Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От Гологана. Не мисля, че помня дали имам такъв. Явно пак правят акция за събиране де каквото може и ако някой върже... интересно, че Топфийлда никой не го търси хахахаха...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

а бе, тея приемници(топфийлд) нямат карти, нали така? как тогава се засичат от оператора и се заключват каналите през него? мисълта ми е ... ако намеря същия приемник и го сложа на друг телевизор, ще гледам ли всички канали, които са заключени?

Link to comment
Share on other sites

а бе, тея приемници(топфийлд) нямат карти, нали така? как тогава се засичат от оператора и се заключват каналите през него? мисълта ми е ... ако намеря същия приемник и го сложа на друг телевизор, ще гледам ли всички канали, които са заключени?

Елементарно...

Каналите се излъчват кодирани, а приемниците с карта ги разкодират...

т.е. няма да можеш да гледаш "заключените" канали.

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам, всеки приемник си има сериен номер (МАК адрес) по който се разпознава от оператора.

Ако вземеш от някой приемник на ДСС, би трябвало да можеш да гледаш каналите, но не и заключените.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

На гърба на приемника има хекс код във вида xxxx-yyyy. Операторът "вижда" всеки приемник като такъв код. На който е платил го активира. Не става с друг приемник на никой оператор, докато не е въведен в системата им. По същия начин "вижда" и модулите, които раздава без карти. Там е друг вид код, но пак е на този принцип.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Към потребителите на DCC, как е качеството в сравнение с N3? Питам, защото, ако не оправят проблема с насичането на звука..., ще сменям кабеларката...

 

Моля за актуален списък с каналите.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ахам... Ами доколкото знам, поне от форумите, притежателите на телевизори от серията LM6x, при Blizoo нямат проблем, но аз не искам да имам общо с тях! За Булсат съм сигурен, че има проблем, остава като алтернатива DCC, или да чакам да се оправи проблема при N3... Толкова ли не може да си настроят сигнала...?

Въпроса ти е по-скоро към хора с телевизори LG защото проблема с буферирането е леко специфичен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

nova sport HD има я в хд каналите на dccorpor от този петък.

братле, ти с кам-модул ли си на дцц, май само така се хващат ейчди каналите там или се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

70лв. е модула, при това техния е с вградена карта, което го прави неизползваме, ако го купите и след това искате да го използвате при друг оператор...

Link to comment
Share on other sites

70лв. е модула, при това техния е с вградена карта, което го прави неизползваме, ако го купите и след това искате да го използвате при друг оператор...

Моят е закупен от тях и е с отделна карта. Модулът е Conax Smith, в който се слага картата.

Link to comment
Share on other sites

как стои въпроса с al jazeerite при дцц то.4удя се дали да не мина към тях.други спортни канали има ли?благодаря предварително  :grin:

от +1 до +6 са, но не са HD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Прегледах сайта на ДЦЦ, но не открих програмите които избъчват. Пишат, че са над 190, но бройката не ме интересува. Едва ли някой ще си прави труда да пише тук програмите, но моля някой запознат да каже излъчват ли ТВ+, Филм+ и Хоби. Също и колко и кои програми са full hd. Сега четя в една брошура и че предлагат оптика до дома със скорост 200 Mbit. Ползва ли някой такъв и как е. Стига толкова, че станах нахален. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Към потребителите на DCC, как е качеството в сравнение с N3? Питам, защото, ако не оправят проблема с насичането на звука..., ще сменям кабеларката...

 

Моля за актуален списък с каналите.

 

Благодаря!

Със сигурност е по-добре от N3 ползвам и двата доставчика на два адреса и съжалявам,че поднових договора с N3-станаха много алчни,малко канали и бавен нет сравнено с ДСС. Чисто финансово мисля,че ДСС е по-добре,а и качеството също не отстъпва.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...