Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Доколкото си спомням инсталационна такса нямаше, ама може и да е било в някакъв период на промоция, иначе HBO има в цифровия пакет само, няма го в стандартния аналогов пакет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Midex, питай мен бе, аз нали тотални ги оставих и аз.

НЕ, инсталационна такса няма (поне Януари 2008, когато се вързах на тях), ето как стана при мен.

Отидох и се изключих от ЕК, като ме попитаха кога искам да дойдат да прекъснат, викам елате на 2-ри Януари. Отидох и в ДЦЦ и се разбрахме на 2-ри да дойдат да ме пуснат. ЕК дойде към 1 следобед и просто откачи жицата от кутията, а ДЦЦ дойде в 3:30 (разцепуиха секундата, щото за 3:30 се разбрахме), и просто върза кабела в тяхната кутия. И платихме такса до края на месеца (14.50). Това е.

Вече ако примерно няма кабел пуснат в дома, не знам. Ама ти имаш.

Да, HBO няма в стандартната услуга, дето е за 15 лв/месец. Аз и не знам дали има други пакети/услуги, а и не ме интересува.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

кабелната им е супер

но има един, може да се каже, голям проблем (лично за мен) и това е че няма ЕК България

след като Г. Ганчев купи телевезията, почти е сигурно, че от другия сезон ще се дават българските мачове и ШЛ по нея

 

Ако пуснат ШЛ по ЕК България, ще я добавят към списъка с програмите. Надявам се обаче да не се осъществи това, защото не искам да гледам ШЛ по някаква смешна телевизия със смешно качество на сигнала.

Link to comment
Share on other sites

@Midex, питай мен бе, аз нали тотални ги оставих и аз.

НЕ, инсталационна такса няма (поне Януари 2008, когато се вързах на тях), ето как стана при мен.

........................

Мммм даааа.....кофти работа...звъннах им, обади се мил женски глас, и ме попита за адреса... казах й адреса..."-Ами...нищо не ми говори..." ...и ме прехвърли на друга нейна колежка....казах адреса и на другата колежка....тя (след като много се изненада, че са ме прехвърлили на нея), каза че ще ме прехвърли на трета колежка....третата колежка пък ми каза, че отговаряла за 'Кършияка' и след малко ще ме свърже с подходящата за целта колежка... :P ...след като ме развличаха с музика поредните 2 минути, докато чаках (аз вече им бях научил целия репертоар покрай прехвърлянията :lol: ), същата колежка пак се обади, защото тази дето отговаряла за центъра била заета в момента и ровейки междувременно в компютъра ме разби тотално, като ми каза, че в центъра нямали покритие.

 

Истина ли е това или просто все съм попадал на неподходящи "колежки"? Хич не ми се вярва ЕК тотално да са завладели центъра и да не допускат чужди мрежи да им крадат абонатите....то вярно, че рязаха кабелите на конкуренцията преди години...ама от тогава все пак мина доста време... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък изобщо не съм се обаждал да питам за покритие, казваш, че имат при теб и директно ги викаш да те свържат :bgrin: . Ще ти повярват.

 

Сега сериозно (не че горното е много несериозно), просто виж дали имаш техня кутия по входа където живееш, или ако си в къща нещо, съседите а-у.. Ако загатнат, че имат, погледни първия параграф.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да каже какви са настоящите скорости на DCC за тарифата от 15лв. смятам да сменям еврокома тъй като съм абонат от 4-5 години на кабелна и интернет, а затова получавам само 140 кб/с download и 25 kb/s upload. в смисъл сте пускам пакетче с цифрова и интернет на dcc

Link to comment
Share on other sites

Аз пък изобщо не съм се обаждал да питам за покритие, казваш, че имат при теб и директно ги викаш да те свържат :bgrin: . Ще ти повярват.

 

Сега сериозно (не че горното е много несериозно), просто виж дали имаш техня кутия по входа където живееш, или ако си в къща нещо, съседите а-у.. Ако загатнат, че имат, погледни първия параграф.

 

При мен държи 500к даунлоад и 100к ъплоад ( чат пат малко повече или по-малко :) )

Link to comment
Share on other sites

Някой, ако има повече инфо да ме светне за новите по-високи скорости!!! Става въпрос за една брошурка, която видях днес като си плащах кабелната и нета, а именно - икономична тарифа 2мб + кабелна - 20лв.; универсална 3мб + кабелна - 30лв., имаше нещо за някакъв си период, друго не помня, а брошурката е заминала някъде и не мога да я открия!

