Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Вчера по време на бурята си спрях ПЦ-то (и добре, че го направих, видях светкавица да удря блока на 20 или 30 метра до моя, или поне толкова близо изглеждаше и звучеше), легнах си и в 10 станах, нямах нет, обадих се и 40 минути по-късно всичко е наред.

Дори и да има проблем, това казвам- оправя се бързо освен ако не е нещо, от което целия град е засегнат. Едно обаждане е достатъчно, не трябва да ръчкам някой на някакъв телефон 2 дни, за да ми обърне внимание.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aз се върнах след самата буря, но все пак нет си имах (и преди това е имало тъй като свалях) ... така че всичко е до регион ;). Но преди 1 год например, ми спираше нета ... явно са се пооправили :)

Link to comment
Share on other sites

От този месец минах на малката тарифа, тъй като в нас вече почти не използвам компютъра и какво засичам в момента:

 

181859220.png

 

181859580.png

 

 

Доволен съм!

 

А през бурите никакви проблеми. Спряха ми нета за кратко докато са големите гърмежи и след това пак имах. :punk

Link to comment
Share on other sites

И Тракия се обслужва от Нетгруп и цялостно нивото в този квартал предполагам е сред най-доброто. Точно за този район не знам, но около 60то няма никакви проблеми и ако има- бързо се действа. А и това е квартала, в който първи (скоро) ще се сложат оптиките.

Link to comment
Share on other sites

И Тракия се обслужва от Нетгруп и цялостно нивото в този квартал предполагам е сред най-доброто. Точно за този район не знам, но около 60то няма никакви проблеми и ако има- бързо се действа. А и това е квартала, в който първи (скоро) ще се сложат оптиките.

 

абсолютно цяла тракия .. има покритие на LanGame в частност фирмата НетГруп която обслужва раьона. От 2 вече 3 месеца съм на Гаров. Знам едно аз никога няма да сменя доставчика си - НИКОГА ! ;) Повече няма какво да кажа :) ЕВАЛА просто :) Живи и здрави на всички които са на ГГшит Евроком Изилан ... и прочие и прочие ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз вече от 15 дена съм на Langame и съм много доволен.Преди бях на ЕК и бяха големи мъки.Нета е невероятен.На 20лв съм и днес си дърпам цял ден с 1.4мб.Евала

Link to comment
Share on other sites

Аз откога ви разправям, че Гаров просто ги разпори всички псевдо-доставчици в тоя селски град. Трябва да си имаш сериозна причина, за да седиш на някой от другите... На мен ми е най-зле. Вкъщи бях на Лангейм на 20 лв. На работата съм на Лангейм на 35 лв. В квартирата обаче, Лангейм нямат покритие. Затова ми се наложи да съм на Визио. Прекараха ми го на 27-ми август. Оттогава общо 7 пълни дни не е имало нет. И в момента на практика нямам, защото имам адска загуба на пакети. Нета не вдига повече от 10-12 kB и не вярвам скоро да ми го оправят. Надявам се само да не си мислят, че на края на месеца ще им платя пълната сума за следващия... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

При тях възниква другия проблем - свободното място на харда :P

 

Проблеми има при токови удари по време на гръмотевици, по някой път се появява загуба на пакети, което се оправя сравнително бързо и на моменти скоростта е доста нестабилна в натовареното време, може да варира в големи граници.

Kато последно нещо - включих се за 60лв, пуснаха ми кабел точно до компа и никаква аванта, буксата нещо не е съвсем наред и трябва да е нагаждам дори леко да бутна кабела... и ако се махна от тях можело да дойдат да си вземат кабела, Т.е. 60 лв, за да прокарат висящ кабел с леко закрепване (с изолирбанд) тук-таме и цакната букса, мн добре :D

 

Ако може да ми кажете каква всъщност е реалната разлика между 20 и 35 лв, защото май не е голяма :) При мен бг е макс към 2,8-3мб в ненатовареното време и пада най-много до към 500кб вечер, в локалната скорост сиг. няма да има разлика, а международния не от торенти е макс 1-1,2мб, на ниската как трябва да е?

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

От 8 дена ги чакам вече,зех да се притеснявам! ^^ Въпреки че ми казаха до 10дни :<
Може и повече... обади се пак... един приятел се обади ... 2 седмици чака, пак се обади и му казаха, че идват ;)
Link to comment
Share on other sites

От 8 дена ги чакам вече,зех да се притеснявам! ^^ Въпреки че ми казаха до 10дни :<

az gi 4akah 14dni , otidoh v ofisa sutrinta kym 9 chasa , i na sy6tiq den kym 15chasa zapo4na procedurata.

Link to comment
Share on other sites

тел.: 032/638 209, 032/635 211

 

Там казваш къде живееш и ако трябва те препращат. Ако си от Тракия, Кичука или Каршияка и нз си още къде горните телефони на van4o_87 ще ти свършат работа. За прекарването е на всеки различно, аз ги чаках и месец, но интернета... интернета наистина си заслужава, малко само поддръжката куца. И им звъни през деня и по-настоятелно затваряш пак набираш, пробваш и двата телефона и т.н.

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

"Когато има възможност,ще ви се обадя ,не знам кога ще стане това."

EDIT:

Минаха 11 дена,от обещаните 'до 10 дни',обадих се и тая ми вика "За 24 лева до 25дни,казали са че ще дойдат по бързо но не са длъжни."

LOL.........Мега несериозна работа меко казано :angry1

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

-Добър ден.

-Нет Груп , Добър ден.

-От Тракия <****> съм имам проблем с интернета.Губя пакети.

-А това влияе ли на интернета?

:punk :wir :wacko: :tongue :bgrin:

.....

 

ама разговара си протече супер възпитано и казаха че ще уведомят техниците :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...