Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Точно, питам не само ако чете някой от фирмата, а и клиенти да споделят опит.

 

Добре, мислиш ли че някой клиент на Визио ще ти каже, ами що е такава ситуацията, нека ти прекарат директно оптиката до входа и т.н? Ако наистина искаш точна информация, се обади на Визио.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, в нова кооперация съм на Георги Кондолов 3, интересува ме откъде ще ми прекарате кабела - не желая висящи кабели през прозорци идващи от дърветата. Пред кооперацията има предвидени черни тръби през които кабелите да влязат в мазетата и оттам кутии от гипсокартон по етажите. Как мога да се свържа с локалния техник да чуя неговото становище?

Хайде стига си замазвал положението.Видно е от питането,че отговор може да ти дадат само тези ,които ще се наемат с инсталиране и пускане на нета от Визио,т.е. служител от тази фирма.Хората ти казаха ясно,че това не е фирмения форум,а ти пак се инатиш :confused

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, в нова кооперация съм на Георги Кондолов 3, интересува ме откъде ще ми прекарате кабела - не желая висящи кабели през прозорци идващи от дърветата. Пред кооперацията има предвидени черни тръби през които кабелите да влязат в мазетата и оттам кутии от гипсокартон по етажите. Как мога да се свържа с локалния техник да чуя неговото становище?

0886501006 - Димитър

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я кажете малко мнение за кичука, че тея ДСС ше им е*а майката. Един приятел е между Южен и Вапцаров и вика, че напоследък е много зле, постоянно спирал, друг на Вапцаров няма оплаквания. Аз лично живея на Даме Груев. Там как е положението има ли някой? Интересува ме прекъсва ли често (при лошо време примерно), пинга как е? Скорост не ми трябва чак толкова - всичко над 15мбит няма как да го усетя. Важно ми е да е стабилна връзката и да няма пинг.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете малко мнение за кичука, че тея ДСС ше им е*а майката.

Опашката за желаещи започва от гарата в Бургас. Дори нарастват желаещите за по-предно място и бизнеса - пари срещу ред започва да придобива внушителни размери като оборот :beer:

 

Един приятел е между Южен и Вапцаров и вика, че напоследък е много зле, постоянно спирал, друг на Вапцаров няма оплаквания. Аз лично живея на Даме Груев. Там как е положението има ли някой? Интересува ме прекъсва ли често (при лошо време примерно), пинга как е? Скорост не ми трябва чак толкова - всичко над 15мбит няма как да го усетя. Важно ми е да е стабилна връзката и да няма пинг.

Имам наблюдения от няколко познати в различни райони на Пловдив. Принципа тук е като при руската рулетка: или ще имаш сносен нет или ще имаш нет когато му скимне да дойде. До коматевския възел е в киреча (един познат). До парка Кронщад е добре (един познат). В центъра (идеалния център) е също зле (2 мои познати).

Външен пиъринг... скорости на сваляне над 100к/с - Великденска мечта. Вътрешния не ме вълнува защото няма значение колко е.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете малко мнение за кичука, че тея ДСС ше им е*а майката. Един приятел е между Южен и Вапцаров и вика, че напоследък е много зле, постоянно спирал, друг на Вапцаров няма оплаквания. Аз лично живея на Даме Груев. Там как е положението има ли някой? Интересува ме прекъсва ли често (при лошо време примерно), пинга как е? Скорост не ми трябва чак толкова - всичко над 15мбит няма как да го усетя. Важно ми е да е стабилна връзката и да няма пинг.

 

Бях на Визио 5 г. и през последните 2 г. имат голямо подобрение в Кичука.

Съдя по себе си!Зад "Камела" съм и мога да кажа, че бях доволен.Много рядко да прекъсне, но прекъсне ли го оправят до 2 ч.

Много са ги стегнали и вече всяка повреда се записва и отстранява на деня.

 

Съпорт ми беше Димитър Дойчев.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес 21.10.2010 между 12:30 и 13:00 часа беше извършен поредния вандалски акт срещу LAN мрежата на Visio и Blizoo.

Нарязани са над 50 кабела към клиенти на 2-та доставчика. Странното е че са рязани само LAN кабели,

оптичните влакна на Coolbox и коаксиалните кабели на Blizoo и DCC не са докоснати.

Аварийния екип на Visio, отговарящ за района (бул. Никола Вапцаров 21-55) ще бъде благодарен на всеки, който има информация,

която ще доведе до разкриването на извършителите на този просташки акт.

Моля свържете се с нас или тук на PM или на дежурните аварийни телефони - 032/624-394 и 0886501006.

 

21102010685.jpg 21102010687.jpg 21102010689.jpg

 

Моля да не се започва излишен спор кой е извършил рязането и да не се правят догадки без нужните доказателства.

 

брутално...някой да даде мнение как е нета на визио около панаира?!

Link to comment
Share on other sites

То това си е чиста набутвация, хората се "връщат" в ерата на интернета.

 

Ако не ти трябва да дърпаш или качваш в чужбина, а само да браузиш, не виждам проблем cool.gif

Все пак...цената е едно, а качеството нещо различно. Някой има ли на визио до панаира да даде едно мнение?

