Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хм,вчера вечерта,нет-а в кичука само при мен ли изчезваше през 10 минути?Гледам няма писано.....та нещо да не е било само при мен?

Link to comment
Share on other sites

Хм,вчера вечерта,нет-а в кичука само при мен ли изчезваше през 10 минути?Гледам няма писано.....та нещо да не е било само при мен?

До колкото разбрах, при всички пак е имало мизерии снощи.

Пича с БТК-то радва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Към колко горе-долу е била тая мизерия, щото аз от 8 до към 10 гледах филм на РС-то и през тва време ъп/доун работеше и не съм забелязал спиране...

Link to comment
Share on other sites

Към колко горе-долу е била тая мизерия, щото аз от 8 до към 10 гледах филм на РС-то и през тва време ъп/доун работеше и не съм забелязал спиране...

ами точно тогава беше :).Смисъл някаде от 20ч. почнаха мизерийте-до поне 22:30(може и повече,незнам аз си пуснах ТВ-то).

Link to comment
Share on other sites

Задължително ли е са се плаща месечния абонамент за нета на каса по местоживеене или мога да платя и на такава на другия край на града, примерно? И в събота бачкат ли касите?

Link to comment
Share on other sites

Можеш да платиш във всяка една каса, ако си носиш старата бележка или поне ако си знаеш абонатния номер, по номер на улица или телефон не става в друга каса освен в тази на твоя район. Доколкото знам в събота не работят касите...

Link to comment
Share on other sites

Можеш да платиш във всяка една каса, ако си носиш старата бележка или поне ако си знаеш абонатния номер, по номер на улица или телефон не става в друга каса освен в тази на твоя район. Доколкото знам в събота не работят касите...

Еп абсолютно, само с една малка поправка. В събота касите бачкат до 13 часа.

Link to comment
Share on other sites

Задължително ли е са се плаща месечния абонамент за нета на каса по местоживеене или мога да платя и на такава на другия край на града, примерно? И в събота бачкат ли касите?
95% съм сигурен, че по ЕГН можеш да си платиш на произволна каса в града. Аз съм плащал в Тракия при положение, че живея в центъра.
Link to comment
Share on other sites

95% съм сигурен, че по ЕГН можеш да си платиш на произволна каса в града. Аз съм плащал в Тракия при положение, че живея в центъра.

 

Като начало вече не ползват програмата която Дойчин беше направил за ЕК Пловдив а някаква Софийска, и по ЕГН или нещо друго можеше преди ако са достатъчно отзивчиви касиерките и се обадят на другата каса за да им дадат абонатния номер. Правил съм го и аз, но и на няколко пъти намусени лелки са ми теглили майните защото ги мързи да си размърдат дебелите задници. Тва е положението :)

Link to comment
Share on other sites

Имам следният проблем, от няколко дни нямам никакъв ъплоад . Не мога даже и от пощата нищо да изпратя.Нямам софтуерен проблем не съм променял никакви настройки тези дни.Ако някой може да предположи от какво е ще съм му благодарен.На услугата евоком лан съм.

Edited by stelco
Link to comment
Share on other sites

Имам следният проблем, от няколко дни нямам никакъв ъплоад . Не мога даже и от пощата нищо да изпратя.Нямам софтуерен проблем не съм променял никакви настройки тези дни.Ако някой може да предположи от какво е ще съм му благодарен.На услугата евоком лан съм.

Обади се на съпорта,аз имах преди месеци същия проблем,пробвах доста неща(като си мислех че причината е в мен),накрая се обадих на съпорта и се оправи.Иначе нета си е бомба.

274708659.png

Edited by EaSteRn_SuN
Link to comment
Share on other sites

а къде се ходи и как се спира тоя пуст интернет ?

утре отивам да им дигна един скандал, че ми писна down-a да ми е 4 мегабита вместо 12

Link to comment
Share on other sites

От година и половина и една лоша дума не казах за ЕК , стисках зъби и гледах настрани докато другите за 18 лева сваляха със по 600-700 а аз за 30 със 100-150.Да една година не ми беше спирал(прекъсвал) нета единствено за една предварително обявена профилактика и един път за 2 часа.Това ме държеше при тях единствено.

И сега?Да вече не дл със 150 а със 1,3мб (до тук добре).Но това прекъсване на нета и спирането на външният нет по никое време е нечовешко.Въпреки че незнам защо майче аз съм с най добра връзка на ЕК защото и това не се случва често , а като гледам коментарите ... :punk .Но както и да е след това гледам затвориха форума на ЕК ( Нормално все пак ако някой който се чуди дали да избере ЕК и види форума ще вземе моменталното решение "НЕ" както някой в по преден реплей каза "Евроком - връзката с ония свят ... " ) след това пуснаха тая онлайн простотия ( Викам си якоо ще ги спамя поне.) , ама ще спамя друг път защото (и съвсем логично) "онлайн подръжката" за модемите е 24/7 офлайн :punk .

И усещам как някоя сутрин в ЕК ще се говори за моят адрес както миналата година се случи това с "ЕВН" българия ( "EVN - ток от ония свят ... " ) и все още се сещат какво изживяха тия селяци от дежурната смята.

За финал да кажа понеже съм оптимист засега ще си стоя на ЕК с надежди за оправяне някога ( "Някога , някога .... когато отидем на ония свят.." )

Link to comment
Share on other sites

Колко трябва да е upload-а на Оптима ? :ghost

12mb:11=1,09mb :lol:

 

а къде се ходи и как се спира тоя пуст интернет ?

утре отивам да им дигна един скандал, че ми писна down-a да ми е 4 мегабита вместо 12

Oтиваш и им хвърляш модема в краката :punk

Аз съм на ръба :angry1

Ще звъня пак по телефона за тая мизерия с ъпа и ако пак отсреща мъж ми се смее като жена и ми се прави на оборотен, нямам думи...ще има убииства.

 

едит: ето доказателство - егати ъпа, не стига че е малко ми и ме режат с -200кб

 

274868816.png

274870088.png

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

275052112.png - минима+. 6 мбит-а си ги държи, но над 6 - забрави. Отговора беше че ако съм си мислел за шейпъри - нямало такова нещо и че ще получа 8 мбит-а като си оправят линиите. :wtf:
Link to comment
Share on other sites

275052112.png - минима+. 6 мбит-а си ги държи, но над 6 - забрави. Отговора беше че ако съм си мислел за шейпъри - нямало такова нещо и че ще получа 8 мбит-а като си оправят линиите. :wtf:

Ами при мен почти няма проблеми.С изключение на някои прекъсвания за по половин час.

274310530.png

минима+

Edited by terry1963
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...