Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

И при мен няма спирания.Там е работата,че преди от дата теглих с по 3-4мб/с а сега едвам 200кб.Иначе си отваря бързо страници ,от арената и замунда също тегля бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Имам малък проблем с торентите. От около 2-3 седмици непрекъснато ми показва, че съм в пасивен режим. По-рано постоянно се сменяха пасивен и активен, но се търпеше. Пробвах да сменям порта, но без никакъв резултат. Някой знае ли дали има начин да се оправи това?

Link to comment
Share on other sites

И аз вече съм част от семейството на Енджълсофт, смених Визиото. Ще видим за добро или лошо, първите впечатления са хубави.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как е положението в Изгрев.... и Liquid нещо не разбирам ти на нетгруп ли си или на ейнджълсофт.Гледам даваш компетентно мнение и за двете поддръжки....

Link to comment
Share on other sites

абе хора колко е средната скорост на ъплоуд за 20 кинт-а домашен нет ?

че искам да кандидатствам за ъплоудър в 1 торент тракер а не знам как вървят :(

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам забелязал съм,че от известно време сийдвам с точно 500КБ.сек не повече!Преди съм сийдвал с много по-висока скорост.Сийдвам най-популярните торенти и пак скоростта е такава.Имам чувството,че са я ограничили?

 

P.S. тарифа 20лв.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

356114515.png

Това са скоростите в момента(най натоварено)

Сутрин достигат до 10 даун и 20 ъп..не е мн нормално ама това показва при мен.

20кинтара ми струва това удоволствие :bgrin: :bgrin:

 

 

едит:Това показа само минутка след горния тест:

356115466.png

Edited by krasetyyy
Link to comment
Share on other sites

Това до Пловдив при това... или ти е слаб компютъра или нещо мрежовата карта не ти е толкова читава. Гледам лимита на down-a ти е 10мбита, най-вероятно ти е мрежовата карта или някакъв рутер ако имаш, обаче на мен ми се вижда неестествено слабо (аз съм на 35лв тарифата, може би затова - знам ли)

 

Ей ги мойте:

 

356144261.png

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

При мен е следното положение:.............

Това определено не е за 20 лв. ;)

 

 

Реших и аз днес да пусна един тест, че от бая време не бях го правил.

Приятното е, че забелязах 2-3 пъти по-добри резултати на "ъп"-а в BG пространството, отколкото преди няколко месеца ; пингът също мисля, че е паднал...абе...забелязах напоследък, че сийдвам с над 1 мегабайт в BG тракерите и въпреки всичко си 'браузвам' без никакъв проблем...така е...човек бързо свиква с хубавото. :punk

356325147.png

 

356325757.png

 

356325555.png

Link to comment
Share on other sites

Това до Пловдив при това... или ти е слаб компютъра или нещо мрежовата карта не ти е толкова читава. Гледам лимита на down-a ти е 10мбита, най-вероятно ти е мрежовата карта или някакъв рутер ако имаш, обаче на мен ми се вижда неестествено слабо (аз съм на 35лв тарифата, може би затова - знам ли)

 

Ей ги мойте:

 

356144261.png

какво сега ме караш да си зема нова ланка ли :lol: я го виж тоз вади 91мбпс а ти 3 пати по малко :)

edit: сега свалям една игра от един сайт за игри(файлпланет) и я свалям с 120кб/с...колко нормално :D

едит 2: какви стотинки ще ми струва 1 не кой знае колко хубава ланка(колкото да бачка) ?

Edited by krasetyyy
Link to comment
Share on other sites

какво сега ме караш да си зема нова ланка ли :lol: я го виж тоз вади 91мбпс а ти 3 пати по малко :)

Той е с кофти рутер, който е доказал, че му реже скоростта на около 20, 20 и няколко мбита. Освен тва не може на всички да показва близки резултати, знаем че лан-мрежите зависят доста от локалните особености и натоварвания (и не само те).

едит 2: какви стотинки ще ми струва 1 не кой знае колко хубава ланка(колкото да бачка) ?

най-евтините са към 700, а за по-хубава приготви около 2500. Закво ти е след като и твойта бачка (очевидно)..

Link to comment
Share on other sites

Той е с кофти рутер, който е доказал, че му реже скоростта на около 20, 20 и няколко мбита. Освен тва не може на всички да показва близки резултати, знаем че лан-мрежите зависят доста от локалните особености и натоварвания (и не само те).

 

най-евтините са към 700, а за по-хубава приготви около 2500. Закво ти е след като и твойта бачка (очевидно)..

ми нз скоростите ми се е*ат...в момента тегля от fileplanet с 35кб/с..кво му е нормалното?? и продължава да пада... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Моя рутер е LinkSys и както теди спомена ми реже трафика на към 20мбита (боли ме к**а да ти кажа - повече не ми и трябва, но някой ден ще го сменя).

 

А за ланката колкото да бачка - такава гледам си имаш. Виж за нещо по-стабилно не знам... Теди помня си взе една хубава интелска за около $30 или 30лв... не помня.

 

Иначе скоростите зависят и от отсрещният сървър ако искаш дай линк да видим ние как сваляме от fileplanet да не се окаже че топката е тях :)

Link to comment
Share on other sites

Прекъснах файл планета...пробвам от друг сайт: http://www.gamershell.com/download_35212.shtml

тук има няколко линка(от няколко държави) пробвах всички-над 100кб/с не видях..пробвайте и вие.благодаря!

 

 

На всеки сървър от дадената Страна си пише трафика,който дава и колко човека го ползват,следователно ти може да си изчислиш сам колко трябва да ти е скоростта и в случая при мен от Англия където трафика е 600Mbit/sec,теглих със 200К,като имаше 345 заети линии.Така че проблема не е от теб а от сървърите

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

На всеки сървър от дадената Страна си пише трафика,който дава и колко човека го ползват,следователно ти може да си изчислиш сам колко трябва да ти е скоростта и в случая при мен от Англия където трафика е 600Mbit/sec,теглих със 200К,като имаше 345 заети линии.Така че проблема не е от теб а от сървърите

да,прав си ,но никога не надвишавам 120кб/с. :(

Link to comment
Share on other sites

356610119.png

356611340.png

В неделя имаше някаква авария след като я отстраниха съм много доволен от нета не е било така от доста време. От доста време не бях качвал ъп на торенти с такива стойности както в момента.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...