Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

И при мен играе на тука има тука нема откакто съм се прибрал.

През минута спира тръгва спира.. Предимно спира.

Бяха го стабилизирали до преди около 20тина дни и оттогава всеки ден е така - тука има, тука нема, многократно. Нямам представа защо и докога ще е влошена услугата, но са много неприятни тези чести прекъсвания. :(

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Бяха го стабилизирали до преди около 20тина дни и оттогава всеки ден е така - тука има, тука нема, многократно. Нямам представа защо и докога ще е влошена услугата, но са много неприятни тези чести прекъсвания. :(

Ей за такова нещо ли говорите

507834_orig.jpg

Щото не играя онлайн и не го усещам, затова питам :)

Link to comment
Share on other sites

interesno mi sega kato nqmah neto toq mesec 10 ot 10 dni dali 6te mi gi kompensirat ili ne6to takova onaq ofca v ofisa kaza 4e taka 6tqlo da stane ama si go kaza ei taka da kaje ne6to ...i ne samo na men a i na celiq ki4uk ;)ps pove4e nikuv evrokom sled tiq 10 dni...na nqma i 1m ot vhodnata vrata ima kutiq na dcc na susedite i kazaha 4e tarifata im e s 1lv po-malko ot D i po-burza v su6toto vreme taka4e ot dr mesec NO EK

Link to comment
Share on other sites

Освен прекъсванията и нестабилната скорост, другата причина да се откажа от еврокомския интернет

беше утечката на 90 волта напрежение по кабела. При зануляване модема по LAN или USB тази утечка даваше

300 милиампера ток което се отразяваше нездравословно на комуникационните портове на модема и

компа - горяха. От 1 седмица отново съм в Пловдив, но пропуснах валежите и бурите от предишната

седмица. Тази вечер се сетих да проверя оново напрежението м/у кабела и нулата на мрежата и с

изумление установих че то вече е 220 волта, и при опит да допра кабела до чешмата за да го

разтоваря, от него хвърчат искри като при късо съединение. Миналят път неграмотен техник от

местния офис каза че 90 волата са си съвсем нормално напрежение. Много съм любопитен утре дали

ще ми кажат същото, когато поискам да отстранят проблема. Зная че има филтри и съм сложил такива,

но тази случка вече преминава всички граници. От отговора на кабеларката в момента зависи дали

ще продължа да съм им абонат с перспектива да пусна отново интернета им, или другия месец ще си

монтирам някаква сателитна система.

Link to comment
Share on other sites

Странно, преди на Д+ свалях с 145к реални. След това ме смъкнаха на Оптима и максимума беше 128к. Сега явно отново са ме сменили на Д+ нo вместо 145к свалям с 163k~ ...go figure!

Link to comment
Share on other sites

Aз вече съм абонат на Лангейм и съм просто много доволен.На фона на предишните 60кб/с сега дърпам с 800кб/с.Махайте се от тея мизерници.5 години им робувах.

Link to comment
Share on other sites

Aз вече съм абонат на Лангейм и съм просто много доволен.На фона на предишните 60кб/с сега дърпам с 800кб/с.Махайте се от тея мизерници.5 години им робувах.

А стига де.....аман вече.... :woot .....недей, че само се вбесявам...сума народ се махна от ЕК и всички само хубави отзиви дават (и то в пъти)....а аз съм си платил таксите до средата на другата година. :cry

От една страна хубаво, че нямам да помня и да плащам всеки месец....от друга - предпочитам да помня и да си плащам всеки месец, но да ги имам тези 800 килобайта... ;)

Link to comment
Share on other sites

@Midex за кво си ги платил таксите толкова за напред, няква далавера ли, помалко кинти или просто щот те мързи секи месец да ходиш :ohmy:

 

@Dominion пробвай със сървър от Пловдив да видим. Че ме плашиш и аз от другия месец съм на оптима и се надявам да имам като на другите ~1300 не 1024

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

@Midex за кво си ги платил таксите толкова за напред, няква далавера ли, помалко кинти или просто щот те мързи секи месец да ходиш :ohmy:

И заради двете...не мога постоянно да помня всеки месец от кога до кога да си плащам тока, телефоните, водата, нета, кабелната и др.....а и като се плаща за цяла година ти дават бонус, щото предварително им даваш кеш голяма сума...и тъй като отдавна си плащам годишно, с натрупванията от миналите години ми се събра до средата на следващата... ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

А стига де.....аман вече.... :woot .....недей, че само се вбесявам...сума народ се махна от ЕК и всички само хубави отзиви дават (и то в пъти)....а аз съм си платил таксите до средата на другата година. :cry

От една страна хубаво, че нямам да помня и да плащам всеки месец....от друга - предпочитам да помня и да си плащам всеки месец, но да ги имам тези 800 килобайта... ;)

 

Пламене моите искрени, сърдечни и най-дълбоки съболезнования. Като знам за какво става въпрос ще скърбя заедно с теб. Другия път като ми дойдеш на гости ще ти дам да се поровиш да видиш кво е интернет :punk

Link to comment
Share on other sites

можели някой да ми даде пощата на тия от ЕК та да им драсна едно писамце, че нещо ме е тряснала музата да пиша та и натях да пиша едно писмо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...