Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Мен ме е яд имам супер кофти късмет switch-a е отгоре на блока техниците дойдоха на два дена след обаждането но и на 3-те входа беше заключено горе и неможеха се качат на покрива ми пуснат нет :(

Имам опит с ключалките, срещу заплащане идвам и ако отключа портата към рая, вземам заплащането, ако не - не :bgrin:

Само казваш от кой вид е ключалката, имам опит предимно с обикновени секретни брави и особено катинари ако са от по-обикновените, за 3 секунди са отворени.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

супер,разбира се много се радвам!Аз само че си мисля дали това не е нещо като примамка нещо като трик,както правеха гигабит едно време с зарибяването на он-лайн филми?

 

 

P.S. с каква скорост(стабилна ) сваляш?

Аз съм на лангейм от 2 год и 3 месеца, в началото, когато ЕК беше 20-25... ЛГ беше 160-200 и хората си мислеха, че до 2-3 месеца ще се сринат скоростите... бая се сринаха ... до 6-7 мб...

lgdlt3.jpg

Това е преди 3 часа... в 8 часа...

Като се вържиш... еми вържи се... браво !Умен пост...

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

Аз съм на лангейм от 2 год и 3 месеца, в началото, когато ЕК беше 20-25... ЛГ беше 160-200 и хората си мислеха, че до 2-3 месеца ще се сринат скоростите... бая се сринаха ... до 6-7 мб...

lgdlt3.jpg

Това е преди 3 часа... в 8 часа...

Аз мога да направя и 12мб/сек като се вържа към съседа от 5 етаж ;)

Така, че не ги показвай такива снимки. Важното е скороста, която поддържа постоянно с БГ-та без да има локални.

Link to comment
Share on other sites

Ето ви бг, ето ви и интернет :)

На тях си пише всичко, и кога е правен теста, и към кой , и от кого, още някакви изисквания за да се уверите че скоростите са наистина такива каквито казват и другите???!!!

 

222815213.png222815698.png

222816002.png222816166.png

 

Резултатите са в Мегабити!!

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

Аз съм на лангейм от 2 год и 3 месеца, в началото, когато ЕК беше 20-25... ЛГ беше 160-200 и хората си мислеха, че до 2-3 месеца ще се сринат скоростите... бая се сринаха ... до 6-7 мб...

lgdlt3.jpg

Това е преди 3 часа... в 8 часа...

Като се вържиш... еми вържи се... браво !Умен пост...

 

 

Само едно ще ти кажа!БТК отпада от играта,то това я ясно.За визио преди да махнат локалите,всичко беше пушка(поне така се говореше!)ЕКК преди да ги купят не правиха мизерии!Еми кажи ми как да не се сьмнявам за скоростите на ЛАН ГЕЙМ!

 

Плюс това не си ти който да ми казваш какьв ми бил поста и т.н.....

Link to comment
Share on other sites

Ето ви бг, ето ви и интернет :)

На тях си пише всичко, и кога е правен теста, и към кой , и от кого, още някакви изисквания за да се уверите че скоростите са наистина такива каквито казват и другите???!!!

 

222815213.png222815698.png

222816002.png222816166.png

 

Резултатите са в Мегабити!!

Не си написал на коя тарифа си това също е важно :)

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Май много взехме да се обиждаме за което аз моля за извинение засегнатите тъй като и аз имам пръст в тази работа... а определено няма смисъл да си тровим нервите за глупости ... днес съм в по-философско настроение и май като съм поспал е друга работа... а и още никой не ме е ядосал :)

 

viiipeer_, имам ADSL, имах ЕК а сега съм на Langame - смених EK-то с ЛГ, оставил съм ADSL-a да го тормози жената че да не ми пречи като сваля филми, аз съм през Langame-a, пък и за мен е критично да имам връзка 100% от времето така че като спре LG минавам на БТК АДСЛ-а.

