Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

Някой от Кичука около I РПУ би ли споделил как са Визио в тоя район, какви скорости към къде постигат, стабилност, пингове..?

Тия Булсат няма да мога да ги изтрая, тотално последните дни ми се сговни нета в по-голямата част от денонощието, а от съпорта директно си ми казаха че ще е така поне до края на месеца и се надявали да се оправи за другия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Някой от Кичука около I РПУ би ли споделил как са Визио в тоя район, какви скорости към къде постигат, стабилност, пингове..?

Тия Булсат няма да мога да ги изтрая, тотално последните дни ми се сговни нета в по-голямата част от денонощието, а от съпорта директно си ми казаха че ще е така поне до края на месеца и се надявали да се оправи за другия.

 

Имам познат на Кичево...чака Куулбокс човека като манна небесна :D

Link to comment
Share on other sites

Имам познат на Кичево...чака Куулбокс човека като манна небесна :D

Дотук с "добрия" интернет, който имаме в България, на който само отбрани хора със синя кръв могат да се наслаждават! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Дотук с "добрия" интернет, който имаме в България, на който само отбрани хора със синя кръв могат да се наслаждават! :ph34r:

 

И това при положение че е на един суич с офиса който също им се намира на Кичево :D

Link to comment
Share on other sites

И това при положение че е на един суич с офиса който също им се намира на Кичево :D

хммм Кичево е доста голяма улица и не е ясно дали е на 1 суич от офиса. Другото което искам да отбележа е че въпросния офис е единствения от офисите на Visio който ползва LAN интернет и трасето минава първо през ул. Кичево. А да и да не забравя въпросния ти приятел дали е чувал че при евентуален проблем има и тел. за връзка с аварийна група?? 032/624394

Link to comment
Share on other sites

Имам познат на Кичево...чака Куулбокс човека като манна небесна :D

 

Аз също бях на Визио до преди седмица, защото и аз като твоя познат тръпнех в очакване да премина на Кууулбокс и мога да ти кажа, че разочарованието ми от Кууулбокс е огромно...толкова огромно, че повече няма накъде.Сега съжалявам за Визио и мисля, ако скоро не се променят нещата при мен, отново срам, не срам ще се моля на Визио отново да ми пуснат нет.

 

Ще пусна едно видео клипче на твоя познат да види, как се браузва с нета на Кууулбокс.

Някои страници ми се зареждат толкова бавно, че спокойно мога да отида до кухнята и да си изпържа едни яйца на очи.

Даже жената, която не разбира каза, че нета на Визио е бил по-бърз и е по-доволна от тях.

Във Фейсбука нали има некакви фермички и кафенета, та жената много се забавлява с тях.Влиза тя във Фейса и си пуска играта...да ама се почна едно мазало и едно зацикляне, че тя дето минава за спокойна душа се изнерви.Даже чакаше не знам, колко време само да й се заредят коментарите.Не можа да издържи и стана от стола.Току-що го преинсталирах Уиндоуса с формат на дяла и съм само със защитна стена, без анти-вирусни и анти-шпионски програми.

Тази вечер пак ще седя до късно на машината и ще форматирам целия хард...чакам само жената да дойде и да си запише нейните неща да няма после пищене.

Та ще видим, кво ще стане.Трудно ми е да се съглася, че е от машината ми...баси нета, да не върви със скоростта на светлината ве, майна, че моя хайван да вижда толкоз зор.Аз от моя страна ще направя и невъзможното преди да хвана гьостерицата.Ще потърся и друго конверторче, което е друга марка и производство да видим как ще е...и ланката ще сменя...и ъпгрейд ще направя.Не се ли променят нещата да идват, да си взимат устройствата и кабелите и повече все едно, че не съм ги виждал и чувал!

Link to comment
Share on other sites

Аз също бях на Визио до преди седмица, защото и аз като твоя познат тръпнех в очакване да премина на Кууулбокс и мога да ти кажа, че разочарованието ми от Кууулбокс е огромно...толкова огромно, че повече няма накъде.Сега съжалявам за Визио и мисля, ако скоро не се променят нещата при мен, отново срам, не срам ще се моля на Визио отново да ми пуснат нет.

...

Може ли да кажеш как е връзката на Визио, реални ли им са скоростите, има ли чести прекъсвания, за колко време се отстраняват аварий (как е съпорта), как е пинга, има ли го ограничението от 15 кънекций, и в кой квартал си ?

 

Питал съм по-нагоре, пак по тези въпроси, обаче никой не иска да драсне два реда :(

 

Благодаря ти предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да кажеш как е връзката на Визио, реални ли им са скоростите, има ли чести прекъсвания, за колко време се отстраняват аварий (как е съпорта), как е пинга, има ли го ограничението от 15 кънекций, и в кой квартал си ?

 

Питал съм по-нагоре, пак по тези въпроси, обаче никой не иска да драсне два реда :(

 

Благодаря ти предварително :)

 

Няма ограничение на кънекции, съпорта не е на ниво, авариите се отстраняват с различна бързина (според района в който си). В района поддържан от мен се старая да няма недоволен абонат и да отстранявам авариите преди да се обади абонат, но като цяло всичко в този доставчик се върти около настроението на 1 човек :) и понякога техниците са с вързани ръце, което е и най-големия недостатък :)

956769695.png

956776798.png

956778985.png

956777825.png :))

 

това е на 20лв тарифа

Link to comment
Share on other sites

хммм Кичево е доста голяма улица и не е ясно дали е на 1 суич от офиса. Другото което искам да отбележа е че въпросния офис е единствения от офисите на Visio който ползва LAN интернет и трасето минава първо през ул. Кичево. А да и да не забравя въпросния ти приятел дали е чувал че при евентуален проблем има и тел. за връзка с аварийна група?? 032/624394

 

Този телефон работи ли събота и неделя?Не се опитвам да се заяждам,а да разбера като изтрещи нещо в събота следобяд прави ли се нещо по въпроса при вас.Това за суича са негови думи.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да кажеш как е връзката на Визио, реални ли им са скоростите, има ли чести прекъсвания, за колко време се отстраняват аварий (как е съпорта), как е пинга, има ли го ограничението от 15 кънекций, и в кой квартал си ?

