Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма какво да е гледам. Помолих някой да направи тестове и да ги сложи тук тази вечер.

EDIT:

Защо да няма какво да гледаш?? Много е трудно 2-3 страници да поразгледаш назад, а всеки трябва да прави това, което искаш. Направо да кликнеш 2-3 пъти, за да върнеш страниците... ужас.

Нито теб специално, нито който и да е било конкретно съм карал да прави каквото и да е било.

 

Казах, ако някой има желане да пусне тестове тази вечер. Не говоря ли на български?

 

Искам да вида как се държи "Най-добрият Интернет провайдер в Пловдив" вечерно време, по-специално през уикенда.

 

Да беше пуснал един два теста вместо да ми говориш глупости!

Edited by blame
Link to comment
Share on other sites

Няма какво да е гледам. Помолих някой да направи тестове и да ги сложи тук тази вечер.
Защо да няма какво да гледаш?? Много е трудно 2-3 страници да поразгледаш назад, а всеки трябва да прави това, което искаш. Направо да кликнеш 2-3 пъти, за да върнеш страниците... ужас.

 

Edit - ти да беше потърсил малко по-назад в темата, вместо да чакаш само ! А и като гледам не си особено развълнуван за ЛанГейм... след като си го нарекал ЛагнесГей в друга тема... изобщо какво те интересува тогава?!

Сигурно за 4ти или 5ти път обяснявам, че ми трябваха данни за конкретната вечер, час, за това минали страници и постове не ми вършиха работа, от което разбирам, че си малко бавен с мисловната дейност...
А то по-назад в темата има за всички други часове, освен за този, който ти искаш. Просто хората така правим тестовете, че да няма в събота/неделя вечерта... ама то си личи колко бързо мислиш, като хлебарка. Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

20лв

205780833.png205781400.png205783962.png

Pinging yahoo.com [66.94.234.13] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 66.94.234.13:

Packets: Sent = 15, Received = 15, Lost = 0 (0% loss)

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 218ms, Maximum = 325ms, Average = 266ms

Edited by ROBIN
Link to comment
Share on other sites

205782426.png

 

 

205782827.png

 

 

205783156.png

 

 

205783857.png

 

 

205784237.png

 

Престоят ми 24/7 в LINAGE II ясно доказва, че връзката не прекъсва. Тарифа - 35 лева

 

ЕДИТ: Може да погледнеш и ТОВА

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Защо да няма какво да гледаш?? Много е трудно 2-3 страници да поразгледаш назад, а всеки трябва да прави това, което искаш. Направо да кликнеш 2-3 пъти, за да върнеш страниците... ужас.

 

Edit - ти да беше потърсил малко по-назад в темата, вместо да чакаш само ! А и като гледам не си особено развълнуван за ЛанГейм... след като си го нарекал ЛагнесГей в друга тема... изобщо какво те интересува тогава?!

Сигурно за 4ти или 5ти път обяснявам, че ми трябваха данни за конкретната вечер, час, за това минали страници и постове не ми вършиха работа, от което разбирам, че си малко бавен с мисловната дейност...

 

Благодаря на хората, които не задаваха малоумни въпроси и постнаха тестовете, за които помолих.

Link to comment
Share on other sites

За такива тестове беше добре да го има и Лондон примерно и някой и друг град в Америка. На мен любими са ми Лондон, Париж и Виена - ето да допълня картинката:

 

206699491.png 206700066.png 206699805.png

 

Ето и до сървърите които той е тествал - нещо неговия тест до сървъра в Рим ми се струва съмнителен (май и с Пловдивския сървър също) - пинг-а е близо 800мс което изобщо не е нормално - да не би да е свалял торенти в това време? :)

 

206700312.png 206700670.png 206701083.png 206701524.png

 

 

btw. на 35 левовата тарифа съм аз... той на каква е?

Link to comment
Share on other sites

на 20 лв. е ... ама е от няколко дни към тях. интересното е, че е платил 36 лв. за включване, а аз доколкото знам таксата е 24 лв. и 80 лв. (за 24 часа)

Link to comment
Share on other sites

Има и междинна. Три са тарифите. Явно се е пуснал на средната.

аз знам за две - 20 и 35. коя е междинната? :unsure:

 

от преди малко (20 лв. в кичука):

 

206726784.png206728303.png206729695.png

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

на 20 лв. е ... ама е от няколко дни към тях. интересното е, че е платил 36 лв. за включване, а аз доколкото знам таксата е 24 лв. и 80 лв. (за 24 часа)

 

 

Има и междинна. Три са тарифите. Явно се е пуснал на средната.
Link to comment
Share on other sites

на 20 лв. е ... ама е от няколко дни към тях. интересното е, че е платил 36 лв. за включване, а аз доколкото знам таксата е 24 лв. и 80 лв. (за 24 часа)

 

Само за включването ли е платил 36лв или включването + цената за от датата на включване до края на месеца?

