Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

az sym na Angel soft

imah problemi samo 2 pyti i kato im zvannah bqha re6eno za po malko ot 2 chasa.

abonat sym im ot 2 meseca i ne6to

svalqm s okolo 1.0-1.1 MBPS , i ako ima localni peeri s po 600K otgore na peer nqkyde , obiknoveno ima po 1-2 i skorosta e okolo 1.7MBPS.

 

za 20lv tarifa govorq

еми идеално,супер даже.В понеделник сигурно ще ги викам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз пък изобщо незнам номера на съпорта, от месец и половина съм на лангейм, никога не е спирал нета :punk

 

Ех късметлия :) То верно че аз пък следя 24/7 дали има нет и как е и като оставим един период когато падаше относително често сега вече е ок

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да попитам това 24лв. и когато имаме техническа възможност да не е мега разтегливо понятие, че вече изкуквам без нет вкъщи ?! Кършияка е квартала предполагам, че там имат изградено трасе по главните улици ?! Малко help отностно това мое запитване...

Link to comment
Share on other sites

Не е "когато имат възможност", а е до 20 работни дни, доколкото знам. Аз се пуснах на такова прекарване и ми звъннаха на 3-ия ден. Предполагам, всичко е относително според района и натовареността на техниците.

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да попитам това 24лв. и когато имаме техническа възможност да не е мега разтегливо понятие, че вече изкуквам без нет вкъщи ?! Кършияка е квартала предполагам, че там имат изградено трасе по главните улици ?! Малко help отностно това мое запитване...
Ако си чакал 2-3 седмици, звънни им пак.
Link to comment
Share on other sites

Абе искам да попитам това 24лв. и когато имаме техническа възможност да не е мега разтегливо понятие, че вече изкуквам без нет вкъщи ?! Кършияка е квартала предполагам, че там имат изградено трасе по главните улици ?! Малко help отностно това мое запитване...

Споко и аз съм на това положение (почти де,защото имам "нет" на евроком) Иначе се обадих преди около 20 дни и ми казаха ,че ще дойдат към края на месеца. Изчакването е около 20-ина работни дни (демек 1 месец)

Link to comment
Share on other sites

Днес вече дойдоха, обсъдихме от къде да мине кабела и всичките му щуротии, но уви пак нямам нет. Поради техническа повреда в Кичука - 1км и 500м оптика трябвало да се подменя.Дано само не са ме метнали, че ми замина полувин работен ден....

 

Едит: Да попитам, става ли връзката от икономичната тарифа за перфектни видео разговори по скайп с Испания ?! Или направо да слагам по-скъпата тарифа, ако дойдат скоро ;) :(

Edited by Liverpool`Fan`1
Link to comment
Share on other sites

че ми замина полувин работен ден....

 

Еххххх....

 

 

Едит: Да попитам, става ли връзката от икономичната тарифа за перфектни видео разговори по скайп с Испания ?! Или направо да слагам по-скъпата тарифа, ако дойдат скоро ;) :(

 

Става разбира се... виж Испания е малко далечко та сигурно образа може да има снежинки..... ехххх като че ли имаше значение докъде ще си говориш - ако ще и с Австралия - разликата е нулева за скайпа - важно е IPто на човека за него а не в коя държава се намира. Имай предвид че качеството зависи не само от твоя доставчик а и от доставчика на отсрещната страна - ако човека е пуснал лаптоп и ползва интернет през телефона си естествено че и разговор няма да може да стане а какво да говорим за видео...

Link to comment
Share on other sites

...

Дядо (ника ти ме радва :)), гледам явно към различни доставчици си се вързал. Та да те питам от кой си най-доволен. В момента съм на гигабит и в последно време няма много мизерия, но като виждам, че лангейм предлагат повечко кб. как да не се вържа към тях да пробвам как им е нетЯ. Мен ме интересува също и да е стабилен интернета и да не прекъсва.

От предишни постове виждам, че това е Лангейм или?

Link to comment
Share on other sites

Много правилно виждаш. Написали сме го много пъти тук в темата, намират се коментари и в ЕК-ската ако отсееш оплакванията. За да не се повтаряме просто зачети по-основно нещата. Лангейм са засега най-добри на пазара на тази услуга

Link to comment
Share on other sites

Дядо (ника ти ме радва :) ), гледам явно към различни доставчици си се вързал. Та да те питам от кой си най-доволен. В момента съм на гигабит и в последно време няма много мизерия, но като виждам, че лангейм предлагат повечко кб. как да не се вържа към тях да пробвам как им е нетЯ. Мен ме интересува също и да е стабилен интернета и да не прекъсва.