 

ЕК в моя квартал е кофти - особено картината на телевизора направо не се трае. Сигнала в едни часове от денонощието е добър а в други не толкова. Настрана че настройките на DHCP сървъра на ЕК нещо ошашкваха моя VoIP router и трябваше постоянно да го рестартирам тъй като губеше връзка на всеки 2-3 часа. С ЛГ нямам такива проблеми и всичко е 6. Доволен съм от скоростите и стабилността (ако прегледаш темата ще видиш че в началото имах малко грижи но хората взеха присърце моите проблеми и ги оправиха и сега не ми е прекъсвал не знам и аз от кога).

 

Нет-а не е 100% от времето като тези скорости показани от pamporov 2 поста по-нагоре, но определено е направо в пъти по-добре от ЕК. Особено upload канала до щатите е направо златен. На няколко пъти за една нощ съм успявал да кача повече информация отколкото преди с дружните усилия на ЕК и БТК съм успявал да кача за 3 дни.

 

ЕК за мен залязва и само като видиш с техните офиси какво се случва можеш да си направиш изводите. Поне където аз плащам продължава да се увеличава мизерията от месец на месец (тв-то все пак го плащам ако ще и да нямам интернет тъй като DCC нямат покритие в моя квартал). Може и да се оправят ама като гледам накъде са тръгнали не мисля че искам да ги чакам да им дойде акъла в главата ако изобщо стане.

 

Междувременно на мен ми ТРЯБВА интернет за да си върша работата и да имам връзка със сървърите с които работя а те са в щатите така че това което ползвам е баш ИНТЕР-нет а не локален, БГ пиъринг и т.н. Торенти съм пуснал да сийдвам но и аз не знам защо - може би от благодарност към хората които ми позволиха да си сваля 2 от любимите сериали (Старгейт и Слайдерс) за да могат и други хора да им се наслаждават. Иначе толкова не съм приритал за торенти а други филми скоро едва ли ще мога да гледам че аз тези дето свалих няма да мога да изгледам близките няколко месеца какво остава за още.

 

За Визио имам лични впечатления от баш шефа им и съм виждал техни техници как работят, наслушал съм се от познати за техни изцепки така че определено те са доставчик който никога няма да "помириша" даже.

 

От АДСЛ-а съм доволен като стабилност въпреки че и на тях им се случи да спре техния нет на няколко пъти или да огелпят нещо DNS-ите си, добре че в същия момент имах ЛГ иначе трябваше да пускам през GSM-a да работя.

 

Така че идеален доставчик няма а и не може да има - само господ е безгрешен а даже и за него разни хора спорят дали наистина е така :)

 

 

Не си написал на коя тарифа си това също е важно :)

 

Като гледам е на 35 левовата...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

на 35 съм.

 

За скоростите ще те излъжа но мисля че обикновено имам поне 3-4мбита до сървърите. Случвало се е и повече да имам, само че моите хора за всичко от 1мбит нагоре им взимат допълнителни кинти за overtraffic а на мен тъй или иначе рядко са ми трябвали повече за това което върша.

 

На няколко пъти ми се наложи да свалям или да качвам нещо по-сериозно и когато гледах скоростта - свалях с около 12мбита. Когато качвах бяха около 4-5мбита и се наложи да го лимитирам че качвах около 2гб и сметката в datacenter-a щеше да стане астрономическа :) Няколкото пъти когато трябваше да "претакам" 100тина МБ максимално бързо скоростта на сваляне и качване беше към 500кб/сек което е повече от доволно.

 

Всичко е според зависи но под 2мбита като че ли не съм падал. Само дето на мен не ми трябва толкова скорост колкото бързо да отговаря с малки пакети за да мога като човъркам сървъра да получавам бързо отговорите и да гледам какво става след като кликна някъде или напиша нещо, не толкова да свалям огромни количества данни.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък към щатите нямам този късмет.

222877725.png

Това е почти винаги, до 1 мбит да стигна.

Към Тексас пък е малко по-зле (с там аз пък имам повече работа):

222878213.png

Но това го отдавам на нещо локално в Кичука и на сървърите в USA. Щом DJadoMraz постига 4-5 мбита, т.е. 4 пъти повече от мен, ще е нещо локално при мен сигурно. Пък и е повече отколкото имах с ЕК, така че пак е доволно.

