Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

само да спомена, че някои хора предпочит да минат на евроком лан, поради простата причина, че на лангейм понякога им отнема почти месец да ти заявят, че нямат възможност да те вържат ... :wacko:

Мммм. Една позната чака 3 месеца Гигабита и накрая и казаха, че няма как да я вържат там. Всичко е въпрос на това къде се намираш и дали е гъста мрежата там.

Edited by Flameseeker
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol нета ми яко изпуши...400 пинг 2 ъп и 2 даун....може би е моментно..спеедтеста толкова лагва че не мога и скриин да вкарам :lol: :lol:

Спокйойно, не си само ти с лагавия спеедтест, нещо от флаш плеъра е или правят нещо по сайта, още хора се 'чувсстват' така, като от един приятел разбрах, че като одеве си ъпдейтна флаш плеъра до последния (9.0.115.0) е спряло да лагва, макар че при него пък нещо със звука се е появило, но явно е нещо проблем при него това.

Та ъпдейтнете си флаш плеъра.

Link to comment
Share on other sites

lol нета ми яко изпуши...400 пинг 2 ъп и 2 даун....може би е моментно..спеедтеста толкова лагва че не мога и скриин да вкарам :lol: :lol:

 

Какво не си можел да вкараш???

Link to comment
Share on other sites

Sorry ако вече е казано някъде из темата...ама ако трябва да изчета всичките 20 страници...ще съмне :P ...та:

Някой в центъра (около Джумаята) наскоро включвал ли се е към лангейм? Понеже чета, че след подаване на заявка може да ти вържат нета както за 5 дена, така и за 25... ;) ...как стоят нещата в центъра?

И второ - ако (както беше споменал някой по-горе) започнат да ме препращат към Нет Груп...мисля, че нямам избор, нали? Предполагам, че условията и скоростите са еднакви?

 

Едит: Аха...ясно...мислех, че зависи и от района...все пак доколко са го покрили.

Значи най-добре човек да се настрои за месец, пък ако стане по-рано...бонус.

Link to comment
Share on other sites

Според мен всяка заявка си е за себе си. В смисъл, че примерно преди 2 седмици може да е имало много заявки в тази област и за това да са отишли по-бързо. А сега ако си сам (попринцип говоря...) може да поизчакат за още някого да се обади ...

Link to comment
Share on other sites

Аха...ясно...мислех, че зависи и от района...все пак доколко са го покрили.

Значи най-добре човек да се настрои за месец, пък ако стане по-рано...бонус. :rolleyes:

Е не съм 100%-та сигурен, че е така, но така си мисля. Според мен им се обади в понеделник и ако до 2 седмици не дойдат, пак им се обади ... при един приятел проработи :)
Link to comment
Share on other sites

Аха...ясно...мислех, че зависи и от района...все пак доколко са го покрили.

Значи най-добре човек да се настрои за месец, пък ако стане по-рано...бонус. :rolleyes:

 

Има и 2ра тарифа за прекарване до 3 дена. При едната излизаше 25лв при другата 60лв включването но все пак може да се бъркам та по-добре ги питай по телефона.

 

Аз съм в твоя район мисля (не знам какво имаш предвид по център - то е малко обширно понятие) но не мога да ти кажа колко време тъй като съм подобен леко на случая с теди - те ми звънят да ме включват мен ме няма, след седмица пак така но нали знаеш - всички хубави неща стават от 3тия път :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в твоя район мисля (не знам какво имаш предвид по център - то е малко обширно понятие)...

Абе аз не че съм се разбързал кой знае колко (както tedy знае имам още 2-3 месеца предплатен към ЕК), но питам да не се проточи нещо работата, че и 2 дена да съм без нет, съм като инвалид...не мога да си представя, че вече толкова съм зависим от него...звучи познато, нали? :laughing:

Иначе за центъра....казах по-горе, но не си видял....около "Ресет"-а питах например...понеже там може да имат някакви затруднения от техническо естество заради магазините, банките и т.н.(за прекарването на кабелите става дума)...

 

П.П. Чакай да изтрия поне един от горните си постове, че много станаха....така де...да давам анти-спам пример... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз лино до съвсем скоро ползвах услугите им на джумаята и бях адски доволен. За година и половина интернета е спрял 3-4 пъти, като най-критичния беше за 30мин.

 

 

ПП: Midex, мисля че се сещаш къде точно имам предвит. :) (Аха...фотото) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@Ferante само ще ти кажа че съм доста доволен :bgrin: за 20 кинта такав нет няма другаде поне според мен де ;), живея до полицията, тук някаде бях видял че ще го ползваш за телефони и такива работи мисля че ще останеш доволен поне аз съм,откакто бих шута на ЕК направо съм друг човек няма нерви станах спокоен човек :bgrin: и съвет отмен давай си заявката сега щото може и да почакаш малко (то зависи само от теб де ;) )

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме има ли някой в моя район(в Кършака съм, близо до Френската Гимназия, в кооперация съм зад Гиганта, големият блок на Карловско Шосе) да каже дали тук нета е добър. Ако спомене средни стойности на БГ и външният трафик най-добре. Интересува ме 20лв тарифа (Икономична) на Лангейм.

В момента съм на минима към Евроком и нета е много-зле, 128КБ/с макс свълям, 30КБ/с макс ъплоудвам.

