Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

А това за грешките аз само споделям на висок глас разни свои мисли относно шопизмите с българския език, не е нищо лично :)

 

Относно помощта - я сподели тука какво си направил за да се оправи че за в бъдеще да се знае такъв проблем как се решава.

Както казах, пробвах различни портове и който стане. Сега даже ползвам различни портове в различните тракери, защото ведната в единият ставам NO Connectable :D

Малък порт ?<1000 в ScT

Голям порт ?> 1000 в BitmeTV

А бе смешна работа е малко, ама върши работа нямам друга алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Както казах, пробвах различни портове и който стане. Сега даже ползвам различни портове в различните тракери, защото ведната в единият ставам NO Connectable :D

Малък порт ?<1000 в ScT

Голям порт ?> 1000 в BitmeTV

А бе смешна работа е малко, ама върши работа нямам друга алтернатива.

 

Добре де , аз не просто малък и голям порт ами ти дадох няколко много конкретни цифри, с тях пробва ли? За порт 80 конкретно, първо изключи скайп или ако държиш да ти е пуснат разкарай маркировката от Tools -> Options -> Advanced -> Connection и там на полето "use port 80 and 443 as alternatives for incoming connections" (трябва да е празно а не отбелязано - да повторя).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E как после да не се кефя - сега искам да прехвърля един по-голям файл към сървъра в щатите, пускам да качвам едновременно 8 парчета и гледам скоростта - между 650кб/сек и 800кб/сек това са реално над 5мбита външен. И как после да не ми напира да го почерпя Ангел Гаров (отново) - кажете ми един друг доставчик който да ми даде подобна скорост при това международна.

 

Преди на ЕК + БТК едновременно през 2та съм качвал подобни файлове и то в продължение на няколко дена и нощи съм го правил а сега в рамките на час ще си свърша работата. Густо майна Филибето! :)

 

Ето графика как върви скоростта:

 

uploadtouscv3.gif

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

E как после да не се кефя - сега искам да прехвърля един по-голям файл към сървъра в щатите, пускам да качвам едновременно 8 парчета и гледам скоростта - между 650кб/сек и 800кб/сек това са реално над 5мбита външен. И как после да не ми напира да го почерпя Ангел Гаров (отново) - кажете ми един друг доставчик който да ми даде подобна скорост при това международна.

 

Сега очаквай поне трима души да те обявят за рекламен агент или щатен служител на братя Гарови...

Link to comment
Share on other sites

Сега очаквай поне трима души да те обявят за рекламен агент или щатен служител на братя Гарови...

Абеее....знам аз кой му подари новата кафе машинка, ама да не казвам.... :P

 

П.П. Да чукна на дърво, но нетът ми от сума време е перфектен...свалям торенти с 4 мегабайта и качвам с 500-600 килобайта в същото време, докато жена ми си разглежда модни сайтове и тегли картинки на нейния компютър....синът ми в това време играе онлайн в другата стая и 'гък' не казва, че нещо му лагва....какво повече му трябва на човек... :punk

 

П.П.П. Забравих да кажа, че едновременно с горното, форумните страници ми се отварят почти мигновено...и всичкото това удоволствие - за 20 лв. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абеее....знам аз кой му подари новата кафе машинка, ама да не казвам.... :P

 

Край, разконспирирахте ме :)

 

 

синът ми в това време играе онлайн в другата стая и 'гък' не казва, че нещо му лагва....

 

А смее ли да каже? :P - Смее, смее...той хич не се церемони, особено като става дума за онлайн игри...и освен това е с една глава по-висок от мен и има не знам какъв си цвят каратистки колан... :starwars:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Да но е нова 1 месец някъде.Или от настройките.Интересното е че и тази на дъното ми показва 10 Mb.И от там съдя че е от доставчика.

Link to comment
Share on other sites

Да но е нова 1 месец някъде.Или от настройките.Интересното е че и тази на дъното ми показва 10 Mb.И от там съдя че е от доставчика.

 

Това че е нова не значи че е хубава. Има толкова китайски боклуци навсякъде...

Link to comment
Share on other sites

Да не чета 60 страници,Лан геим имат ли покритие в раион "Южен" и за колко време те пускат горе-долу ,мерси !

Нямат.

 

Имат Netgroup, и можеш да чакаш между 2 и 20 раб.дни. Зависи от няколко фактора.

Link to comment
Share on other sites

Нямат.

 

Имат Netgroup, и можеш да чакаш между 2 и 20 раб.дни. Зависи от няколко фактора.

Да. И ако не ти загубят поръчката ... два пъти ...

 

Първия път - обаждам се по телефона - нямало проблем, оставих им Име Адрес телефон - трябваше до 20 дена да ми се обадят. След месец се разходих до офиса им в 4К, така и така ... нямало такава заявка.

Подадох пак, жената записа на едно листче и ми каза да очаквам обаждане до 20 дена.

Звъннах им пак на телефона и какво беше изумлението ми като ми казаха - Съжалявам, но не ви намирам в списъка.

Да са живи и здрави с тази политика ...

Edited by azsum
Link to comment
Share on other sites

кои са тея нетгруп аджеба ?

вчера говорих с офиса на лангеим им дали имат покритие в южен и ме прехвърлиха към някъв Веселин които след оглед на блока е казал че "работата ще стане" :lol:

като са го питали дали да плащам такса вклучване към Лангеим тои е казал че тои бил там шеф ли нещо от сорта и на него трябвало .Да не би те да са нетгруп и ако е така кви са отзивите за тая фирма ?

