Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Явно не се е пробвал да играе онлайн. След смяната на ИП-тата такъв лаг и такова дропене на пакети не е истина :(

А от време на време профилактично и спира. Аман от разбирачи.

 

Дойде на мойта и ти ...

 

5 години верен абонат на евроком.. като гледам е време да се оттегля

 

аре да направим гробище за модеми моя е турбоКом (мисля че е един от първите модеми) не знам дали сте ги виждали

Link to comment
Share on other sites

Много зле напоследък много... , дейба . изглежда това ми е последен месец с евроком , просто офертите на БТК са далеч по-добри горе долу за същите пари получавам 4Mbps

:crazy: :online2long: :banned:

Link to comment
Share on other sites

И аз наблюдавам същото явление ... листите ми в skype и icq са празни във форума сме има няма 20 души ...

Link to comment
Share on other sites

Мда пак нямаше нет за кой ли път вече незнам....аз спирам да се дразня понеже тия нервокъсачи изобщо не ги считам за мой доставчик от 10 дена насам!Но понеже съм си платил ще ги изтърпя още една седмица....

Link to comment
Share on other sites

Аз успях да се свържа със съпорта и културно ми обясниха, че имало глобална авария в целия град. И на мен от доста седмици не ми беше прекъсвал.

Link to comment
Share on other sites

Днес си платих нета и кабелната и ми дадоха бонус 2 часа без нет и 2 часа без кабелна :)

При мен от доста време не беше спирал нета!

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Аз успях да се свържа със съпорта и културно ми обясниха, че имало глобална авария в целия град. И на мен от доста седмици не ми беше прекъсвал.

Свързал си се !!! Браво това е успех. На мен от 103945 пъти само един път ми даде свободно и чаках,чаках докато на края не даде заето :laughing: - смешници

А кабелната как ви беше аз нямах само 10-15мин. @Fibaman вика 2 часа :huh:

Link to comment
Share on other sites

Без кабелна около час и половина.... без нет около два часа и половина.. тъпа работа. Въпреки че и аз съм нямал проблеми с интернета през изминалите 2-3 месеца с малки изключения които могат да се пренебрегнат..

Link to comment
Share on other sites

Вчера нямаше нет от 4.30 до 6 поради внезапна "авария" на EVN (НЕК) и съответно липса на ток на 1 час, а след това като дойде се появиха технически усложнения...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни има ли връзка между загубата на звука, временните промени в windows style-a и др. подобни проблеми от една страна и работата на модемите и честата загуба на връзката през последните дни от друга? ;)

Link to comment
Share on other sites

...

Човека просто се опитва да си върши работата.

.....

Dreamer, случайно да знаеш дали форума и онлайн поддръжката на софийския EKK ще

заработят по някое време, че на работата все още сме към тях, а на мен ми се налага да се занимавам

с осигуряването на връзката на колегите и шефа?

 

Честно казано не знам дали въобще тази функция е работила.....

Работеше, но от 2 месеца е спряна. Форума им също не рботи оттогава, след като някой го хакна.

Каточели хората на EKK са го ударили на уволнение!! Телефоните са несериозна работа - не отговарят

в повечето случаи.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Честно казано не знам дали въобще тази функция е работила, но можеш да попиташ във форума на ekk.bg ако все още не си направил там. ALBIREO вероятно ще ти отговори. Можеш и на PM да му пишеш.

Link to comment
Share on other sites

wolf, най-сигурна и бърза информация ще получиш по телефона.

аз съм в пловдив, тракия, на 50 метра от офиса на евроком.

като имам проблеми с интернета, а те са всеки ден през час просто слагам джапанките и отивам там да се разправям. от 2 месеца ми излизат съобщения, че имам конфликт на ип адреса и няколко пъти докато не отидох и не се разправях там не се оправиха нещата. добре, че имам познат в онзи офис, с който съм бил колега преди това на друго място, че иначе още щяха да викат, че проблема е при мен...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам и хубава и лоша новина :bgrin:

Да започна от лошата. Преди 2-3 часа ми спря нетят. Викам си, е, случва се, тамън да си почина малко от информационната буря, бушуваща в Интернет :bgrin: .

Ама стана вече 2-ри, 3-ти час, започнах да чувствам информационния вакуум та взех телефона и набрах магическите номера. Разбира се никой не вдигна защото е настъпил таймаут в работното им време.

Обаче най-ненадейно както си полегнах на дивана леко раздразнен (но не много, защото започнах да запълвам вакуума от телевизията), и телефонна звънна. ВИкам си, бамааму, кой ми звъни баш по обяд, когато след хапването и неуспешното набиране на съпорта си легнах, и леко намръщен вдигам аз.

Викат, от ЕК сме. Предвид неочакваното стечение на обстоятелствата тутакси си помислих какво ли съм сгафил, пари ли ще ми искат още, или ще ме повикат в съда за нещо :bgrin: , защото за друго не биха се обадили. Но не и досега. След 2 секунди нещо се преобърна в мен. Щях да припадна от неочакваната развръзка на позвъняването. Човекът от слушалката започна странно да ме пита какъв ми е проблема, да ми дава напътствия как да го оправя, и на всикото отгоре беше с културен и учтив глас.

Е, викам си, след 4г. абонатство към ЕК, може и да са тръгнали отново към по-добро. Обаче след затварянето на телефона и оправянето на връзката започнах да мисля и все повече си мисля дали не сънувах :D .

Та случвало ли се е това и на други от вас?

Link to comment
Share on other sites

@tedy По принцип на мен ми се е случвало за малкото пъти които съм разговарял с хора от 'съпорта', чат пат са учтиви, но ми се е случвало да ми викат и да ми се карат :angry: , но най-доволен съм оставал от разговорите си с техниците, поне с тези с които съм говорил бяха пичове и винаги ми решаваха моментните проблеми.

Като цяло оплакването от съпорта е че ВъобЩе Не Си Вдигат Тия Телефони, иначето повечето са хора.

Само да управят ъплоуда (може малко и даунлоуда) и ще съм много щастлив.

И ми се иска много и в Пловдив да пуснат тарифата Минима+, която я имат софиянци 1Мбит ми се струва добре за 22лв. :D

Link to comment
Share on other sites

аз съм от 1 седмица с едно и също IP, дали ще има 'динамика' въобще?

Шшшт, и аз така тихо да не урочасаш :laughing:

Ако се сменя нека да е поне един път в месеца :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...