Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

За "Зърнена напитка Асеновград"- основно за това ги харча, ааа и за "бяло Виктори 100"... И за на гаджето лаковете и гримовете... И за храна на кучето- добре, че то поне е икономично гадинчето :)

Link to comment
Share on other sites

predi malko si kupix postavka za laptopa za 70lv i v momenta sedq i se 4udq za kav li hui mi e bila .......

какво има да й се чудиш на поставката ?

аз съм много доволен от моята

имам я от седмица вече

страшно удобство е

има ли вентилатор твоята ?

ако да не съжалявай изобщо

ще усетиш разликата веднага в греенето ;)

Link to comment
Share on other sites

И на мен това ми е най-съществения проблем. Спряха ми кранчето... Бях свикнал да горя на седмица по 60-70 литра нафта и да я копувам на 1.35 до преди 2 седмици ,а сега горя пак същото количество, но я копувам на на 2.30 и се усеща разликата - сложа за 50 лв и ги няма за 2 дена...

 

или ходиш на кафе във Видин или обикаляш страната по-работа....второто ме съмнява :rolleyes:

 

 

За сега се събират. После ще се дават на куп :lol:

Link to comment
Share on other sites

какво има да й се чудиш на поставката ?

аз съм много доволен от моята

имам я от седмица вече

страшно удобство е

има ли вентилатор твоята ?

ако да не съжалявай изобщо

ще усетиш разликата веднага в греенето ;)

 

метална е с някъв ултра мега як вентилатор (както се изрази момичето което ми я продаде) .... то тя беше една от причините да я купя де .... ама това е друга тема :wacko:

Link to comment
Share on other sites

на седмица задължително отделям по 15 лева за макина :lol:

ина4е цигари ядене (предимно пилешки хапки и всякакви готови храни) минерална вода кафе

и като има нещо стабилно изкарано или го харча наведнъж или го заделям

Link to comment
Share on other sites

на седмица задължително отделям по 15 лева за макина :lol:

 

 

Ти пък от каде си намираш за 15лв. ? Пък, че да ти стига и за цяла седмица?

Понеже аз имам чувството, че вече на всякаде е 20лв. и то доста нищожно за тези пари.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да си ги харча за глупости, ама за съжаление не мога :'(

Отиват за сметки, йедене, пиене, чат пат може да се събере за някоя глезотийка, ама в повечето време тц

Link to comment
Share on other sites

Да не слушам оправдания, г-н 8800! :lol:
чат пат може да се събере за някоя глезотийка, ама в повечето време тц

абе то ми се наложи да правя ъпгрейд - че ми се цакна дъното. От 2001 беше горкото. Служи ми добре. Та като смених дъното, тръгна на ред и то така от само себе си дойде 8800-то. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дам, ама аз от март съм в нов апартамент и сега го обзавеждаме със жената. Тия пари дето ги дадох за ъпгрейд можеше да си взема дивана, които харесах. Е то покрай едно проектче, тия дни чакам да ходя да го поръчвам и него.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък от каде си намираш за 15лв. ? Пък, че да ти стига и за цяла седмица?

Понеже аз имам чувството, че вече на всякаде е 20лв. и то доста нищожно за тези пари.

аз само по 2 3 пъти пуша седмично вътре има 3 глави големи колкото една стотинка някаде

от асеновград също имаше хубава макина и 20 лева както гледаш онея малките пакети издут до горе пълен самоче натрошена не е на глави само да не си вкараш някоя параноя щото почва да ти прилошава миналото лято едно приятелче тей във нас ама той тогава не пушеше много да му е било за 10 15 път някаде и свихме един фишек ама аз го натрясках само макина без тютюн излизаме на двора пушим го тръгваме само излизаме пред вратата и тоя като зе да залита едва измармори едно не мога да дишам падна долу го влачих горе във ваната го слагах и аз едни филми си вкарах от тогава не съм зимал от там ся нз как е хавата там

 

пък нормално трудно да си намериш то бахти пропадналия народ майна сичко яко амфетамини гледаш майна имах един познат преди само трева пушеше тежеше едно 80 85 килограма почна тея говна ся е едва 70 килограма с напикани гащи

Link to comment
Share on other sites

ebati tq mnogo poskapnala taq treva be , edno vreme kato se zaribqvaxme da pu6im s edni priqteli si bqxme vzeli polovin kilo za 200lv i to nqma takava treva , stava6 na kalbeta dobre 4e za okolo sedmica ni omrazna i sprqhme.....

Link to comment
Share on other sites

afd, тва на колко масура го написа или така си по принцип ?

Виж кво пише в подписа му :)

Link to comment
Share on other sites

Ами частта с "неграмотен съм да" обяснява ли защо го е написал толкова сакато..?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...