Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lan Game колкото и добри скорости да предлагат няма да настигнат ЕКК по качество и стабилност!

 

Само си представете г-н Гаров предлага нет само в Пловдив като на всичкото отгоре няма покритие в някои райони!

 

Докато ЕКК предлагат нет в почти в цялата Страна!

 

Така че абонатите на ЛГ по брой не могат изобщо да се сравняват сьс абонатите на ЕКК!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Сега сериозно, наистина ли така дават бележките?!

А фактура ако искам надали ще издават при плащане..?

 

Теди длъжни са да ти издадат фактура ако пожелаеш и ще го направят. Тези бележчици ги дават на всички по принцип.

 

Що се отнася до споровете около съпорта - напълно нормално е да се попада на дебили и нахалници. Изобщо не ми се разказва сега през годините ми с ЕК с какви титани на мисълта и културата съм разговарял. Преди това съм имал и стархотни куриози и като клиент на Визио през 90-те, където един "консултант" на въпрос защо е спрял нета ми заяви, че "сателит е излязъл от орбита и е загубен над Атлантика" ?!?!?!?!?. След това звъннах на Жоро и откровено му казах че следващият 18 годишен "специалист" с подобен отговор ще отида и ще му смачкам муцуната в офиса, та ми се извини човека.

 

6 месеца вече не ми се е налагало да търся съпорт на ЛГ, тъй като проблеми не е имало. Само веднъж ми се извиниха за прекъсване по технически причини, което бе за 2-3 часа - явно нещо правеха по линията.

 

Тъй като в крайна сметка каквито и да назначиш винаги ще се намерят "умници", Гарови все още лично поемат оплаквания. Погледнете това от хубавата му страна - все пак показва персонална заинтересованост. Освен това като гледам са по цял ден в офиса - поне единия. Те отключват, те заключват. Предпочитам такива пред разни надути нахалници, които не можеш да откриеш когато стане скандал.

Link to comment
Share on other sites

...

Тук съм съгласен с теб.

Ама то имаше една приказка за това кои стават учители и консултанти :bgrin: ама както и да е.

То и с тия заплати е трудно да запазиш душевно равновесие, та донякъде ги разбирам 'ората.

В България е така, нормално е да попадаш на всякакви хора от съпорт, чиито отговор зависи силно и предимно от моментното им лично настроение. Всичко е така в нашата т.нар. страна.

В чужбина един сериозен бизнес не може да си позволи подобни неща. Винаги има изцепки, и там, но всичко е въпрос на размерите, до които стигат тия ситуации. И тук, и там има престъпност и корупция, само дето тук е в невиждани размери като за страна от нашия ранг. И тук, и там има бедни и богати, но чак такава наглост и безочливост на власт и мутри там май няма.

Както и да е, надявам се просто на добър нет, и ако нещо съм объркал в приказките си, то е било от слухове, ще поживея и ще видя и аз как е хавата при ЛГ.

Това за личната заинтересованост наистина е така, несъмнено. Докато някакси невъзможно ми се струва да говоря примерно лично с шефа на ЕК за някакви си мои нетски проблеми :punk . Дано остана доволен.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Lan Game колкото и добри скорости да предлагат няма да настигнат ЕКК по качество и стабилност!

 

Само си представете г-н Гаров предлага нет само в Пловдив като на всичкото отгоре няма покритие в някои райони!

 

Докато ЕКК предлагат нет в почти в цялата Страна!

 

Така че абонатите на ЛГ по брой не могат изобщо да се сравняват сьс абонатите на ЕКК!

 

Аз бих казал, че са ги надминали отдавна... Ама ти си знаеш - клепи си на ЕК, сваляй с 200kB, аз ще си тегля с 1MB+ и всички сме доволни.

 

Не ми отговори в района на Гребната ли живееш?

Ангел Гаров ти каза, че ти трябва друг доставчик, в смисъл да си е*** майката, или в смисъл, че в момента поради една или друга причина не могат да ти доставят Интернет?

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че са ги надминали отдавна... Ама ти си знаеш - клепи си на ЕК, сваляй с 200kB, аз ще си тегля с 1MB+ и всички сме доволни.

 

Не ми отговори в района на Гребната ли живееш?

Ангел Гаров ти каза, че ти трябва друг доставчик, в смисъл да си е*** майката, или в смисъл, че в момента поради една или друга причина не могат да ти доставят Интернет?

 

 

 

В смисьл що Гаров не вземе си Е***майката и като не може да оправлява кадьрно и да наема точни и коректни хора трьгнал да ми се обяснява по телефона 100 часа!

 

P.S а това че са надминали ЕКК изобщо не е вярно по скорости може би но по стабилност???

 

С тоя мизерен техен ьп!

 

А и не свалям с 200к а с 400к!

 

плюс това се очаква овеличение на скоростите така че дреме ми кой с колко сваля на ЛГ!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Виж, ако беше написал правилно елементарните думи "увеличение", "управлява", щях да се замисля дали направих правилен избор с ЛГ ;) .

Така или иначе аз ЕК го спирам само временно, таксата е 2 лв и ако не съм доволен, за още 2 лв си го пускам отново когато реша.

