Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

За какво обикновено си харчите парите, драги съфорумци и съфорумки? :D

Или може би за кого?

За ток и парно? За гаджета? За пастички и черен хайвер? Или за........нафта за колата?

Умеете ли да спестявате (ако има какво) или харчите до дупка всичко спечелено? Обичате ли да си угаждате и да си купувате ненужни глезотии или предпочитате да заделите нещо за черни дни?

Мислех си да направя и анкета евентуално, но ми беше трудно да подбера подходящите отговори, тъй като са много възможните:P

Хайде развържете си кесиите и бъдете материалисти. Не е срамно:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

За козметика,зааа....много храна... :unsure: Зааа...обувки!!!Голяма мания са ми...

И се опитвам да спестявам,но ....събера ли повечко,и айде..."Яяя,какви красиви обувкиии... :wub: "

Ама много обичам и като имам повече пари,да взимам подаръци. :)

Link to comment
Share on other sites

за живот....за кво друго. тва ток, тва вода, храна. Не съм дрехар, ценя материалното но не го издигам в култ. Важното е да има value for money :D

Link to comment
Share on other sites

за бижута и дрехииииии :lol:

как обичам като си събера парички и да си купя нещо,което от пръв поглед ми е харесало :love

Link to comment
Share on other sites

@Ленор Ама мен не успя да мъ купиш, нали? :P

 

Харча за ГАЗ!!! 97 стотинки вече стана!!!

Харча зааа... Подаръци на приятелите ми, щот ся имаше абит., ся следват рожденни дни, сватби и прочее! НЯМА КРАЙ! НЕНАСИТНИЦИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Бира. :beerchug

 

А така от наща партия и аз така :D Покрай тая сесия обаче и бая отиват за цигари също :sick

Иначе от време на време влагам и в колата и в компа и по гаджета :D

Link to comment
Share on other sites

@Ленор Ама мен не успя да мъ купиш, нали? :P

 

Харча за ГАЗ!!! 97 стотинки вече стана!!!

Харча зааа... Подаръци на приятелите ми, щот ся имаше абит., ся следват рожденни дни, сватби и прочее! НЯМА КРАЙ! НЕНАСИТНИЦИ!!!

ти си безценен-няма как и да искам :P

Link to comment
Share on other sites

За подаръци. Станал съм свръх спестовен, ама като дойде Коледа и пак отидоха $500 за подаръци. Иначе всяко пени се стиска...

Link to comment
Share on other sites

Главно за храна... и СТУДЕНА ВОДА... :) за друго не ми трябват ( за сега)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм скъперник не харча, :ph34r: единствено като излезем компанията на кръчма/ресторантче или ходим някъде на излетче с кола тогава харча без да мисля :lol:

Link to comment
Share on other sites

много харча.за дрехи, за колата, за излизане най-вече-често се храня навън, което ляга бая скъпо, за алкохоли.сутрин имам много кинти, вечер нямам ни стотинка. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз лично разходи особени нямам. Пуша доста, за това ми отиват поне 50% от парите. И другото за жената. Тя е студентка тука, работи и плаща за 1000 неща и парите са й малко кът. А аз като така или иначе няма за кой знае какво да харча, защо да не и поемам сметките когато мога.

 

За спестовност, не знам дали съм спестовен или просто така съм свикнал. Преди години семейството ми беше на осезаемо по-лош финансов хал и предполагам оттогава съм свикнал да не се разпускам много. Или може би просто го карам по-скромно. Не знам.

 

[Edit] Кафе! Харча за кафе! :wir [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

много харча.за дрехи, за колата, за излизане най-вече-често се храня навън, което ляга бая скъпо, за алкохоли.сутрин имам много кинти, вечер нямам ни стотинка. :D

 

при мене напоследък е точно обратното.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе харчалъци бол - йедини (навън), кафета, кръчми, излети ;). Иначе да събираш пари е яко. Проблем е, че като след това искам да си купя някаква джаджа, все ми се свиди. Колко време човек събира х стотин лева, за да ги даде за нов телефон/мп3/ала-бала...

Link to comment
Share on other sites

напоследък много се зарибих с тоя риболов и много кинти ми вървят по него,но пък си е такъв релакс,че направо си заслужава и последната кинта :)

Link to comment
Share on other sites

на 1во място си пикая на парите :lol:

на 2ро-обувки :love и разни змииски истории :rolleyes:

на 3то.......пак им пикая :lol: :laughing: :punk :rolleyes:

на 4то-малко за tattoos :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...