Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Здравей! Аз съм Play TV
3 телевизора (3 устройства) и HBO. 42 лева. Качеството е супер! В хола съм с 55 инчов UHD телевизор и съм предоволен от качеството. Има страшно много HD канали. Повечето канали, които са и SD и HD са само с HD вариант. (SD-то е премахнато)
Има всичките Арени и са само HD.
Не очаквах толкова от DCC като цяло, но ей на, изненадан съм. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз не знам тези как имат изобщо абонати. Толкова ли са невежи хората... В 21 век нет с модем и допотопна телевизия с Topfield 6100 /иначе не лош приемник за преди 5-6 години/. Предлагат някакво IPTV, да не е без хич и оптика, която е 25лв. за 200 мегабита, което е ставащо, ама пак донякъде, предвид, че още се водят дела /май/ и има посегателства над мрежата. Тая шахта е близо до централата им и не е ударена случайно. Чудя се защо само нея са думнали, а не такава, която да е за целия град. Вероятно са ги видели де...

Link to comment
Share on other sites

В сайта им изобщо не намерих подобно нещо като "25 лв. за 200 мегабита".

Иначе при толкова алтернативи в града, и аз недоумявам как е възможно да имат и 1 абонат. Освен в някоя махала извън града нещо, където единствен конкурент да е примерно нещо като БТК по телефон/ADSL.

И тия модемни тарифи 20, 40 мбита, услужливо не са споменали ъплоуда, а са скрили детайлите в PDF, който при мен поне не се отваря директно (отдавна съм забранил PDF отварянето директно в браузъра, както правя и на всички познати, на които инсталирам нещо), и даже се отказах да го отварям отделно, но предполагам ъп-а ще е смешен до 5-7mbps.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

И ти нямаш алтернатива? Не вярвам?! Как може да се занимаваш с DCC. За всеки друг, все може да се хванеш за нещо, ама DCC, които с дни нямаха услуга, после ту единия, ту другия включваше сигнал? Праг на търпимост нямаш ли?

Link to comment
Share on other sites

Щом Мтел/Гризу имат абонати и ДЦЦ ще имат. Да не забравяме,че оцеляха след събитията от 2010-та, което е непонятно за мен, но явно има доста мазохисти.  

Link to comment
Share on other sites

Верно ли сравни тия две неща?  :laughing:

 

Шматкарите от DCC не могат да се сравнят с работното облекло на другите, камо ли с покритие, клиенти, услуга и т.н.

Link to comment
Share on other sites

За мен са почти едни и същи измекяри. Все пак се чудя какъв мазохист трябва да бъдеш, за да търпиш тази драма, която продължава вече 7 години.

Link to comment
Share on other sites

Имат тарифа за 10 лв. По-ниска май няма. Говорим само за интернет - който иска само интернет и 2 лв на месец до по-добрата от булсат, са изключително критични и интернета не е критичен да е непрекъсваем (и е Ок със см... ниските скорости), в такъв случай може да се изтърпят няколко инцидента за няколко години, па макар и за по няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Е услугата PON ..50/50 mbps им са скоростите..за 10кинта е ОК.Е от време на време има ядове с рязане и бомбички по шахтите,но свикнахме вече

 

 

Turn off this option! kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Link to comment
Share on other sites

Цирк. И двамата лев не заслужават. Типична българска работа. Единственото жалко е, че САМО DCC имат изцяло собствена канална мрежа, която вместо да използват по предназначение и само да прибират наеми, те унищожават...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това е някаква шега. Тия абонати са някакви тотални мазохисти.

Ние сме в една от малкото държави, където подобно нещо се толерира. Само тук, където хората поемат всичко, което им се подава.

Не се сещам за място в тази държава, където ТВ САТ КОМ/ДЦЦ имат покритие, а Blizoo/Булсатком нямат.

Не се сещам и за една единствена причина да се седи на тия оператори.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност има такива места, където само ДЦЦ имат, но не е там темата. Тези места са 2-3 и другите оператори ако се напънат, ще стигнат до тези места. Просто DCC имат тяхна подземна мрежа, не минават през чужди шахти, в това число и на Виваком. Но на тези 2-3 места да има 10 абоната. Докато тея, които са им абонати, са просто ненормални! Още повече, че цените с N3 са еднакви. Не виждам причина да избереш DCC пред N3 /ако сравнявам двата оператора/. Просто е странно, направо да откачиш... Кой ще иде и ще им даде пари на тея, които трябваше отдавна да са заминали. Да не говорим, че са престъпници... Посегателство върху комуникационна мрежа е нещо като посегателство върху националната сигурност. И за такива неща се лежи. Оставям настрани къде са службите, които за някой лев мълчат.

Link to comment
Share on other sites

Не се сещам и за една единствена причина да се седи на тия оператори.

 

Е, как да не се сещаш?! Ами да ти е гадно, това е причината. Иначе за какво да се напъва да живее човек в таз жалка държавица!

Трябва всеки божи да ти е гадно. В това е чарът, а е и европейско някак си.

Слушам вчера по някакви новини как някаква австрийска фирма открила завод някъде в БГ. Обаче, заплащането било обвързано с производителността на труда, щото според австрийците българите работели малко а получавали много.

А бе ва'ща мама, какво искате от българите? В Австрия се работи на 36 часа седмица (в петък до 13.00), работи се бавно (ако една операция австрийският работник в Австрия я извършва за 1 час, то в българия, българският работник в австрийската фирма я извършва за 15 минути, като клетия български работник работи по 40 часа седмично, при условия в които австрийския работник няма да започне работа.

И пак мрънкат. И швабите са същите боклуци.

Оставям настрани къде са службите, които за някой лев мълчат.

 

Как къде?! Където са кинтите :)

Link to comment
Share on other sites

ek6an1.jpg

 

Сбирка на елементи от менделеевата таблица. :D

 

Не знам в момента как е, но преди имаха договори с цели комплекси и друг доставчик нямаше право да ползва мрежата на комплекса. В нашият в момента има DCC, Виваком и Cooolbox. И на трите има закачени хора.

Преди време имаше една статия, за прехвърляне на DCCorp към варненските... недра :) , дори на касовата бележка си излизаше този адрес, но сега гледам, че са обявили пред НАП нов адрес в Пловдив, заедно с щерка му която има 10%.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Договорите са друга история. Там играе строителят, който не иска да влага пари в кабели и кутии. Вика всички и който реши, че си струва - полага. После каквото има - такова. Не, че не може и друг, но по въздух и то ако се навие дадения доставчик. Пускат се въздушки от близък стълб, ако позволява, а ако не - греда.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...