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

някой на цифровия пакет може ли да каже дали има в него канал3 и двата еврокома(софийски и пловдивски) :unsure: ... 'щото уж имат канал3, но на страницата им го няма сред програмите

Link to comment
Share on other sites

някой на цифровия пакет може ли да каже дали има в него канал3 и двата еврокома(софийски и пловдивски) :unsure: ... 'щото уж имат канал3, но на страницата им го няма сред програмите

 

Ае хора помислете малко преди да питате.Според теб във фризирите на пепси има ли кока-кола?

Link to comment
Share on other sites

Ае хора помислете малко преди да питате.Според теб във фризирите на пепси има ли кока-кола?

брей, кога станахте толкова големи с евроком ве :lol: ... тц тц тц

 

btw двата еврокома се водят национални телевизии, доколкото знам ... в софия примерно съм гледал евроком пд (сега май е българия), на кабеларка която няма общо с евроком сф ;)

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да пусне тест на 25 лв. тарифа? от няколко седмици има увеличение, ама общо взето много играе ... определено е над 3mbps на 15 лв.

 

266477310.png266478379.png266478654.png

266478953.png266479220.png266479456.png

266479734.png

 

... това е за 15 лв/мес

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

от известно време наблюдавам една закономерност (а може и така да ми се струва). през деня скоростта на download е над 500 kB/s, a през нощта e 350 kB/s (няколко пъти забелязах, че е 240-250 kB/s) ....

(от доста време не свалям усилено от нета - 1-2 сериала на седмица и може би 1-2 филма на две седмици, та нямам претенции, че наблюденията ми са точни)

та, как е при вас?

Link to comment
Share on other sites

И аз имам такова наблюдение, но в 7:30-11 - пак си е 140 някъде. И ме дразни, че скоростта на ъплоуд все още е ниска. Не повече от 75КБ.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, какво е състоянието в момента на кабелната телевизия (аналоговата) на DCC, че ще избирам да пускам на едно място от тях или от Евроком..а последно от тях не бях много доволен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Освен да кажеш район, та някой оттам да каже, защото аз примерно съм много доволен от качеството.

В Кичука съм. Допреди 5 месеца бях на ЕК. Откакто ги смених за ДСС, се родих.

Link to comment
Share on other sites

Точно за Кичука става дума :)

Значи смело да пускам заявлението

Link to comment
Share on other sites

Точно за Кичука става дума :)

Значи смело да пускам заявлението

Не знам колегата къде "се е родил" обаче аз съм абонат на ЕВРОКОМ от 5 години и нямам оплаквания от тях.

272107583.png

Това когато го постигнат абонатите на ДЦЦ ще ги призная!Става въпрос за достъпна+.

Link to comment
Share on other sites

272107583.png

Това когато го постигнат абонатите на ДЦЦ ще ги призная!Става въпрос за достъпна+.

@terry1963, сърбали сме им попарата на тея от евроком. решихме да я сменим с друга (май повечето от нас). за разнообразие ... може би :D

иначе аз едва ли ще съм от тези, които ще похваля новото си isp, но в последно време няма и от к'во да се оплача. в интерес на истината съм станал малко по-непретенциозен от страна на скорост и наличната, за парите които давам ме удовлетворява ... не знам к'ва е тая достъпна+, к'ви пари е и т.нат., но щом искаш сравнение, ето ти за 15 лв. в кичука, до събота пазара:

 

272286233.png

 

общо взето предпочитам да давам по-малко кинти за малко по-ниска скорост ;)

 

Искам да питам: DCC вързват ли по MAC адрес на ланката?

да

Link to comment
Share on other sites

Точно за Кичука става дума :)

Значи смело да пускам заявлението

 

 

Честно казано засега съм доволен от нета им (в кичука съм) досега съм ползвал нето на ггбит и на нетгруп/енджълсофт. Но дцц за сега ( от 29 04 )се държат доста стабилно. Е джитера им е малко по висок отколкотто очаквах но и при нетгруп не беше цвете....

Edited by ovid
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...