 

Ти явно си афектиран и със слаби нерви след някой твой разговор с г-н Гаров, та затва ги ръсиш такива :) .

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

В смисьл що Гаров не вземе си Е***майката и като не може да оправлява кадьрно и да наема точни и коректни хора трьгнал да ми се обяснява по телефона 100 часа!

 

P.S а това че са надминали ЕКК изобщо не е вярно по скорости може би но по стабилност???

 

С тоя мизерен техен ьп!

 

А и не свалям с 200к а с 400к!

 

плюс това се очаква овеличение на скоростите така че дреме ми кой с колко сваля на ЛГ!

 

Мисля, че стана ясно къде е проблема. Аз разбрах какъв е твоя случай и ти не го представяш никак коректно. Просто си изливаш комплексите в този форум... Когато ти се обади лично собственика на някоя мрежа да ти обяснява какъв е проблема - ела и напиши във форума коя е тази фирма...

 

Може да сваляш с 400kB, но не за 20 лв, а аз за 20 лв свалям с над мегабайт.

Ако моя ъплоуд е мизерен, то тогава твоя не се вижда на скалата...

 

Премести се, ако обичаш, в темата за ЕК. Там, предполагам, ще срещнеш повече разбиране. Само престани да говориш изкривени, преекспонирани глупости!

Link to comment
Share on other sites

@viiipeer

 

Пълни глупости ръсиш, нормално е да те е яд, че ти отказаха свързване след тъпото ти държане по форумите, но си го заслужи. След като не си абонат и нямаш наблюдения престани да дезинформираш останалите хора, всеки който има малко мозък ще си направи сметката и ще направи правилният избор.

 

Сваляш с 400к и се кефиш, а това ти се струва малко за 20 лева, така ли:

 

207024343.png

 

207024679.png

 

Непрекъснато гледат да правят нещо за повишаване на качеството и скоростите, нови оптики, рутери, ъпгрейди, свързаности, какво ли не, как да не е доволен човек. :)

Link to comment
Share on other sites

@viiipeer

 

Пълни глупости ръсиш, нормално е да те е яд, че ти отказаха свързване след тъпото ти държане по форумите, но си го заслужи. След като не си абонат и нямаш наблюдения престани да дезинформираш останалите хора, всеки който има малко мозък ще си направи сметката и ще направи правилният избор.

 

Сваляш с 400к и се кефиш, а това ти се струва малко за 20 лева, така ли:

 

207024343.png

 

207024679.png

 

Непрекъснато гледат да правят нещо за повишаване на качеството и скоростите, нови оптики, рутери, ъпгрейди, свързаности, какво ли не, как да не е доволен човек. :)

 

 

 

ми не напротив изобщо не ме е яд просто ви се чудя на акьла какво толкова го хвалите тоя доставчик!?

 

при 1MB/sec даимаш ьп 150к е смешно и то по кьсмет ако ги хванеш!

Link to comment
Share on other sites

сравнение ЕК Лан vs. Langame - тарифа 20лв.

 

ЕК Лан

БГ - най-добрия случай 375kb/s, през повечето време около 300kb/s up/down...

Int - най-добрия случай 150kb/s, през повечето време около 125kb/s up/down...

 

Langame

БГ - най-добрия случай 1,2mb/s, през повечето време около 600+kb/s down... 250+kb/s up

Int - варира... през повечето време 400+kb/s down... около 150+kb/s up

 

стабилността е еднаква, като варира в различните квартали... примерно в Кършиака Langame за 3 месеца са прекъснали точно 2-3 пъти, за по 2-3 часа, и то в големите дъждове, когато общо взето никой нямаше нет...

 

това горе са лични наблюдения... затова viiipeer_, стига си хвалил ЕК, като е ясно, че в момента Langame са по-добър избор :)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Момчето просто го е яд, че няма да го вържат и сега се чуди къде да ги наплюе...

Разумният човек обаче си прави сметка и гледа фактите...

 

207039336.png

 

207040110.png

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Момчето просто го е яд, че няма да го вържат и сега се чуди къде да ги наплюе...

Разумният човек обаче си прави сметка и гледа фактите...

 

207039336.png

 

207040110.png

 

 

кви факти кви 5 лева уе?Айде ся да изльжеш че това е за 20лв. а не за 35 и тогава вече ще ти каза браво?

 

кой луд за 20лв. ще ти предложи почти 2МБ/Сек?

 

освен мегалан в София разбира се аре сьс здраве който на кьвто си иска нет да бьде мен лично нито ми пречи че си тегля с 400к

 

а тези глупости 375К в най-добрия случай и 300К редовно явно проблема е вьв вашия телевизор!

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че е на 35 лв. За парите си заслужава, според мен. Ако ти се налага като мен да пращаш гигабайти всеки ден, няма и да си помислиш за ЕК.

 

А явно ти пречеше когато искаше да се връзваш на Лангейм. Сега, обаче, грозденцето накиселява, нали?

