Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

376299335.png

 

Това е от току що - на друг компютър, с друга операционна система, пак вкъщи. Sorry! :P

 

Ай сиптир драги зрители (както има една приказка)... не може 0мс пинг да имаш. С каква машина си? Да не е от онези бъгавите АМД-та които шашардисваха нещо едни подобни аритметики.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ай сиптир драги зрители (както има една приказка)... не може 0мс пинг да имаш. С каква машина си? Да не е от онези бъгавите АМД-та които шашардисваха нещо едни подобни аритметики.

Аха, преди, когато бях без AMD Dual core optimizer, изкаравах и отрицателни пингове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днеска реших да пусна един спийдтест и ми направи впечатление, че на някои точки измерва пинга и после изобщо не ще да тръгне (напр. Мадрид), а на други (напр. Франкфурт) даже и пингът не ще да зацепи - пълен блокаж. Иначе на "острова" и в северна посока си е наред...някой има ли същите наблюдения?

 

П.П. Всъщност реших да "спийд-тествам", понеже ми се стори, че връзката ми в BG доста се е ускорила, имайки предвид с каква скорост ми се отварят сайтовете, което и се оказа точно така - тия скорости в спийд теста ги постигам за първи път:

384987933.png 384988538.png

Link to comment
Share on other sites

Много внимавайте с френската любов, понеже някои хора са на 100% точно от духане и следващата стъпка е лишаване на форумната общност от присъствието им :excl:

Ти внимавай с английската.Да не духнеш на 200 % и дядо ти мраз да не ми рекламира 75 мбпс, защото имам скрийнове със 99.Така че имат доста по-ниски скорости навсякъде.Външния им е дори 50% по-бавен.А аплоуда е направо смях :lol:А на рапторчо ли е, къв е, мога да му кажа,че и да ми се прави на могъщ тука и да слага банове на всеки,който го направи за смях,понеже даже и тука няма да му стане номера.Друг е въпроса,че сигурно го бият често навън та си седи по цял ден на компа и избива комплекси.Мадокса и той същия отчаян тип-банани щял да раздава.Еми раздай си по един във всяка дупка първо пък тогава ела се прави на як.Никога не съм нарушавал правилата без някой преди мен да го е направил спрямо мен.Човека преди мен е писал "визио да го духа", а ако аз напиша "ейнджълсофт да го духа" почвате да ми развявате банани ? Не ме разбирайте погрешно,не съм лапе,което се чуди къде да се почеше.Започнах да пиша нормално и си дадох съвсем културно мнението,което очевидно беше противоположно на това на раптор и компания,след което започнаха базици и аз отвърнах с подобаващ тон.Оборих жалките им доводи и за това,че съм отвръщал със същия тон и че няма какво да ми кажат получавам 1 седмица наказание....Съответно има 2 варианта - 1- тука сте компанийка агенти на Гаров или 2 - просто сте деца с комплекси и се чудите на кого да си го изкарате.И сега тъй като знам,че ще следват пледоарии,с които взаимно ще си помпите самочувствието и ще ми размахвате банани, ще ви кажа,че просто исках да сме наясно,че изобщо не ме интересува дали сте модераторчета или президенти,с каквото отношение се обърнете към мен,с такова и ще ви отвърна.Ако някой иска да спрем целия тоя цирк,да каже , аз съм винаги готов.Айде със здраве и до нови срещи.

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Ти внимавай с английската.Да не духнеш на 200 % и дядо ти мраз да не ми рекламира 75 мбпс, защото имам скрийнове със 99.Така че имат доста по-ниски скорости навсякъде.Външния им е дори 50% по-бавен.А аплоуда е направо смях :lol:

 

Обърка се леко: Дядо ти мраз открай време не може да вдигне над 20мбита не за друго ами защото е с един насран рутер ЛинкШит който го реже на около 20мбита и това си е. То повече на човек не му и трябват но както и да е.

 

Както и да е, препирай се колкото искаш, на мен ми омръзна да си мерим пи**те - който от когото е доволен там да стои и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Обърка се леко: Дядо ти мраз открай време не може да вдигне над 20мбита не за друго ами защото е с един насран рутер ЛинкШит който го реже на около 20мбита и това си е. То повече на човек не му и трябват но както и да е.

 

Както и да е, препирай се колкото искаш, на мен ми омръзна да си мерим пи**те - който от когото е доволен там да стои и тва е.

Тъй като отговори нормално,ще отговоря и аз по същия начин.Честно казано скоростите и на 2та доставчика са абсолютно достатъчни,че и отгоре.Аплоуда,освен колкото да не те изгонят от замунда или някой друг торент, не виждам какво толкова има значение(освен ако работата ти не е свързана с това да обменяш данни или заявки постоянно).А последното ти изречение е 1 към 1 с това,което мисля и аз.Изобщо не исках да се заяждам с никой първоначално,просто казах,че съм доволен от визио.Не съм казал,че е невъзможно и на някой друг доставчик човек да е доволен....

