Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

Козметика, дрехи.. обувки :wub: много обичам да си купувам обувки, особено лятото... списания, кафета, и общо взето за всякакви ненужни глупости, които на втората седмица са завряни в ъгъла на някой шкаф :D

Добре че си призна навреме...тъкмо смятах да ти предложа брак... :lol: :lol:

 

Аз пък купувам най-вече техника (за работата ми)...колони, миксери (не кухненски :P ), саунд модули, HD рекордери, компютри...ей такива щуротии... ;) ....жена ми вече е на път да ме изгони от къщи....затова и опитах да се пробутам на *lola*...ама не ме огря. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

еврофутбол-давам последните си стотинки там...ама по някой път като влезат повечко парички и се чувствам бял човек :D

Link to comment
Share on other sites

Ами според големината в този ред:

1. Колата.

2. Пътувания - такси за магистрали и гориво.

3. Наем и храна.

4. Барове, кафета и т.н. - когато съм си в България.

5. Сметката за телефона.

6. Сметката за Skype.

 

Накрая като му тегля чертата и става една сума :cry ...

Link to comment
Share on other sites

А жена ти как възприе идеята ? :woot :woot :woot

Не съм й казал още...въртя двойни игри...в случай че ме изгони ненадейно след покупката на поредната джаджа да имам резервен вариант... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не съм й казал още...въртя двойни игри...в случай че ме изгони ненадейно след покупката на поредната джаджа да имам резервен вариант... :bgrin:

 

Винаги трябва да има резервен вариант ... иначе се получават лоши ситуации ... а парите си ги харча главно за дрехи ... и барове :punk

Link to comment
Share on other sites

за дрешки :) и обувки (не съм манияк, имам предвид че качеството си иска парички които не мога да събера за ден-два) и например паяче искам да си взема..и папагалче...и ножове да си купувам.. :rolleyes:

и за водка с кола в сафари..редовно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми по принцип нямам никви доходи съответно нямам никви разходи с изкючение нашите ако дадат някой лев испаднал от някаде :woot (случайно) и аз тях си ги паза като очите :huh:

Link to comment
Share on other sites

Козметика, дрехи.. обувки :wub: много обичам да си купувам обувки, особено лятото... списания, кафета, и общо взето за всякакви ненужни глупости, които на втората седмица са завряни в ъгъла на някой шкаф :D

 

Мдаааа... дали пък това не е мойта жена? :) Не искам и да смятам колко кинти са заминали за обувки и дрехи това лято, преди да замина в една командировка и оставих към 3k, които след 3 седмици вече бяха свършили а това далеч не са единствените инвестирани с родната търговия с дрехи и обувки през последните 6 месеца :)

Link to comment
Share on other sites

Lichno az si trosha kintite po koli haresa li mi nqkoq si e kupuvam a starata prodavam za 3godini smenih 6 avtomobila i tolkova gadjeta.Osnovno tova sa mi razhodite opitvam se da si ugajdam ama si e trudno s teq mizerni zaplati.

Link to comment
Share on other sites

Отидоха главно за такси и облекла . Днес мисля да излезна да си харесам някой друга по-нова тениска и по-нататък някой маратонки . Но яденето си остава на първо място сред разходите :)

Link to comment
Share on other sites

Пф купих си малко дрехи и рамки за постери. Сега остава да намеря някъде на по-тънка поста да принтират...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
За какво обикновено си харчите парите, драги съфорумци и съфорумки? :D

Добър въпрос... И аз това се питам от 3 години вече и няма логичен отговор...

Link to comment
Share on other sites

Събирам за нов компютър да го ева! Решил съм като ще е гарга, да е роваша - едно двуядрено AMD 4000+, 2gb ram, GF8600GT.

 

Пет стотини долари, без ДДС, ама то с ДДС не знам кой би купил нещо!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

все за глупости ама какво да правиш те за това са саздадени!

А да тряяя и пример ми например за бира,кола,градски транспорт,таксита

и др такива

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
За какво обикновено си харчите парите

 

За разумни стоки :P B)

Главно храна и дрехи. Квото остане го събирам и накрая квото намисля го купувам :)

Link to comment
Share on other sites

само за глупости в последно време, нещо с тва следване много пари отиват тази година само по кафета и ядене, и само времето ми губят ,

иначе чат пат правя някоя свястна покупка от която има полза, и ми остава и понатам а не да няма спомен къде са Фръкнали парите :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...