А предимно свалям торенти от БГ тракери и ми трябва добър ъплоуд за да поддържам коефициент.

Интересува ме на Лангейм с каква средна скорост си свалят торенти от БГ тракер. За 20 лв тарифата става на въпрос (Икономична).

Съпортта им в Кършака как е? Да не се чака с дни докато оправят дадено прекъсване и често ли прекъсва?

А и блока в който живея няма кутии с гофрета в които да се мушат кабели между етажите, демек откъде ще могат да пуснат кабел от Ленгейм?

 

Ако имате идия за по-добър доставчик в Кършака, в моя район, моля да я споделите с мен B)

Edited by ant9
Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Кършака на Дунав 34 до ефир 100 и Джоаната на 20лв тарифата съм от торенти е различно но по принцип 1мб/с-2мбс ъплоад-а варира в зависимост от торентите :) но е далеч по-добър от този който имаш в момента, а за съпорта немога да ти кажа нищо понеже съм от 1месец на тях

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Кършака на Дунав 34 до ефир 100 и Джоаната на 20лв тарифата съм от торенти е различно но по принцип 1мб/с-2мбс ъплоад-а варира в зависимост от торентите :) но е далеч по-добър от този който имаш в момента, а за съпорта немога да ти кажа нищо понеже съм от 1месец на тях

 

Благодаря за бързият отговор :thumbs-up:

Колко време чака да те вържат?

А и на кой телефон са подава заявката, на тези от първият пост ли?

Edited by ant9
Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас ама при мен за 3 седмици се събраха 27 часа без интернет. Това е повече от час на ден без нет... да не говорим, че съм адски недоволен от съпорта. Даже му казвам къде му е проблема и трябва само да си завлече гъза до там и да го оправи и той ми казва, че било нормално да съм НЯМАЛ нет. Щеше да е НОРМАЛНО ако не плащах за тоя нет. Ако и другият месец са така просто няма да имам друга алтернатива освен да ги сменя. Силно се надявам да не се наложи да го правя, но ако положението се запази няма да имам друга алтернатива.

ПС: Живея на има няма 500 метра от пощата, т.е. съм съвсем близо до офиса им и не съм очаквал, че ще се случи това.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързият отговор :thumbs-up:

Колко време чака да те вържат?

А и на кой телефон са подава заявката, на тези от първият пост ли?

И аз съм в Кършиака (Разслатица, продължението на Победа... улицата до Мегата главната) и от нета съм страшно доволен ... не ми е спирал сигурно от 4 месеца и скоростите са доста доволни (4-5mb/s средно от zamunda/arena ... а от американски зависи от сийдърите, но 1-2 mb/s... :) )
Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за съветите.

dunata мерси за инфото пич, аз най-вече от Замунда и Арена тегля и то основно ДВД-та, като в момента се мъча и едвам свалям 1 ДВД на ден, на сегашния хал на Евроком.

Скоро ще минавам към Лангейм. :punk

Link to comment
Share on other sites

....

Аз от около .... малко след нова година скоростите ми на 35левовата тарифа са по малки от тези на 20 левовата в други квартали -.- + Почти всяка вечер за по 2-3 часа имам по ~5% пакет лос към gateway-а,звънял съм на netgroup - оправиха некъв клиентски рутер уж- проблема остана , после ми казаха че няма такъв проблем ...

Друг е въпроса,че всяка 3та неделя няма нет и го пускат чак на понеделник сутринта ;>

--

@Tedy,бях направил 1 тест точно след теб на локалния форум,който беше неадекватно затрит поади неясни все още за мен причини ;)За 10мин разлика имаше около 3пъти разлика в dl скороста,а уж съм на по-голямата тарифа ;)

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Аз от около .... малко след нова година скоростите ми на 35левовата тарифа са по малки от тези на 20 левовата в други квартали -.- + Почти всяка вечер за по 2-3 часа имам по ~5% пакет лос към gateway-а,звънял съм на netgroup - оправиха некъв клиентски рутер уж- проблема остана , после ми казаха че няма такъв проблем ...

Друг е въпроса,че всяка 3та неделя няма нет и го пускат чак на понеделник сутринта ;>

За пореден път се оказва, че в различните квартали явно е различно, мрежата, зависи и от натовареността и околните особености..

Аз например от вече повече от 2 месеца не съм усетил някакво прекъсване и съм адски доволен, само за няколко дни нещо трафика явно беше голям и даунлода беше паднал повечко, но се оправи.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се оказва, че в различните квартали явно е различно, мрежата, зависи и от натовареността и околните особености..

 

еми, лан мрежа :D

Link to comment
Share on other sites

Това, което споделят някои за надеждността и различните скорости е малко обезпокояващо за тези, които мислят да се прехвърлят към Langame, но да се надяваме, че това са изключения.

 

Един въпрос - ако не броим инцидентните обаждания за включване в момента, защото имат възможност, обаждат ли се предварително за инсталацията? Поне днес за утре или сутринта за следобяд, или горе-долу звънят и ако има някой, действат, ако не - друг път...

 

Преди десетина дни съм се записал и никой не се е обаждал още... Явно не е много често "щастливото" вързване след няколко дни... Макар че на същия адрес чакаме двама за вързване...

Edited by Ilves
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...