си харесъл си го купувам иначе ги изпивам. Май май скоро нищо не съм си купувал и не е на хубаво, щото доста изложения правим с приятели :) А тела и нета кучета ги яли щом мога да си взема едно шише флирт и да го завъртим на бързо със солидно мезе и по възможност здрав мохабет

Link to comment
Share on other sites

Козметика, дрехи.. обувки :wub: много обичам да си купувам обувки, особено лятото... списания, кафета, и общо взето за всякакви ненужни глупости, които на втората седмица са завряни в ъгъла на някой шкаф :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...