Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Натискаш един бутон - нета тръгва. На другия ден или по-късно същия си плащаш нета. Обикновено на другия ден, защото спирането става вечер и е също автоматично.

213808631.png

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сторило ти се е струва ми се. Аз съм на по-високата, свалям ужким само от локални и е 4:45 сутринта в момента и пак не вдигна над 2.5мб/сек - а над 90 сийдъра имаше в момента и пак средно 2мб/сек ... Говорим за MB/sec - демек за мегабайти в секунда а не за мегабити в секунда нали? Че да знам дали да умножавам или деля на 8 :)

 

 

Дай маил да ти пратя принт скриин от снощи,че не ми се занимава да качвам тука.Ептем за канарче ме взе ти..сторило ми са било...мегабайти ли,килобити ли.Снощи в 2:35 мисля беше,постоянна скорост на сваляне 2,6мб.

Link to comment
Share on other sites

как ще си го пуснеш сам?

 

 

Има начин ;) До колкото разбрах целта като се спре нета е да се пренасочи към страница със напомняне,че не е платен. Където може да се активира за още един ден,докато се плати и се възстанови автоматично от системата им.

 

"Пускането" май е възможност да се ползва нета докато се плати,а не човек да стои "на тъмно" и да псува защо е забравил...

 

Ако се въведе и online плащане май ще минем и братята американци :P :punk

Link to comment
Share on other sites

ееееееееее, значи ли, че аз държа рекорда за скорост, след като биткомета ми показа 8733 кБ/с? дръпнах филм за около 2-3 мин.

на 20 лв тарифа съм.

За 20 лева наистина държиш рекорда... това за 20 лв си е суупер много. То не, че и на 35 се случва толкова често де... браво :)
Link to comment
Share on other sites

Натискаш един бутон - нета тръгва. На другия ден или по-късно същия си плащаш нета. Обикновено на другия ден, защото спирането става вечер и е също автоматично.

213808631.png

 

<offtopic>

Добре де, аз че някой път си лягам в 6 щото имам работа е ясно, ами ти що не спиш в 5:30 сабахлен - ей това ме гложди сега :)

</offtopic>

 

 

Ама верно тогава нета кърти мивки ;) Рано пиле рано пее както се вика - почвайте момци да ставате кам 5 да се наслаждаваме на нет-а (или си лягайте малко след това :P като мен)

Link to comment
Share on other sites

Абе вие добре ли сте бе... :woot ...истина ли е това дето разправяте - филм за 2-3 минути на 20 левова тарифа?? :confused ...дори и да е веднъж в годината...баси...имам нет и кабелна на ЕК предплатена още половин година, ама май още утре ще ходя да се вързвам към Лангейм... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ходи ходи Пламене! На мен много често ми се случва това. Общо взето става като попаднеш на друг човек с ЛанГейм - 8мб+/сек - 2-4 мин за филм. Да не говорим по-популярни неща как слизат за секунди - сериали по 200-350 мб серията....

Link to comment
Share on other sites

<offtopic>

Добре де, аз че някой път си лягам в 6 щото имам работа е ясно, ами ти що не спиш в 5:30 сабахлен - ей това ме гложди сега :)

</offtopic>

Ама верно тогава нета кърти мивки ;) Рано пиле рано пее както се вика - почвайте момци да ставате кам 5 да се наслаждаваме на нет-а (или си лягайте малко след това :P като мен)

offtopic: амии, аз работя само вечер, а и вече живея като все едно съм в друга часова зона - през деня спя, вечер щъкам :).

Link to comment
Share on other sites

Много добре знам какво говоря, и какви са сравнителните стойности на скоростите, просто се учудих че прави 3 МБ на малката тарифа , това са 20-30 мегабита, нещо което е по-близо до голямата тарифа ако не броим нощните рекорди от 6 МБ и нагоре.

Както казах, аз над 1.0 МБ не съм постигал, едва ли разликите в качеството на малката тарифа в различните райони се измерва в пъти и то 3 пъти.

 

az svalqm stabilno s 1,7 MBPS

 

ve4er kato 'mahnat tapata' gi vdigam nad 4,5MB i daje nagore.

 

Na malkata tarifa sam.

Link to comment
Share on other sites

Ходи ходи Пламене! На мен много често ми се случва това. Общо взето става като попаднеш на друг човек с ЛанГейм - 8мб+/сек - 2-4 мин за филм. Да не говорим по-популярни неща как слизат за секунди - сериали по 200-350 мб серията....

