Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Никво увеличение няма, ресвах, удрях, блъсках :) ...

НЯМА ДА ИМА ТОВА Е ЛЪЖА!!!

http://ekk.bg/ -- Има flash банер от дясно под "телефон" и "интернет" - на който пише: Очаквайте, нови по-виски скорости от м. Юли. Кой за какво лъже не става ясно още. От месец Юли, не пише обаче дали става въпрос за 1ви или друг ден от месеца.

 

Мога ли да помоля някой да се обади на 575575, тъй като мен не ме чуват и ми затварят, да попита за новите скорости от кога влизат в сила, какво е ралното увеличение и верно ли е че всички Д+ тарифи биват сменяни на Оптима.

 

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stefan нещо не ми види вярна тази картинка. Май бъркаш цифрите. Аз също бях клиент от 2002, ЕТО я и фактурата, за която възникна огромен скандал още от първия ден с ЕК понеже ме изнудиха да платя всичко това накуп.

 

Не си пазя фактурата ама си беше 540 лева, много добре си спомням. Това със евтиния модем, със моторола беше даже малко по-скъпо. Ама няма значение, важното е че тая фирма се подиграва с клиентите си и аз няма да се разправям с нея повече.

Link to comment
Share on other sites

http://ekk.bg/ -- Има flash банер от дясно под "телефон" и "интернет" - на който пише: Очаквайте, нови по-виски скорости от м. Юли. Кой за какво лъже не става ясно още. От месец Юли, не пише обаче дали става въпрос за 1ви или друг ден от месеца.

 

Мога ли да помоля някой да се обади на 575575, тъй като мен не ме чуват и ми затварят, да попита за новите скорости от кога влизат в сила, какво е ралното увеличение и верно ли е че всички Д+ тарифи биват сменяни на Оптима.

 

Благодаря.

Да но никъде не пише че е за Пловдив нали?!

И за тарифите всички се сменят като тези от пика на makatol - щеш нещеш. :)

Edited by apo_hd
Link to comment
Share on other sites

Да но никъде не пише че е за Пловдив нали?!

И за тарифите всички се сменят като тези от пика на makatol - щеш нещеш. :)

Ти не четеш ли като ти казах. Увеличение ще има на всякъде, може да е различно в различните градове, но ще е на всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Да но никъде не пише че е за Пловдив нали?!

И за тарифите всички се сменят като тези от пика на makatol - щеш нещеш. :)

Ако Д+ става Оптима.. то какво увеличение е 1024/8=128?? Това не е ли намаление.. :)

Link to comment
Share on other sites

Моля, ако може някой да ми разясни какви са тези цени ЕКК и дали се отнасят за Пловдив, защото, ако е така, от следващия месец - довиждане евроком, това е абсолютна гавра с мъртъв труп ! Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Цените на отделните услуги не знам дали са същите или се различават с 2 лева, но пакетните цени за напълно еднакви.

Имам предвид, че когато обновиха таблиците и пишеше, че в пакет КТВ+Мнинима ще струва 33.60 и че при предплащане ще струва 32.60, аз този месец платих точно 32.60.

Мисля, че увеличение на скоростите трябва да има утре, тъй като днес е почивен ден :)

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че увеличение на скоростите трябва да има утре, тъй като днес е почивен ден :)

Ем...Аз си мисля че всичко е лъжа... Но въпреки всичко надеждата умира последна... А ако до есента не си оправят Интернета и аз ще се махна от тях ...

Link to comment
Share on other sites

Net_june.jpg

От 01.07.2007г. трябва да е, ама... :)

Не ми се вярва днеска е 2-ри и още нищо не са дигнали.Да се надяваме че ще ги дигнат скоросттите,което ме съмнява.

Link to comment
Share on other sites

Абе скоростите ги дигнаха,както и месечната такса преди може би месец,а в момента съм на Достъпна(старото име) и свалям с 60 кб.Какво мрънкате толкоз...512:8=64 к,както знаете никога не може да се тегли с максимума от скоростта.Смятам,че с това темата се изчерпва относно "увеличението",което не е от 1ви юли,а доста преди това.И все пак можете да се сетите да си реснете онва устройство,наречено модем.

Иначе нета като качество отново е в киреча за пореден ден,прекъсва за по минута,две колкото да ти прецака мача на фифа 2007.

Link to comment
Share on other sites

Divaka, ново увеличение ще има, онова на листчето не са новите скорости. Както споменах преди това, те щяха да бъдат обявени на 29 юни от администратора на форума на ЕК.

Link to comment
Share on other sites

Поддръжката продължава да се ебава с клиентите си, от 575575 ми казват обадете се на 575859, а на последния ми казват обадете се на първия!!! Какво означава това?

Link to comment
Share on other sites

Не е само за София. Миналия месец на един съученик му бяха дали същото листче като показаното по-горе. Даже аз го гледах.

Link to comment
Share on other sites

На това листче като гледам какво пише явно няма увеличение, а намаление. Така че по-добре да е за София само.. На сайта защо са разделени терифите по градове, след като навсякъде е едно и също?

Link to comment
Share on other sites

Пише че е за месец Юли не е казано кога може и посредата ама и аз съм песимист относно това увеличинеие. Не ни остава друго освен да чакаме :)

Link to comment
Share on other sites

Пише че е за месец Юли не е казано кога

Казали са - 01.07. На червената линия в страни.

Link to comment
Share on other sites

Казали са - 01.07. На червената линия в страни.

Да но в сайта пише очаквайте през месец юли и аз затова си помислих. Незнам на кое да вярвам-тоест въобще не ми се вярва защото ако има учеличение трябва да си променят тарифи, цени а последното увеличение нали беше през май месец :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...