Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Аз до вчера имах всичко с външен цифров, само излизаше някво съобщение, че не съм платил. Точно в 12.00 обаче гадовете ме резнаха :) Сега ходих и викам кво трябва да платя и оная вика 16.5 за март (с 2 цифрови) и за април цяла такса. Аз и казвам може ли само за март и сега да ми пуснете всичко, тя ми добре, но ако може до края на седмицата да платите и за април, за да не ви изключим отново. Обадих се вкъщи, всичко е ок, но ще видим докога :) Дано ако има някви промени да стават тея дни!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво означава това:
 

3. Правна форма: Еднолично дружество с ограничена отговорност

7. Управители: ИВАН ХРИСТОВ ГОЛОГАНОВ, ЕГН 6409124585, държава: БЪЛГАРИЯ
11. Начин на представляване: Заедно

19. Съдружници: КРАСИМИР КИРИЛОВ КИРЕВ, ЕГН 6006274587, 2500 лв., държава: БЪЛГАРИЯ
ИВАН ХРИСТОВ ГОЛОГАНОВ, ЕГН 6409124585, 2500 лв., държава: БЪЛГАРИЯ
23. Едноличен собственик на капитала: КРАСИМИР КИРИЛОВ КИРЕВ, ЕГН 6006274587, държава: БЪЛГАРИЯ

Link to comment
Share on other sites

Какво означава това:

 

 

 

Означава че Гологанов е изгонен от фирмата крадлив измамник, който пордължава да върти цял Пловдив на малкия си пръст.

 

Ами че той от отдавна е изгонен от Кирев...(друг въпрос дали е имал право да го прави).Но като гледам как започна да си заключва цифровите и ХД ка*алите и започна да реже длъжниците,явно вече е достатъчно сигурен и не му трябват допълнителни зарибявки към клиентите.В тоя ред на мисли това по горе може би означава че Кирев ще се нареди за студена водичка на мокрия бар.... :grin:  За голямо съжаление на някой хора..... :lol:

Edited by lukather
Link to comment
Share on other sites

„Предстои сериозна ревизия на действията, които са извършени от бившия съдружник в компанията - Иван Гологанов. Обект на стриктна проверка ще са всички сделки, които е правил сам със себе си и с приближени до негови фирми, извършени след датата 26.04.2010 година, когато той е бил официално изключен като съдружник в „Цифрова кабелна компания"

 

Този трябва да го вкарат в затвора сега ако му ги направят тия проверки и имаме държава.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 

Този трябва да го вкарат в затвора сега ако му ги направят тия проверки и имаме държава.

 

Ти пък... плашиш кучето с пържола :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Този трябва да го вкарат в затвора сега ако му ги направят тия проверки и имаме държава.

Малко не следя развитието, но защо? Все пак е частна фирма, какво като е правил сделки с други негови фирми или такива на негови роднини? Не е държавна институция та да е наказуемо от закона
Link to comment
Share on other sites

Все ми се струва, че подобни хватки в другите държави са забранени. Това, че е негова фирмата не означава, че може да лъже държавата, да прави машнации и да краде от хората. В САЩ как влизат в затвора за Insider Trading примрно?

Не съм сигурен дали дъм прав, но май съм прав.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Вероятно защото Гологанов леееко е "пропускал" да внесе ДДС-то по сделки, които е извършвал от името на фирмата, от която е изключен именно заради такива чалъми.

Очаквам Гологанов да си бие камшика и да изчезне някъде...

Link to comment
Share on other sites

Малко не следя развитието, но защо? Все пак е частна фирма, какво като е правил сделки с други негови фирми или такива на негови роднини? Не е държавна институция та да е наказуемо от закона

 

До колкото си спомням в общината леко се заблудили и издали документ, че ДСС и ДССорпорация са една и съща фирма, от което Гологановия почва да сключва сделки от името на фирмата, без да има това право.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно защото Гологанов леееко е "пропускал" да внесе ДДС-то по сделки, които е извършвал от името на фирмата...

Той е съдружник и има право да извършва подобни сделки, та нищо незаконно в случая. Ако фирмата дължи ДДС то данъчните много бързо налагат запор над сметките ти и ако има постъпления сами си взимат необходимото.

 

Ако заради такива неща са се изпокарали съдружниците - това е друга тема но за това в затвора не се влиза. В най-лошия случай ще мине съдия изпълнител да опише имуществото на фирмата и ще си възстановят необходимата сума

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Въпросът е, че тези сделки са извършвани след като е бил изключен 2010г. - тоест няма право ;) А е изключен пак заради такива работи - купува приемници на ниски цени на негови фирми, които след това продава чрез тези фирми, но на многократно по-високи цени на Цифрова Кабелна Компания. В един момент Кирев се усеща какво става и оттам е ясно какво стана...

Ясно е, че за тези неща в затвор не се влиза, но моментът в който ТВСАТ тръгнат да пускат техния сигнал, пак ще има изпълнения с мутри, които демонстративно си паркират колите върху шахтите и в този смисъл ще е по-добре да ги приберат всичките за 1-2 дни, защото те ще пречат на пускането на сигнала по всякакви начини.

Ще има голям сеир, поне аз така си мисля. Тежко им на абонатите, колкото и да са те.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Не мога да го отворя клипа :( Тъпия VBox ми отваря какво ли не друго но не и това

Нищо интересно. Дори е досадно да изчакаш до края му.

 

=======

Чак сега видях датата на качването му: 17.09.2010

 

Некои хора се наакаха в търсене на сензации и клюки.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Не мога да го отворя клипа :( Тъпия VBox ми отваря какво ли не друго но не и това

 

Има го и в youtube-то

 

 

Най-интересното е изказването на полицая: "Еми не можете да стигнете, не видяхте ли.Пуснете жалба адвокат... в районна прокyратура, че не ви допускат до офиса" :popcorn:

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...