Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Накой тук който е на Langame и играе игри онлайн, би ли бил тка любезен да ми каже дали този доставчик става за това? Защото Еврокома ме разкатаха просто - ужасно високо latency и нон стоп ме дропи :(

Какви игри те интересуват? По принцип пинга е много нисък и към български и към външни сървъри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Синът ми играе нонстоп и досега не се е оплакал, въпреки, че аз в това време тегля торенти да речем...за разлика от преди, когато бяхме на ЕК и всекидневно ореваваше орталъка, че му дропвало...изхвърляло го от играта и др. подобни...

Link to comment
Share on other sites

Кое му е прекаленото, тоя се напил и псувал наред и във всички форуми заключен, утре ако на мен ми дадат това IP, аз да се чудя що нямам достъп до сума сайтове :ghost

Да не говорим, че подобни заключвания би следвало да са за определен период, предвид това, че IP-тата могат да се сменят.

За такъв довод 10 лв са малко даже.

Стига си се излагал като ги защитаваш :)

Link to comment
Share on other sites

На какво се учудваш ако човека е на Негруп с изключение на София и Пловдив картинката ми е позната. Поне в 90% от времето международния е 3000 кб/сек даун 2000 кб/сек ъп. В малките часове на вечерта отиво към 5000-6000 кб/сек ъп и даун и толкоз. Да бъде международния в петцифрените числа ми се е случвало 2 пъти и то в 3 през ноща прави си сметка сам. Последния месец като цяло бях доволен 2 дена само съм нямал нет и се търпи международния горе долу като българския си е добре. Естесвено ти явно си на Лангейм не на Нетгруп и си пиеш сигурно кафето с шефа на Лангейм естествено е проблеми да нямяш никакви.

ПП. Забелязах, че и пинга му към Лондон е сериозен явно човека наистина има проблем.

Edited by raptor2721
Link to comment
Share on other sites

Баш на Нетгруп съм. И с никой не пия кафе. Аз въобще не пия кафе :laughing:

Потвърждавам за външния. По едно време беше добре, но общо взето не е чак толкова висок. Ъплоуда ми се движи от 2мбит до под 0.5 към америка. Даунлоуда стига до 10 мбит в най-добрите времена Европейски, и 2-3 американски.

Доколкото знам скоро ще се сменя международния доставчик и се очаква нещата да задобреят, дано.

Иначе Бг-то кърти отвсякъде.

 

20 лв. И да не забравяме, че съм на Нетгруп и аз.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за външния. По едно време беше добре, но общо взето не е чак толкова висок. Ъплоуда ми се движи от 2мбит до под 0.5 към америка. Даунлоуда стига до 10 мбит в най-добрите времена Европейски, и 2-3 американски.

Доколкото знам скоро ще се сменя международния доставчик и се очаква нещата да задобреят, дано.

Иначе Бг-то кърти отвсякъде.

 

20 лв. И да не забравяме, че съм на Нетгруп и аз.

Ами за тези цифри нет-а при теб е идеален при мен международния е 2-3 пъти по слаб така, че не знам от какво си недоволен.

Link to comment
Share on other sites

Ами за тези цифри нет-а при теб е идеален при мен международния е 2-3 пъти по слаб така, че не знам от какво си недоволен.

Не съм казал, че съм недоволен, а просто е по-слаб отпреди (към Америка и преди ми беше доста по-слаб от на други хора) но пък Бг-то ми хвърчи отвсякъде, и все пак имам право да съм леко недоволен на 300-400 кбита ъп към Америка, но не се оплаквам.

 

За цифрите, ти не каза ли 3-4 мбит външен в по-горен пост? А сега говориш за 2-3 пъти по-слаб от моя. Аз ти казах, че имам около 0.5мбит към Щатите yploud. Значи ти имаш 200 kbit натам, така ли е?

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Зависи ако е след 22:00 часа имам и аз колкото теб но в момента имам 200-300 kbit

 

320538690.png

320539680.png

320540009.png

320540417.png

320540807.png

 

Америка е доста обширно понятие и скоростите варират както виждаш.

 

Ето и малко от Европа.

 

320541099.png

320541388.png

320541997.png

 

Късно вечар е по-добре естествено.

Link to comment
Share on other sites

320545237.png

320545459.png

320545694.png

 

Ewropa

320545996.png

 

Оказва, че даунлоуда е задобрял днеска, вчера оня ден като тествах последно беше доста по-зле, може би щото е било вечер.

 

Ъплоуда към щатите се вижда че е близък до твоя.

 

Явно има проблеми при теб, не е нормално това.

Link to comment
Share on other sites

Гледам сте тръгнали да сверявате тестове, ето как е положението при мен в момента, Каршияка тарифа 20 лева, мрежа на Нет Груп:

 

Пловдив

320579734.png

 

София

320580263.png

 

Европа

320580850.png

 

Щатите

320581812.png

 

Като цяло в последно време съм доволен и от качеството и от скороста, много приятни са бг скоростите, забелязвам отлична свързаност към някои софииски доставчици, до европа също са добри, ползвам сървъри колокирани във Франкфурт и връзката до там е отлична, но на фона на тези скорости наистина забелязвам доста по ниски към щатите, по източното крайбрежие все пак горе-долу биват, но до западното си е мъка.

Link to comment
Share on other sites

Днес се обадих на ЕйнджълСофт и казаха че в района, в който съм аз (Смирненски) имат мрежа АсиЛан.

Някой да каже доволен ли е от АсиЛан,за да знам другия месец да минавам ли на тях :)

10кс предварително :)

Edited by ivo_
Link to comment
Share on other sites

При някой друг да се забелязват проблеми с нета ? От два дни някъде страниците се отварят доста бавно , а ъплоудът е около 20-30 КБ :angry: Но като свалям филм скоростите са нормални 2,5-3 МБ/с

Link to comment
Share on other sites

При някой друг да се забелязват проблеми с нета ? От два дни някъде страниците се отварят доста бавно , а ъплоудът е около 20-30 КБ :angry: Но като свалям филм скоростите са нормални 2,5-3 МБ/с

 

Два дни, тоест от последната буря насам?

 

Това са типични симптоми при наличие на загуби на пакети. Колкото по-голям е ping-а до другия компютър, толкова повече се забавя връзката.

Проверката за загуби е лесна. Спираш всички интернет програми. Виждаш IP-то на default gateway-я и пускаш ping към него с малко повече пакети (100-200). Като свърши ти изкарва статистика.

 

Обаждаш се на поддръжката и им казваш за проблема.

Link to comment
Share on other sites

Май така се пада - след бурята :) Дори при гръмотевици изваждам кабела от лан картата ,та се надявам да не съм аз дефектния. Ето това 324246932.png е ситуацията в момента. Ако до днес не се оправи от самосебе си , утре ще трябва да притесня екипа им. А иначе по твоите обяснения стигнах до виждането на ИП на default gateway-я , просто дотам ми се простират възможностите :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...