Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Какво става трябва да тегля с 6 мбпс а ся тегля с 1 или 1.2 мбпс ?

 

рестартни си модема , макар и да не вярвам да е от това...аз както невидях пълните 9 мбита , сега невярвам и да видя обещаните 12

Link to comment
Share on other sites

рестартни си модема , макар и да не вярвам да е от това...аз както невидях пълните 9 мбита , сега невярвам и да видя обещаните 12

Еми идвало ми е 6 мбпс само 1-2 пъти и то за малко :( не знам на какво се дължи :) Пък от датата свалям със 70-80 и тия администратори ли какви са там... като им се обадих те ми казаха "то това е от датата" :D

Link to comment
Share on other sites

266581106.png

На Оптима... Северен... за 28 лева... идеално...

 

Предишните страници нз колко пъти се оплаквах и казвах, вече ме е срам :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Лъжат като дърти цигани!Аз защо като не съм на евроком свалям от дата.бг с 1.5MB?

Стига глупости, колко пъти Х сваляш от торенти...не това е критерия, къде ще сравняваш твойто ИСП с ЕК...

Аз пък от Дата свалям с 800, а от РапидШеър с 1000

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Стига глупости, колко пъти Х сваляш от торенти...не това е критерия, къде ще сравняваш твойто ИСП с ЕК...

Аз пък от Дата свалям с 800, а от РапидШеър с 1000

 

 

Я пак?колко X свалям?

 

ми аз не съм казал,че свалям от торент,както се вижда от по-горния-пише специално за дата.бг!

 

P.S. от торенти най-малко 2.2МБ!

 

от чужди с по 1МБ,но не от торенти!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Ей ама как не ви писна да си ги мерите :) Не че и аз не съм се обаждал но взе да ми омръзва - тоя спрямо оня... и като ви гледам още малко и на бой ще тръгнете в защита на един или друг доставчик. За протокола - клиент съм на ЕК но тъй като нямам алтернатива за телевизията (все още, а със сателити не ми се занимава а и ме мързи), а на другото място където още имам просто ми е все тая каква е скоростта и ме мързи да се занимавам да ги сменям...

Link to comment
Share on other sites

Това което имах предвид е че нито твойта нито мойта скорост от датата са максимални. И това не зависи от доставчкика а от сървърите на тая скапана дата ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък свалям с 3К/с. Това е една стара мерна единица. 3К/с = 3 кофи за една секунда. Пускам крана и от кабела (маркуча) се изливат три кофи информация, филми, страници, музика и 2 джуджета ми я сортират в другата стая, за да мога по-късно да разгледам.

От торенти понякога информацията идва направо Ч/с (чувал за секунда), целия апартамент ми е станал като склада на МЕТРО.

Link to comment
Share on other sites

В "КилоБайти" може да е с тая тарифа само ако сичкия нет на Пловдив предлаган от евроком идва при теб. Кажи в килобити и по можем да повярваме.

Link to comment
Share on other sites

В "КилоБайти" може да е с тая тарифа само ако сичкия нет на Пловдив предлаган от евроком идва при теб. Кажи в килобити и по можем да повярваме.

Оттук следва, че ЕК има точно 8 абоната в Пловдив :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм писал в тази тема (умишлено...за да не дразня някои хора)...затова сега, като изключим недоразумението килобитикилобайти, което някои все още не могат да научат...все пак искам да предупредя превантивно tedy, liquid и останалите, които вече не са на ЕК, да не дразнят останалите в темата с мерни единици за теглене и т.н.

Вярно...и на мен преди време ми се струваше невероятно например, че за времето докато напиша този пост - мога да си изтегля един филм и след като се уверих, че е напълно възможно за тарифа от 20 лв., малко прекалих с "възхищението си" в тази тема - нека не повтаряте това и вие, защото хората с право се дразнят. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз едва ли имам повече от 5 поста в тая тема, а последния беше пародия на на "меренето", което дядо мраз спомена. Не виждам причина защо някой ще се дразни, че свалям с 5МБ/с и качвам почти с толкова хаха :п /аз никога не съм бил на модемчетата на ЕК, бтв/

Шегата настрана, това е последния ми пост тук.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Не искам да дразня никой на евроком аз лично съм от... хммм от когато ми е акаунта + 2-3 месеце така, че ги знам какво представляват. Просто го поправих за да не объква хората да се лъжат. Не съм казал и една дума за "доставчика на който името(или по скоро 3-те различни имена...) е забранено да се споменава", нито съм направил реклама няма и да кажа нищо за да седят още на евроком явно си имат причина. И аз повече няма да пиша в темата лично за мен поне от година евроком са бита карта от скоро обмислям напълно да им бия шута като махна и кабелната стига да ми остане време да разгладам другите оферти да ми се занимава естесвено, защото си е главоболие.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да дразня никой на евроком аз лично съм от... хммм от когато ми е акаунта + 2-3 месеце така, че ги знам какво представляват. Просто го поправих за да не объква хората да се лъжат. Не съм казал и една дума за "доставчика на който името(или по скоро 3-те различни имена...) е забранено да се споменава", нито съм направил реклама няма и да кажа нищо за да седят още на евроком явно си имат причина. И аз повече няма да пиша в темата лично за мен поне от година евроком са бита карта от скоро обмислям напълно да им бия шута като махна и кабелната стига да ми остане време да разгладам другите оферти да ми се занимава естесвено, защото си е главоболие.

 

Няма да сбъркаш,повярвай ми! ;)

Link to comment
Share on other sites

265926687.png

 

Моя макс, скоростите са в КилоБайти, 28лв Оптима, Кичука

 

 

В "КилоБайти" може да е с тая тарифа само ако сичкия нет на Пловдив предлаган от евроком идва при теб. Кажи в килобити и по можем да повярваме.

 

Погледни пак хубаво пише kB, което не се дели на 8 както при битовете, това е 1.2 MB напрактика :)

 

Не искам да дразня никой на евроком аз лично съм от... хммм от когато ми е акаунта + 2-3 месеце така, че ги знам какво представляват. Просто го поправих за да не объква хората да се лъжат. Не съм казал и една дума за "доставчика на който името(или по скоро 3-те различни имена...) е забранено да се споменава", нито съм направил реклама няма и да кажа нищо за да седят още на евроком явно си имат причина. И аз повече няма да пиша в темата лично за мен поне от година евроком са бита карта от скоро обмислям напълно да им бия шута като махна и кабелната стига да ми остане време да разгладам другите оферти да ми се занимава естесвено, защото си е главоболие.

Кого поправяш бе момко 8 бита = 1 байт ;)

Link to comment
Share on other sites

Погледни пак хубаво пише kB, което не се дели на 8 както при битовете, това е 1.2 MB напрактика :)

Кого поправяш бе момко 8 бита = 1 байт ;)

Хайде сега по твоите обяснения сам да разделиш 10 000 / 8 и да видиш дали се получава 1 мегабайт. Не, нали...получават се малко над 1000 килобайта.

Освен това май не правиш разлика между малкото "b" и голямото "B" в съкращението "kb", ама карай... ;)

Link to comment
Share on other sites

(умишлено...за да не дразня някои хора)...

...Peace bro'

Никой не се дразни пиши наволя :)

 

да не съм офф: гледам

266815026.png

гледам че в Пловдив са го опраиили :lol: До онзи ден повече от 9 не вдигаше.

266815411.png

Още не мога да им се нарадвам на тия 12Мбита :punk :lol: (въпреки че малко съм врътнал главата от снощи си ги виждам супер).

 

пп: И не си мерим нищо, просто минала година по това време свалях с 40килобайта, а сега - с 1400 :punk

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...