Link to comment
Share on other sites

За работа както нееднократно споменах и 2мбита симетричен нет си е повече от идеално. Даже доста фирми с по 20 и нагоре служители се оправят даже с Т1 по което освен другите неща минават и всичките телефонни разговори на въпросните служители като повечето са нон-стоп на телефона. Имам няколко примера за познати в щатите с такъв нет. Всичките тези мегабити са си чиста проба лакомия. Не че е лошо да има повече но за работата ми (поне моята) и 1мбит е достатъчен. Верно като свалям нещо по-голямо е готино за 2-3 мин да се свали но 100 мбита до Щатите тъй или иначе никой няма. Само ЕК лъжат с тези "скорост 20мбита, кацаме в Маями"... до Маями кацат с максимум 2 и то ако луната е в нам си коя фаза, няма облаци и не е валяло миналия вторник... Евентуално с 3:30 сабахлен може... (за ЕК ставаше дума)

Link to comment
Share on other sites

За работа както нееднократно споменах и 2мбита симетричен нет си е повече от идеално. Даже доста фирми с по 20 и нагоре служители се оправят даже с Т1 по което освен другите неща минават и всичките телефонни разговори на въпросните служители като повечето са нон-стоп на телефона. Имам няколко примера за познати в щатите с такъв нет. Всичките тези мегабити са си чиста проба лакомия. Не че е лошо да има повече но за работата ми (поне моята) и 1мбит е достатъчен. Верно като свалям нещо по-голямо е готино за 2-3 мин да се свали но 100 мбита до Щатите тъй или иначе никой няма. Само ЕК лъжат с тези "скорост 20мбита, кацаме в Маями"... до Маями кацат с максимум 2 и то ако луната е в нам си коя фаза, няма облаци и не е валяло миналия вторник... Евентуално с 3:30 сабахлен може... (за ЕК ставаше дума)

За пример вземи БТК.Просто олицетворение на това,че над 2 мбита е лакомия.Неслучайно имат толкова клиенти,въпреки мизерните (спрямо доста доставчици) скорости.На повечето хора им трябва за сърфиране и тук там някоя песничка,филмче или скайп. 1,5 МБ са им предостатъчни за тея неща.Колкото по-дълго си абонат на някоя квартална ланка,по-ясно ти става ,че стабилността е доста по-важна от 100те мбита....А ЕК кацат с точно 1-2 мбита в Маями,и аз съм им бил жертва знам как е.Но по-лошото е,че повечето време кацах в Маями на сън ,тъй като изобщо не можех да излетя заради едно хиксче върху 2те мониторчета.

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Освен ЛГ имам и БТК и напоследък ме лъготят че нещо кабелите са ми проблем, идваха оправиха го, пак същото говно е - можема си се рестартира когато му е кеф...

Link to comment
Share on other sites

Освен ЛГ имам и БТК и напоследък ме лъготят че нещо кабелите са ми проблем, идваха оправиха го, пак същото говно е - можема си се рестартира когато му е кеф...

Очевидно нещо захранването прави проблеми,едва ли е модема,особено ако е МТ882-ойките.И аз имам БТК и на мен ми врътнаха много здрав номер.Уж се абонирам за Tempo тарифата,а след като една седмица карах на 3мбита и звъннах да се оплача,жената отсреща ми казва,че разбираш ли модема ми,а и самата инсталация били такива,че повече от 4 мбита не може да се пусне. :blink: Последва 5 секундно мълчание,в което ги благослових на ум и затворих.А иначе жената,която ме обслужваше при абонирането беше супер изчерпателна и любезна - всичко ми обясни и за модема и за връзката и колко била доволна самата тя от услугата...а по някаква случайност е пропуснала да спомене за лекото ограничение на скоростта ...

Link to comment
Share on other sites

Един колега вчера ми се оплака как всеки месец има дни без нет, а този специално вече 10 дни няма никакъв. На Визио. Е извинявай, но други доставчици с толкова редовно оплакващи се клиенти от подобни проблеми няма. Много се радвам, че точно при теб няма проблеми, но не тръгвай точно ти да правиш реклама на тая фирма, дето от както я има я кара така.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска да спрем целия тоя цирк........

 

Спирам го де, пращам циркаджията на мястото му :laughing:

 

Твърде много мечи лайна е напускал из Форума...

 

Иначе беше забавно де...

Link to comment
Share on other sites

И аз от миналата година не бях поглеждал :laughing:

 

То като нямаме никакви проблеми и позабравихме сравненията и дискусиите. Гледам като цяло не се пише много много в раздела... Като че ли многострадални еврокомци най-често вкарват по някое оплакване :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой на лангейм или нетгруп може ли да каже дали му зарежда vbox7.com?

 

Edit. сега се оправи, може и от сайта да е било... :|

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...