Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Иска да си защити трафика до гейта, за да не могат да го 'подслушват' :bgrin:

 

Аха, сигурно. А за сигурността отвъд гейта очевидно остават само магическите заклинания. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аха, сигурно. А за сигурността отвъд гейта очевидно остават само магическите заклинания. :lol:

Че малко ли е? :lol:

 

Иначе при мен след вчерашните дъждове скоростите са се занижили:

256189051.png

 

256189299.png

Прави са хората, като казват, че лан мрежите са уязвими на валежи и бури.

Link to comment
Share on other sites

Иначе при мен след вчерашните дъждове скоростите са се занижили:

...

Прави са хората, като казват, че лан мрежите са уязвими на валежи и бури.

Уязвими са, че при дъждове и бури народа е по домовете си и повече хора са пред комповете си :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде от днес и из съм на Лангейм да видим как ще се. Е нямам големи очеквания все пак бях дългогодишен потребител на евроком и се радвам на всичко по-добро от тях което не е много висок критерии.

Link to comment
Share on other sites

Айде от днес и из съм на Лангейм да видим как ще се. Е нямам големи очеквания все пак бях дългогодишен потребител на евроком и се радвам на всичко по-добро от тях което не е много висок критерии.

Спокойно...щом си бил еврокомец - гаранция 100%. :D :punk ...тук май повечето сме все такива..."бивши"... :P

Link to comment
Share on other sites

Айде от днес и из съм на Лангейм да видим как ще се. Е нямам големи очеквания все пак бях дългогодишен потребител на евроком и се радвам на всичко по-добро от тях което не е много висок критерии.

EEE дай един тест ведната до БГ и Чужбина... и коя тарифа пусна.

Link to comment
Share on other sites

Днес викам само мен ще пуснат ама не - от 9 сутринта опъват кабели - 4 блока сме един до друг и сигурна поне на 10-15 пуснаха нет просто евроком/гигабит или както се наричет в момента никой не остана на тях. Цял ден опъват кабели и пробиват ама така трябва нека се научат на конкуренция. Нета не е спирал ама като пускат някой - 10 мин слаб нет и после са опрява - както казах и в момента пускат хора. А ето и резултатите на тарифа от 20 лева:

256671167.png

256824445.png

256824886.png

256825665.png

256826309.png

256826805.png

 

 

много картинки

256827168.png

256827553.png

256828685.png

256829159.png

256829742.png

256830400.png

256831375.png

Link to comment
Share on other sites

Днес викам само мен ще пуснат ама не - от 9 сутринта опъват кабели - 4 блока сме един до друг и сигурна поне на 10-15 пуснаха нет просто евроком/гигабит или както се наричет в момента никой не остана на тях. Цял ден опъват кабели и пробиват ама така трябва нека се научат на конкуренция. Нета не е спирал ама като пускат някой - 10 мин слаб нет и после са опрява - както казах и в момента пускат хора. А ето и резултатите на тарифа от 20 лева:

...

На мен ли ми се струва или скоростите са ниски? А към Америка на всички ли е така?

Edit: Извинете! Ако иска админа да изтрие поста-много съм заблян.

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

Аз да задам един глупав въпрос. Между Langame и easylan има ли разлика ?

а те имат ли нещо общо !?

да не се бъркаш langame/filibenet/angelsoft/netgroup ?

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам потребителите на лангейм/нетгруп и т.н. имат ли стабилно понижаване на скоростта от петък следобед до понеделник сутринта - демек уикенда :)

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам потребителите на лангейм/нетгруп и т.н. имат ли стабилно понижаване на скоростта от петък следобед до понеделник сутринта - демек уикенда :)

Не аз лично нямам никакво понижение. А пък и зависи, за мен е примеливо понижение от 50Мбит на 40Мбит. Аз го преживявам за теб не знам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Каква е причината,та да немога да ползвам втори браузьр на компа какьвто и да е!

Пише ми че Safari can’t find the server,или опера......

 

 

Това го има и в даскало,и знам ,че проблема не е в моя телевизор!

 

Моля да ми кажете как мога да го оправя!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Айде бе!

Проблемът определено е в твоя телевизор - провери си настройките на връзките. Аз ползвам Firefox, преди малко опитах с IE и с Опера - вървят си без никакви проблеми. ;)

Link to comment
Share on other sites

Каква е причината,та да немога да ползвам втори браузьр на компа какьвто и да е!

Пише ми че Safari can’t find the server,или опера......

Това го има и в даскало,и знам ,че проблема не е в моя телевизор!

 

Моля да ми кажете как мога да го оправя!

 

Сега за да може изобщо някой да ти помогне дали може да споделиш каква е операционната систма, нет-а направо в компютъра ли влиза или минава през рутер, някакви други неща като проксита, антивирусни и прочее има ли.... на това "ми не мога да гледам сайтове с Опера" мога само да ти отговоря "нека ти, аз пък мога"

Link to comment
Share on other sites

Ми с WinXP,KIS7 интернета е директно в ланката!

 

ИЕ7 ми работи!Но ако сложа Опера,или др.браузър не!

Вьпроса е,че на даскало са с прокси и затова се получава и там същия проблем!

 

А аз проксита не ползвам!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Не знам дали е за хвалене или оплакване, но вече съм на вашия "прехвален" интернет! Като си бях на евроком ми стигаха 10-ина ДВД-та на месец, а сега толкова като гледам няма да ми стигнат и за седмица, за което съм крайно възмУтен :lol: !!! :D Какво да кажа - то просто срама нямат! :D Сериозно : скоростите, в сравнение с преди ... то просто няма какво да се сравнява! Мен тези скорости ме удовлетворяват напълно!

259260853.png

259264533.png

259264892.png

259265566.png

259269516.png

259265962.png

259266725.png

259267472.png

259268543.png

259268870.png

Мисля че тези стигат. :)

Edit: Забравих да кажа, че това е за 20 лв.!

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...