 

Питал съм по-нагоре, пак по тези въпроси, обаче никой не иска да драсне два реда :(

 

Благодаря ти предварително :)

 

Значи, братле аз съм до "Камела"!Там района го обслужва Димитър Дойчев.

Да ти кажа бях доволен - много рядко да прекъсне, и ако прекъсне обаждам се на телефона за поддръжка и Митака го пуска.

Обаче при бури спират нета централно да знаеш!

Къде живееш горе-долу? Мисли между Ейнджълсофт и Визио!

Пингове съм пускал тук някъде, но не помня точно в коя тема беше.

Даже веднъж правихме тестове точно с пингове между Визио и Кууулбокс до едни американски гейм сървъри и пинговете на Визио бяха с по 15-20 милисекунди ПО-НИСКИ от оптиката на Кууулбокс.Ама айде да не хуля толкова Кууулбокс докъто не направя всичко, което е по-силите ми за да потърся причините за бавния нет при мен!

Link to comment
Share on other sites

Този телефон работи ли събота и неделя?Не се опитвам да се заяждам,а да разбера като изтрещи нещо в събота следобяд прави ли се нещо по въпроса при вас.Това за суича са негови думи.

Води се че е денонощен но дали някой отговаря на този телефон и дали ще получиш адекватна реакция при евентуален проблем е друго нещо. Ако някой има въпроси може на PM да ме пита за да не пълним темата. Готов съм да дам реална оценка за всеки адрес - разстояние от оптична точка, проблеми и време за реакция на аварийна група. :)

Link to comment
Share on other sites

...

Къде живееш горе-долу? Мисли между Ейнджълсофт и Визио!

...

В Тракия съм до Хлебозавода, но Гаров е далече още от Тракия, така че ще е Визио май май ...

Link to comment
Share on other sites

До хлебозавода няма ли N3confused.gif

Интернет от кабелна телевизия не ме устройва. Използваната технология е друга и съответно услугата е с други параметри.

Link to comment
Share on other sites

Интернет от кабелна телевизия не ме устройва. Използваната технология е друга и съответно услугата е с други параметри.

Оф добре направи ли си труда поне да ПРОЧЕТЕШ кво пише на сайта им? КАБЕЛНИЯТ им интернет първо,че го има само на 2 квартала в Пловдив,второ изобщо даже не го препоръчват. Пакетите на Ентри са Цифрова телевизия + _ЛАН_ Интернет /който реално си е оптика до блока и след това минава в лан кабел/.

 

Честно някой път си мисля,че просто някой хора си пишете ей така...

Link to comment
Share on other sites

Да не кажеш, че не съм те предупредил за "Визио"beer.gif

 

Няма :)

 

Оф добре направи ли си труда поне да ПРОЧЕТЕШ кво пише на сайта им? КАБЕЛНИЯТ им интернет първо,че го има само на 2 квартала в Пловдив,второ изобщо даже не го препоръчват. Пакетите на Ентри са Цифрова телевизия + _ЛАН_ Интернет /който реално си е оптика до блока и след това минава в лан кабел/.

 

Честно някой път си мисля,че просто някой хора си пишете ей така...

Ау, еми сори, честно казано изобщо не съм се интерсувал от този доставчик, но сега след като ти ме осветли (благодаря за което) ще по прочета и ще се чуя с тях :)

Link to comment
Share on other sites

Няма :)

 

 

Ау, еми сори, честно казано изобщо не съм се интерсувал от този доставчик, но сега след като ти ме осветли (благодаря за което) ще по прочета и ще се чуя с тях :)

Съжалявам,че бях малко рязък... Крив ден :bgrin:

Ето пакетите им на цифрова + ЛАН интернет:

http://entry.bg/default.aspx?pageid=516&menu_id=1481

 

И покритието:

http://entry.bg/default.aspx?pageid=515&menu_id=1476

Link to comment
Share on other sites

Води се че е денонощен но дали някой отговаря на този телефон и дали ще получиш адекватна реакция при евентуален проблем е друго нещо. Ако някой има въпроси може на PM да ме пита за да не пълним темата. Готов съм да дам реална оценка за всеки адрес - разстояние от оптична точка, проблеми и време за реакция на аварийна група. :)

На центъра до Джумаята на ул. Антим I-ви какво е положението?

 

Оня Карпов още ли работи във Визиото? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На центъра до Джумаята на ул. Антим I-ви какво е положението?

 

Оня Карпов още ли работи във Визиото? :bgrin:

 

Там всичко е наред :) Карпов не е вече към Visio :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, в нова кооперация съм на Георги Кондолов 3, интересува ме откъде ще ми прекарате кабела - не желая висящи кабели през прозорци идващи от дърветата. Пред кооперацията има предвидени черни тръби през които кабелите да влязат в мазетата и оттам кутии от гипсокартон по етажите. Как мога да се свържа с локалния техник да чуя неговото становище?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, в нова кооперация съм на Георги Кондолов 3, интересува ме откъде ще ми прекарате кабела - не желая висящи кабели през прозорци идващи от дърветата. Пред кооперацията има предвидени черни тръби през които кабелите да влязат в мазетата и оттам кутии от гипсокартон по етажите. Как мога да се свържа с локалния техник да чуя неговото становище?

 

Това не е форума на Визио, обади се и ги питай директно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...