 

Зависи откъде сваляш - на мен толкова често не ми се случва ама редовно като свалям нещо дърпа с по 2мб/сек (ама съм на високата тарифа). Абе и с по 1мб/сек за 10тина минути ще го свали един обикновен филм. Докато идеш да си сипеш едно, да си вземеш мезета, пуканки и други глезорийки и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

Е тая тапа явно я отпушват доста рано сутринта щото аз като лягам към 2 и ставам към 10-11, не виждам такива работи ;)

 

Иначе нетЪТ наистина е супер, е, малко при мен торентите осират нета и почти не може да се браузъва ако не наложа лимити, но живот и здраве тия дни ще отида и от Януари съм на голямата тарифа и ще видя.

Утре пък ще започна процедура по прекарване на DCC телевизия, така че с ЕК е свършено :bgrin:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Добре де....нещо не разбирам...

Извинявам се, че съм потребител на ЕК и пиша тук, но скоро ще ставам абонат на Лангейм и затова ме интересуват тези неща... ;)

В момента съм на малката 1-мегабитова тарифа на ЕК, което ще рече, че без значение кое време на денонощието е...мога да свалям максимум с около 130 килобайта в секудна....локални, международни, различен брой накачени маймунки - 130 и толкова...повече няма....никакво допълнително оползотворяване на свободния в момента трафик (напр. в 3-4 през нощта)...и дори само аз да съм единственият активен потребител в даден момент...пак си тегля със 130 килобайта.

 

За 20 левовата тарифа на сайта на Лангейм пише "~128 KB/s - БГ и международна ; ~500 KB/s - локална". Как успявате да ги надкачите тези 500 килобайта и то с толкова много както разправяте? На друг принцип ли е поставена фирмената политика на Гаров с преразпределението на свободния в момента трафик :confused

Link to comment
Share on other sites

Midex, прочети цитираното в първия ми пост в темата. Макар цифрите да не са вече 100% актуални, принципът е същия - свободния трафик във всеки един момент се разпределя. Обявените скорости в сайта са минималните такива, всичко под тях означава, че има някакъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Midex, прочети цитираното в първия ми пост в темата. Макар цифрите да не са вече 100% актуални, принципът е същия - свободния трафик във всеки един момент се разпределя. Обявените скорости в сайта са минималните такива, всичко под тях означава, че има някакъв проблем.

Да...благодаря...наистина не започнах четенето от първа страница, а само от последните 4-5.. :)

 

Е ми така е много по-коректно спрямо клиентите...минимални, с аванс във всеки един момент, а не както ЕК - максимални...и то негарантирани, та могат да си падат под обявените по всяко време и това да не се третира като проблем... ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре пък ще започна процедура по прекарване на DCC телевизия, така че с ЕК е свършено :bgrin:

Може ли малко инфо за тази телевизия, че явно някои хора не знаят какво е наглост.

Много ме е яд, че все още от ангатасофт няма развитие по моите проблеми, затова все още интернета ми е ггшит, а след евентуално предоставената ми информация от теди или някой друг, мога да поправя 1 грешка и поне кабелната да не е на еврокомските боклуци.

 

ЕДИТ: Оправих се :)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

аре и аз съм при вас :bgrin: ся остана чакането за прекарването на нета :punk :punk :woot

сори за флуда ма сам малко запразнил :lol: :punk :punk :punk :woot

Само така, добре дошъл (предварително казано).

Аз съм много доволен от нета засега, не е прекъсвал освен международния за няколко минути веднъж, ама той Гаров тия неща ги казва, та дори съпорта да не е в час, човек е спокоен че наистина се работи по въпроса.

Тия дни и DCC телевизия и нова година с нов късмет.

Link to comment
Share on other sites

хора вече твърдо съм решил..утре звъня на гаров да идва да слага жицата..ама само не знам дали има покритие в Смирненски ,което е наистина важно..така че ако някой знае да казва моля ви :)

Link to comment
Share on other sites

И аз ша минавам на ЛанГаме. Сега остава да ми кажете дали е по - добро от еврокома. :)

 

Хахахаха пич ти изби рибата с най-адекватния въпрос от последните 10 страници :) Но все пак празници, едно друго... предполагам още изтрезняваш или си пред следващия рунд на масата та простено ти е ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...