Link to comment
Share on other sites

Никой не спори, че скоростите на лангейм са по-добри, това на всеки е ясно. става въпрос за следното - като се преебе нета на лангейм(вярно е, че за отделните райони ситуацията е различна) няма идване с часове - не го използвам нет-а често, но се случваше последния месец да спре и то за над 5-6часа. Нито е валяло тогава нито е гърмяло. Предполагам, че имат някакви проблеми - но това крайния потребител не го вълнува. Ако си подобрят малко съпорта който да отстраняав проблемите ще са номер1 :)

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

Интернетът на Ейнджълсофт/лангейм/ си е перфектен. Виж, в района в който си поддръжката може да е от друга фирма и тя е отговрна за качеството там. Има разлика.

Link to comment
Share on other sites

Интернетът на Ейнджълсофт/лангейм/ си е перфектен. Виж, в района в който си поддръжката може да е от друга фирма и тя е отговрна за качеството там. Има разлика.

страшен довод :lol: ... все едно двете неща нямат нищо общо. :D

ако имаше проблем причинен от поддръжката в даден район, не мислиш ли, че доставчика на услугата ще разкара "поддръжката" и ще я замести с по-качествена, за да може всичко да е ОК. или просто доставчика няма тези правомощия?

Link to comment
Share on other sites

И ако в магазина получат 1 пакет развалено мляко ще сменят фирмата? Или пък ако от магазина го продават с изтекъл срок, значи производителя ще спре да продава стоката си на този магазин и хората ще обвиняват производителя, а не доставчика?

 

Те продават интернета си до колкото ми е ясно. Това какво и как го ползват тези, които го закупуват и допълнително разпространяват не е толквоа тяхна работа. Тяхната мрежа е наред, те могат да дават напътствия на клиентите си, но си е тяхна работа до колко ги следват.

 

Разбира се не очаквам точно ти да го разбереш. Важното е да апострофираш и да ми мяучиш във всяка тема където се изказвам. На мен не ми пречиш, но предполагам на редовните им е досадно да ти гледат изявите.

Link to comment
Share on other sites

ще сложа само един твой пост от тема засягаща точно такъв "прекупвач"

 

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495037717

 

всеки може да го тълкува както си иска.

 

... а другото няма да го коментирам, 'щото няма смисъл да ти обръщам к'вото и да е внимание. твоите постове говорят достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Елине, не си прав! Не може да обвиняваш Лангейм за лошата поддръжка. По твоята логика, за всички проблеми с интернет са виновни големите вносители. В крайна сметка, те правят същото, което и Лангейм, нали?

Link to comment
Share on other sites

Елине, не си прав! Не може да обвиняваш Лангейм за лошата поддръжка. По твоята логика, за всички проблеми с интернет са виновни големите вносители. В крайна сметка, те правят същото, което и Лангейм, нали?

Така е, и аз мисля така.

Именно затова май ще е добре за всеки под-доставчик да има някаква отделна тема, както май има за нетгруп.

Т.е. аз ще взимам нет от нетгруп, а те че взимат от ЛГ, явно мен няма да ме грее.

Link to comment
Share on other sites

ще сложа само един твой пост от тема засягаща точно такъв "прекупвач"

 

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495037717

 

всеки може да го тълкува както си иска.

 

... а другото няма да го коментирам, 'щото няма смисъл да ти обръщам к'вото и да е внимание. твоите постове говорят достатъчно.

 

Да, а сега спри да вадиш всичко извън контекст и да си чешиш пръстчетата и погледни първия пост на тази тема.

 

Не видях тема за този доставчик.

http://www.netgroup-bg.com/

Сайта е доста беден откъм информация,но поне е нещо.Някой ако има впечатления да споделя.В момента техници на фирмата опъват кабел по блока в който живея (кв.Кършака).

Човекът търси информация, която може да намери в тази тема. Та, какво искаше да кажеш отново, че така и не разбрах? Доста несвързана ти е мисълта. И на мен, а сигурно и на 90% от хората им се иска да не ми обръщаш внимание, но ти така и не спираш да го правиш... Да не си падаш по мен нещо?

Ама ти си мяучи де, не ми пречиш. Радваш ме. Ако искаш да внасяш още офтопици - помисли за ПМ.

 

Sothbiss, да, той е.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

сравнение ЕК Лан vs. Langame - тарифа 20лв.

 

ЕК Лан

БГ - най-добрия случай 375kb/s, през повечето време около 300kb/s up/down...

Int - най-добрия случай 150kb/s, през повечето време около 125kb/s up/down...

 

Langame

БГ - най-добрия случай 1,2mb/s, през повечето време около 600+kb/s down... 250+kb/s up

Int - варира... през повечето време 400+kb/s down... около 150+kb/s up

 

стабилността е еднаква, като варира в различните квартали... примерно в Кършиака Langame за 3 месеца са прекъснали точно 2-3 пъти, за по 2-3 часа, и то в големите дъждове когато общо взето никой нямаше нет...

 

това горе са лични наблюдения... затова viiipeer_, стига си хвалил ЕК, като е ясно, че в момента Langame са по-добър избор :)

http://img227.imageshack.us/img227/1702/29074431mo4.jpg

 

както виждаш не тегля в най добрия случай с 375! нито пьк с 300 ако хвана!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...