Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Само за глупости :blink: Пари трудно задържам в мен ..

 

Определено! Само за ядене, пиене, кафета мафета дрехи и хиляди работи :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Изпити листовки,кафета,за пътуване,сметката за нета,за телефона и от време на време за някоя друга джунджурия за компа.Не бих казал,че съм чак прахосник,но и при мен не могат да се задържат по продължително време парите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като изключим редовните тоци, бензини, телефони, води, кабелни, интернети и т.н.....напоследък си харча парите (с неудоволствие) за прищевките и глупостите на сина ми - счупени и загубени GSM-ми и МР3 плеъри (поне по 5 вече е похабил), карти за фитнес салони, курсове по карате, хилки за тенис на маса от по 200 лв. (най-евтината), 700 лв. курс по английски (за матурите) + 500 лв. за индивидуално обучение (пак по английски), скачане от разни мостове и др. екстремни преживявания (най-вече за джоба ми)... ;)

Link to comment
Share on other sites

Точния отговор на въпроса в темата е - НЕ ЗНАМ :confused От някъде изтичат сичките... отивам да си проверя джобовете след малко...

 

Надявам се другата седмица да стане ясно кога и как да си получа добре заслужената стипендийка, та поне да знам къде ша ми идат парите - ша почерпя :P

Link to comment
Share on other sites

и при мен е така да му еба мамата , уж не харча напоследък по барове не ходя , не пия скъпо уиски , не пия изобщо , не си купувам нищо особено и все не мога да заделя , май пак ще почна да пия поне да знам къде съм си ги дал

Link to comment
Share on other sites

и при мен е така да му еба мамата , уж не харча напоследък по барове не ходя , не пия скъпо уиски , не пия изобщо , не си купувам нищо особено и все не мога да заделя , май пак ще почна да пия поне да знам къде съм си ги дал

злобиле, като ходиш по барове и като не ходиш - все няма кинти да заделиш. Значи извода е - по-добре да се посещават баровете и кеф да става.... Така и така кинти не остават :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам да си плащам два акта в кат. Две вноски в банката, и ето ти ги поне 500лв.

Направо ще лудна ама какво да се прави, след като съм се хванал на хорото то ще го играя до край.

Link to comment
Share on other sites

Скоро си взех от онези спешъл обувки за планина, с мембрани за влагата и тям подобни екстри - 200 кинта.

Най-накрая си набавих и свястен часовник - SEIKO 5 - 150 уева.

Готвим летните преходи! ;)

Link to comment
Share on other sites

Платих си сметката за телефона - 17 кинта, платих си при доктора - 2 кинта, взех си ръководство по механика - 9 пара, 2 ле'а за кафе и минерална вода - общо 30 пара...

casperpld, така е, студентите са бедни...но поне тоя път знам за какво съм си дал парите :D

Link to comment
Share on other sites

Не е ваша работа за какво, нито колко харча. ;)

Че някой да ти е опрял ножа да казваш,защо отваряш изобщо тая тема?Като не е наша работа не гледай темата.

Link to comment
Share on other sites

Платих си сметката за телефона - 17 кинта, платих си при доктора - 2 кинта, взех си ръководство по механика - 9 пара, 2 ле'а за кафе и минерална вода - общо 30 пара...

casperpld, така е, студентите са бедни...но поне тоя път знам за какво съм си дал парите :D

 

 

Навремето когато бях студент и аз редовно бях без пари. Но поне нещата в страната ни стояха по друг начин, можеше да отидех на школо с 2/3лв. и знаеш, че ще ти стигнат.

Та май всички студенти сме били бедни. Но ще е хубаво ако си оставахме и вечни. :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Сега ако отидеш с 2-3 лева, ще ти стигнат точно за цигари и половин 3 в 1. Иначе по темата, освновно си харча парите за храна, предимно произлизаща от азия, като например: китайска, тайландска, индийска и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...