От предишни постове виждам, че това е Лангейм или?

Недей да чакаш. Обади им се и след месец някъде ще се радваш на нет...
Link to comment
Share on other sites

Дядо (ника ти ме радва :)), гледам явно към различни доставчици си се вързал. Та да те питам от кой си най-доволен. В момента съм на гигабит и в последно време няма много мизерия, но като виждам, че лангейм предлагат повечко кб. как да не се вържа към тях да пробвам как им е нетЯ. Мен ме интересува също и да е стабилен интернета и да не прекъсва.

От предишни постове виждам, че това е Лангейм или?

 

Като скорост за момента нямат равни. Приятно съм изненадан от скоростта на мменти. В други моменти си е нормална, въпреки че сравнено с обикновения ЕК е в пъти по-добре. За ггбит/ЕКлан нямам представа как стоят нещата но не вярвам да дават 12мбита down /

 

За стабилност в момента АДСЛ-а е най-добре като че ли ама пък е в пъти по-бавен от ЕК а какво остава за лангейм. И като казвам добре - добре в повечето време ама на 2-3 пъти последните 2 месеца бяха омазали нещо и google.com, gmail.com и неясно какво още не се отваряше или като се отвори се точи ужасно бавно - то виж им темата - хората се оплакваха там и то не беше само за 1 ден "мизерията"... Но като изключим такива моменти си е 6 през повечето време. Само дето сега не могат да ми пуснат 4мбита поради неясно каква липса на техническа възможност!?

 

За стабилност при Langame - въпреки че се случи да прекъсне няколко пъти в началото (и то все късно вечерта когато съпорта вече си е легнал да спи и няма кой да го оправи до сутринта) да чукна на дърво последните 2-3 седмици е ОК и не е прекъсвал дори и в големия дъжд. Пък и зависи колко си чувствителен към прекъсването на нет-а. Аз работя с него и прекъсне ли все едно съм си взел неплатен отпуск а най-кофти е когато нещо съм захванал и не съм довършил и тогава хората не могат никаква работа да си свършат преди да ми дойде нет-а и да си довърша работата - та затова ми трябват 2 различни нет-а така че с единия ако стане нещо да имам алтернатива.

 

Ето моментното състояние:

 

204534874.png 204535980.png 204535248.png 204535700.png

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Еххххх....

Става разбира се... виж Испания е малко далечко та сигурно образа може да има снежинки..... ехххх като че ли имаше значение докъде ще си говориш - ако ще и с Австралия - разликата е нулева за скайпа - важно е IPто на човека за него а не в коя държава се намира. Имай предвид че качеството зависи не само от твоя доставчик а и от доставчика на отсрещната страна - ако човека е пуснал лаптоп и ползва интернет през телефона си естествено че и разговор няма да може да стане а какво да говорим за видео...

 

Предполагам разбираш, че и аз съм наясно, че няма да изкочи някфо човече в сис. трая и да ми каже дай ся 2 лева за международния ти разговор. Идеята ми беше друга. Преди с гига бит видеото куцаше адски много на 20-тина лева и си питам как е просто иначе мерси за информацията. За правописната грешка съм ти адски благодарен, защото така и не се научих доло/поло ;) хаххха Е** М* М*****.... Здраве да е пък това ще го отработим....

 

И пак ти казвам, че съм си наясно, че и нет-а от другата страна е важен, не е телефонен интернет, че да го прави тоя проблем. 10мбита/с си е и би трябвало да се води един нормален разговор, а не пуснати на slideshow снимчици на ниска резолюция...

Link to comment
Share on other sites

Недей да чакаш. Обади им се и след месец някъде ще се радваш на нет...

Върни 1 страница назад и виж защо не съм на Ангатасофт.

Link to comment
Share on other sites

Цената за изграждането на връзка тази ли е, която е дадена в сайта в първия пост? Питам, защото скоростите очевАдно се разминават с тези дадени в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Е, очевАдно е, че не четеш това, което гледаш. Писано е в поста и на сайта им, че тези скорости на сайта са официалните МИНИМАЛНИ и ако са под обявените, значи има технически проблем. Прочети пак целия пост за повече информация за скоростите.

Link to comment
Share on other sites

Малък,вечерта беше някъде 130ms към yahoo, то на високата тарифа (защото не съм сиг. за другата) стабилноста на международната е по-добра, защото по-малко се използва :D Но много зависи кой е международния сървър... А загубите на пакети тук таме има и някой друг, ако са повече значи има проблем, който ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...