Link to comment
Share on other sites

кои са тея нетгруп аджеба ?

вчера говорих с офиса на лангеим им дали имат покритие в южен и ме прехвърлиха към някъв Веселин които след оглед на блока е казал че "работата ще стане" :lol:

като са го питали дали да плащам такса вклучване към Лангеим тои е казал че тои бил там шеф ли нещо от сорта и на него трябвало .Да не би те да са нетгруп и ако е така кви са отзивите за тая фирма ?

От Нетгруп са само лоши отзивите.

Единствените, от всички, които доставят интернет от ЕнджълСофт, за които само лоши отзиви съм чувал, и се присъединявам последните седмици и месеци към тях.

Нищо общо като качество нямали с другите, като Langame, WiNET и т.н.

 

Затова имай едно наум. Въпросният Веселин не знам, но май шефа на Нетгруп беше с друго име, може и да се бъркам. А и едва ли самия шеф ще отиде на място да оглежда за възможност за свързване. Едва ли е негова работа.

Ако в твоя район скоро стъпи друга фирма, която доставя нет от ЕнджълСофт, ослушай се и горещо те съветвам да се включиш на нея. НетГруп явно не ги е грижа за абонатите. Друго обяснение просто нямам за момента.

Link to comment
Share on other sites

вчера говорих с офиса на лангеим им дали имат покритие в южен и ме прехвърлиха към някъв Веселин които след оглед на блока е казал че "работата ще стане" :lol:

 

Ако се е казвал Ангел или Христо - да - баш те са шефовете. Делян, Петър или Пламен - също... но за Веселин не бях чувал още. Да не би да си в Марково случайно?

Link to comment
Share on other sites

Друго обяснение просто нямам за момента.

Другото обяснение е, качествен нет доставен некачествено. Като прибавим към това некомпетентни техници, кабели със съмнително качество и картината се избистря.

Link to comment
Share on other sites

Ако се е казвал Ангел или Христо - да - баш те са шефовете. Делян, Петър или Пламен - също... но за Веселин не бях чувал още. Да не би да си в Марково случайно?

Праиш ли разлика между квартал Южен или Марково или Боиково ?

казвам южен значи е южен улица Асен Христофоров виж я в bgmaps

значи има нещо съмнително тук но другия път тря да ида аз да вида тоя Веселин за кои доставчик работи

но от офиса на Лангаме ми дадоха неговия гсм което ме навежда на мисълта че тои отговаря за района и работи към Лангаме ,но тва че не тря да плащам такса включване в офиса им а при него леко ме смути :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако се е казвал Ангел или Христо - да - баш те са шефовете. Делян, Петър или Пламен - също... но за Веселин не бях чувал още.

 

Делян не е в Ейнджълсофт. Има своя фирма отделно. За Петър да нямаш предвид Пешо Христов :bgrin:

 

Теди между другото аз май съм от малкото, които нямат никакви проблеми с Нетгруп... все още :devil

Link to comment
Share on other sites

Праиш ли разлика между квартал Южен или Марково или Боиково ?

 

Изобщо, никаква. Даже си мислех че "квартал Южен" всъщност е село в Бургас ;)

 

 

но от офиса на Лангаме ми дадоха неговия гсм което ме навежда на мисълта че тои отговаря за района и работи към Лангаме, но тва че не тря да плащам такса включване в офиса им а при него леко ме смути :wacko:

 

Таксата включване се плаща в момента на включването всъщност, така че който дойде и ти прекара кабела с интернета на него ще дадеш въпросните кинти. А щом от офиса на Лангейм са те свързали с него явно той е човека който прекарва кабелите в района.

 

 

Делян не е в Ейнджълсофт. Има своя фирма отделно. За Петър да нямаш предвид Пешо Христов :bgrin:

 

Ами ако някой е шеф някъде и има нещо общо с Langame - тези са хората. Поне така знам. Без да имам претенции че знам всичко... И да, именно Пешо Христов имам предвид като казах "Петър".

 

И Делян и Пешо имат собствени фирми, което не значи че нета не е Langame. Аз съм при Делян и съм изключително доволен, за нета на Пешо също чувам добри отзиви... последно Ангел ми обясняваше как Пешо го мързи да се занимава с аварийни ситуации затова си прави backup трасета и ако стане нещо с едно моментално може да превключи нета да минава отдругаде и да оправи проблема на другия ден а не да хвърчат моментално да спасяват положението...

 

 

Теди между другото аз май съм от малкото, които нямат никакви проблеми с Нетгруп... все още

 

Той Теди си е карък по принцип :) Явно в това отношение ти си от другата "партия"... или просто кабелите са както трябва точно при теб или просто си много близо до някой по-сериозен централен рутер и затова връзката ако вземе че и при теб падне значи да загине нета на почти всички и затова при теб е 6+ положението.

 

Но факта си е факт - теди е карък и т'ва е - като загина целия кичук той бепе от последните които оправиха, после още няколко пъти нямаше нет за по 2 дена (не за час-два, половин ден ами за цели 2 дена - като прекъсне късно петък или съботата та до понеделника така)... Аз ако бях на негово място щях не 2 ами 3 различни нета да си пусна, но той държи фронта :) Зарибил се е Crysis и като падне нета вика - ехааа тъй и тъй не може да се бачка чакай да разцъкам малко :P (бъзикам се разбира се, не е казал такова нещо, но то какво друго му остава)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...