Link to comment
Share on other sites

Много ме радват като ми дават "касова бележка" като си плащам интернета, принтирана на обикновен А4 лист и скъсана прилежно с линийка. :D

Link to comment
Share on other sites

Много ме радват като ми дават "касова бележка" като си плащам интернета, принтирана на обикновен А4 лист и скъсана прилежно с линийка. :D

Хм, ми аз тогава да зема да се обадя да разваля заявката за прекарване :bgrin: ..

Как може така, дори ЕК не си позволяваха такива измекярски истории да правят, и фактура и всичко даваха прилежно от касов папарат.

 

Сега сериозно, наистина ли така дават бележките?!

А фактура ако искам надали ще издават при плащане..?

 

А и още нещо - те май са единствения доставчик с толкова малко каси за плащане.

Казаха ми само в Панаира и в Тракия, че имали? Някои други имат по сто офиса в града.

Може би това е един от начините да държат настрана някои клиенти за да не си натоварват мрежата с мързеливи клиенти, които не им се разкарва 10 километра да си плащат сметките всеки месец.

Тва в кръга на шегата :bgrin:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

И в сградата където се намира 4ка-то може да си плащаш интернет-а :)

 

Хехе ти откри топлата вода... или това или отговаряш на някой отпреди 3 месеца и половина най-малко :)

Link to comment
Share on other sites

:) Langame !?! Чудя се от къде да почна...

Ситуация от преди малко:

Един приятел (който идея си няма от техническата страна на нещата) има нещастието да ползва "гореизложения" набеден доставчик и от два дни няма интернет. На обаждане днес през деня му е разяснено, че причината НЯМА КАК да е у тъй набедения Ейнджълсофт, а трябва да е нещо в компютъра. Това му го обяснява жена, която и допълва, че няма защо да звъни отново в офиса :) .

По-късно тази вечер т.е. преди около половин час отивам аз там поразглеждам положението и установявам, че имам връзка (т.е. пингвам) и gatеway -я и DNS сървърите им, но дотам оттам нататък няма никой - обаждам се по телефона на набедения за поддръжка човечец давам адреса и името на човека, който е сключил договора за доставка на НЕЩОТО, което в Лангейм наричат интернет :) и отговора му е:

 

- Първо си занулете компютъра, ограмотете се малко и тогава звънете по телефона. И ми ЗАТВАРЯ.

Звъня отново и питам как точно зануляването пречи в дадения случай :confused

Отговор:

- Ми като не се представяш кой си така е ?!? Аз се обърках с едни други хора. При нас всичко е наред, незнам защо нямаШ нет.

- Добре трябва ли да се обаждам на някой от двамата братя, за да получа някаква помощ? - питам аз.

- Ако искаш обади се и на Господ ! - е отговора :)

 

Мисля, че няма нужда от коментар.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е коректно да уточниш в Лангейм ли звъниш?!

Има телефони и на Netgroup и на други знайни и незнайни доставчици, които взимат нет от Langame...

Link to comment
Share on other sites

хаха .... а бе, не знам на кои телефони си звънял, ама аз имах "удоволствието" само един път да контактувам с хората от лангейм и попаднах на една патка, която се държа "с една идея" малко по-културно от твоя случай. общо взето тръгваше да навежда разговора точно в същата посока - че аз като клиент не съм разбирал, че не е при тях проблема и т.нат. .... накрая се оказа, че при тях има "недоизясняване" на един въпрос, който просто е от административен характер.

Link to comment
Share on other sites

При вируси спират нета с изключение на filibe.net , освен това гледай да не са сменени DNS сървърите - 80.80.128.161 и 80.80.128.193 . Смешно е да плюеш целия доставчик, при положение, че поддръжката често е на други фирми, а именно тя куца.

Link to comment
Share on other sites

Ем за съжаление това е все по срещана картина а една моя позната на визио пък кво да каже в съседния блок и 1месец няма нет и като им се обади казват че имат авария и е ще е отстранят(баси ква е тая авария 1месец те ново трасе от София-Пловдив ли пускат нз..)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е коректно да уточниш в Лангейм ли звъниш?!

Има телефони и на Netgroup и на други знайни и незнайни доставчици, които взимат нет от Langame...

Не мисля, че това трябва да има някакво значение! Човекът си е прекарал Лангейм интернет, подписал е някакъв договор с този доставчик, и независимо кой му е локалния провайдър в договор с лангейм, съпорта трябва ПОНЕ да е малко от малко учтив. Поне на Вие да говори. Ужас. Егати отношението, на последния циганин от гетото, незавършил и 1 клас! Ебати! Аз ако попадна на такъв, не знам как ще протече разговора ни. Но добре че споменахте, та да записвам разговорите си със съпорта (вече съм записвал разни разговори за доказателства) и да видим как би реагирал Гаров в такива случаи. Едва ли ще има страхотната наглост да ги защити в такъв случай.

В ЕК поне ВИНАГИ съм попадал на вежливи хора, в 100% от обажданията ми!

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...