Иначе бг и Европейските са супер скорости.

Бг-то стига през деня 40-50 мбита, ъпа винаги е над 11 мбит, а към Европа ъпа е редовно около 2 или повече мбит.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ето при мен как е положението в този момент:

222885247.png

222885936.png

 

(тоя далас докато го уцеля бая зор видях както са нагъсто там)

 

Между другото скоростите които съм гледал тогава като ми трябваше по-сериозно натоварване бяха след 1 през нощта а тогава всички знаем че е по-различно положението :)

 

При мен пък 11мб ъп до БГ рядко имам - средно с по 300-400кб/сек вървят торентите ама както казах ми е все тая ;)

Link to comment
Share on other sites

Само едно ще ти кажа!БТК отпада от играта,то това я ясно.За визио преди да махнат локалите,всичко беше пушка(поне така се говореше!)ЕКК преди да ги купят не правиха мизерии!Еми кажи ми как да не се сьмнявам за скоростите на ЛАН ГЕЙМ!

 

Плюс това не си ти който да ми казваш какьв ми бил поста и т.н.....

1. Знам защо хората минават към ЛГ, нали и аз съм го правил... 2. Не говорех за твоя поуст.. :zzz

222892852.png

И аз не хващам толкова Upload към NY, но пък доста Down...

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

viiipeer_, решавай си вече, стига си писал. Има 32 страници, които доказват, че няма защо да се съмняваш в скоростите. Прочети малко, рискувай или си остани на ЕКК. С приказки и преуверяване нищо няма да се постигне.

Link to comment
Share on other sites

т'ва че в един район скоростите са едни до определен сървър, а в друг - други ... к'ва е причината? нали isp-то би трябвало да осигурява едни и същи скорости навсякъде за клиентите си ... не знам, но ми е малко странно. не съм бил на лан досега и нямам наблюдения, но поне при кабелния интернет - евроком и дцц, скоростите са едни и същи. ако има някакъв проблем, той почти винаги обхваща всички (доколкото имам наблюдения)

явно всичко опира до структурата на преносната мрежа :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен е по-скоро до момента на тестване. При мен поне 2 еднакви теста няма при това в рамките на 5 минути, какво остава за по-голям период от време.

Link to comment
Share on other sites

Някой клиент на Ангелсофт в Кичука има ли да каже как е нета. Разбрах, ч е главно Нет Груп тъка, което не мисля, че е хубаво?

Аз.

Супер е нета. Не знам какви са общите впечатления от Нетгруп, и ако е една фирма с един съпорт, не разбирам защо, но моите впечатления за отлични.

Близо до Кметството съм.

Скоро направиха един ъпгрейд с UPS-и, и оттогава не съм забелязал прекъсвания на нета, освен веднъж за 1-2 минути, ама то понеже аз 'меря' ъптайма с IRC, та ирц сървърите може да са дали фира тогава, абе доста е доволен.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

т'ва че в един район скоростите са едни до определен сървър, а в друг - други ... к'ва е причината? нали isp-то би трябвало да осигурява едни и същи скорости навсякъде за клиентите си ... не знам, но ми е малко странно. не съм бил на лан досега и нямам наблюдения, но поне при кабелния интернет - евроком и дцц, скоростите са едни и същи. ако има някакъв проблем, той почти винаги обхваща всички (доколкото имам наблюдения)

явно всичко опира до структурата на преносната мрежа :)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

viiipeer_, решавай си вече, стига си писал. Има 32 страници, които доказват, че няма защо да се съмняваш в скоростите. Прочети малко, рискувай или си остани на ЕКК. С приказки и преуверяване нищо няма да се постигне.

 

 

 

ми аз сьм си решил просто ги чакам да дойдат,но това не означава,че не мога да пиша тук!

Link to comment
Share on other sites

ми аз сьм си решил просто ги чакам да дойдат,но това не означава,че не мога да пиша тук!

Ти не беше ли писал в техния форум, че не им искаш скапания нет и никога няма да бъдеш техен клиент :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...