Link to comment
Share on other sites

То това си е чиста набутвация, хората се "връщат" в ерата на интернета.

Спрямо цените от мобилните оператори,това си е подарък - все пак е неограничен от към трафик.

Link to comment
Share on other sites

Ми вчера показах на мой познат какви са ми скоростите на 20лв. тарифа Визио и резултата беше 2 мегабита UP/DOWN. международен и 16 мегабита български трафик. Както казах тарифата ми е 20 мегабита международен 100 локален и 100 български . за 20лв. :rolleyes: Приятеля ми е на близуу 24мегабита и вика че и при него не е цветущо положението.

Link to comment
Share on other sites

Ми вчера показах на мой познат какви са ми скоростите на 20лв. тарифа Визио и резултата беше 2 мегабита UP/DOWN. международен и 16 мегабита български трафик. Както казах тарифата ми е 20 мегабита международен 100 локален и 100 български . за 20лв. :rolleyes: Приятеля ми е на близуу 24мегабита и вика че и при него не е цветущо положението.

 

Ти ако вярващ на speedtest.net значи си се объркал.На мен на VISIO speedtest към Пловдив 140 MB

 

стават бъгове.И знае6 ли колко програми и антивиросни могат могат да ти ограничават трафика.

 

А ако е така за6то на моят лаптоп показва 40 а на жената 2 ........ къде е проблема в крущката или в енергото :confused :confused :excl: :woot

 

замислил ли си се че може и да имащ вирус или пак локал диск :"C ": ДА ТИ Е НА 99% ПАЛЕН :confused

Link to comment
Share on other sites

Ти ако вярващ на speedtest.net значи си се объркал.На мен на VISIO speedtest към Пловдив 140 MB

 

стават бъгове.И знае6 ли колко програми и антивиросни могат могат да ти ограничават трафика.

 

А ако е така за6то на моят лаптоп показва 40 а на жената 2 ........ къде е проблема в крущката или в енергото :confused :confused :excl: :woot

 

замислил ли си се че може и да имащ вирус или пак локал диск :"C ": ДА ТИ Е НА 99% ПАЛЕН :confused

Близо 5 години съм абонат на Визио и мога да кажа че преди ( в началото )когато тарифите бяха за 1 мегабит интернета беше отличен и нямаше по добра алтернатива в Пловдив. Последните три години вдигнаха скоростите но стабилноста е под всякаква критика. В пиковите часове е много слаб , прекъсва, пинговете с 4 цифрени числа.

Та проблема не е в моя комп в случая лаптоп , ползвам и на още 3 места интернет и знам за какво става въпрос. На абонатното място където е Визио има още 3 компа и на всичките едно и също показва.

20 мегабита си държи ама от 4 до 10часа сутрен. Най общо казано интернет има в часовете когато активно се почива.

Link to comment
Share on other sites

Как е положението на 5 левовата тарифа, девойката от офиса ме предупреждава че международния става за скайп, поща и нищо повече. Хм, сега съм на мобилния на Гл...л и положението не е по-добро, ама не ми се дават повече кинти за кабеларки.

Весели празници на всички!

Link to comment
Share on other sites

Международния е пълна трагедия.Снощи бях в един познат и се наложи да дръпна 15мб програма от щатски сървър.Свалях с около 30кб/с като на моменти се вдигаше до 120 и падаше до 15.

Link to comment
Share on other sites

5-левовата тарифа пише 1мегабит, което е пълен ташак, защото явно ще е и на моменти.

Един съсед мисли да пуска нея (след като отдавна плаща 27 лв на бтк само за нет), въпреки че го разубеждавам, ама той "да пробва", все пак няма да е с договор.

Дори в доста бг страници има код, които зареждат нещо отвън, а дори един скайп да не може да пусне като хората, не е работа тва. А той даже не играе, но пък и не ползва много нет (само децата му), ама поне пинга ще му спадне уж (сега е 50-60 мс към Бг с скапания бтк).

Link to comment
Share on other sites

5-левовата тарифа пише 1мегабит, което е пълен ташак, защото явно ще е и на моменти.

Един съсед мисли да пуска нея (след като отдавна плаща 27 лв на бтк само за нет), въпреки че го разубеждавам, ама той "да пробва", все пак няма да е с договор.

Дори в доста бг страници има код, които зареждат нещо отвън, а дори един скайп да не може да пусне като хората, не е работа тва. А той даже не играе, но пък и не ползва много нет (само децата му), ама поне пинга ще му спадне уж (сега е 50-60 мс към Бг с скапания бтк).

Как да няма договор? Според това което прочетох има договор за една година и трябва да предплатиш всички такси за тази година, поне така пише на сайта им.

 

* Месечен абонамент: 5 лв.

* Международен интернет - 1 мегабит

* Български интернет - 100 мегабита

* Пловдивски пиъринг - 100 мегабита

* Локална скорост - 100 мегабита

* Статичен реален IP-адрес

* Договор за една година. Първият месец е бонус!

* Без ограниченя по трафик

* Безплатна телевизия на Вашият компютър

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...