Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Пробват се да те закопчаят с договор. Подобен номер пробваха и N3, ама не издържа много и се отказаха. И тези ще се откажат, да не говорим, че скоро може пак да са без сигнал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Нещо Гологана изплува и в Асеновград..навсякъде връзват оптика..и се говори че ще пусне IPTV и оптичен нет а Кир.в май беше дотук

Edited by bahretin
Link to comment
Share on other sites

И влезе специално, за да ни го съобщиш?

А на теб къв ти е проблема? Нали това е тема за информация и обсъждане на услугите на ДСС. Постоянно се намесваш в теми които въобще не те засягат.

Link to comment
Share on other sites

А на теб къв ти е проблема? Нали това е тема за информация и обсъждане на услугите на ДСС. Постоянно се намесваш в теми които въобще не те засягат.

 

Ти нещо ме следиш ли, PR-чето на Гологанов?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

някой има ли проблем с тв сигнала? от половин час не мога и да се свържа с поддръжката ... някакви прекъсващи се и преплитащи мелодии се въртят ...

Link to comment
Share on other sites

Да не го опукаха пак Гологана? Закри си ТВ канала преди две седмици и метна хората на улицата, без предупреждение... Да няма развитие по делата? Ама щеше да се чуе, като че ли...

Малко е бахър, но ако никой не ти отговори, ще слезна да закача кабелчето и ще ти кажа как е при мен. Точно след усилвател съм и би трябвало всичко да е наред, ако не е централно нещо.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Може EVN да са имали авария. Обикновено за такова време, от около час, техниците на DCC успяват да закарат генератор до проблемна точка и да захранят оборудването, което си е доста добро постижение и съм го виждал лично няколко пъти. Ако бяха Близу - директно ти казват:"Ми няма ток, не зависи от нас..." и общо взето те пращат да се шибаш. Реално може и с UPS да се реши, но е доста скъпо като инвестиция, последваща поддръжка и т.н., предвид, че DCC не е толкова голям оператор. А решението и най-вече бързата реакция с генераторите е отлично. Помня, че на нашата улица сменяха електромери, имаше съобщения навсякъде. Още преди да спрат тока, две момчета от DCC бяха готови с генератора и чакаха. После чинно стояха над 2-3 часа в колата, докато пуснат захранването. Тогава и да е нямало услуга, е било 2-3мин. докато превключат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой знае ли каква кодировка използват и тези модули, които дават под наем или продават дали са конакс, грифин или тяхната си кодировка.

И дали всичките им канали са кодирани или има и свободни...

Link to comment
Share on other sites

Използват няколко кодировки, не всичко е кодирано, но интересното е! Понякога отварят за определено време канали, ама...

Като цяло ако не ти се дават пари за телевизия, си щипни аналогова на Близу. Каналите са им, може би, най-добрата подборка, а качеството е доста прилично.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Нещо Гологана изплува и в Асеновград..навсякъде връзват оптика..и се говори че ще пусне IPTV и оптичен нет а Кир.в май беше дотук

5237296029.pngАбонаментния план е PON 50..за 10кинта просто лети

Ако ще ти четем платената реклама, ще искаме процент!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой да има актуални впечатления от оптиката на DCC  в Пловдив?

Исках да продължа с Н3, но за съжаления в сградата, която живея, единственият вариант се оказа DCC. Кабелен интернет никога не съм ползвал и нямам и намерения да ползвам, така че вариантът е оптика.

 

Нещо от рода на 15лв / 100мбит с договор за 2 години.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ей тоя Гологанов излезе баси финтаджията :D Гледам сега Алфа СОТ имат промо, че предлагали интернет, ТВ + СОТ. Викам си, бре още един играч за ТВ и то пък СОТ фирма...

Влизам на сайта и гледам, че ТВ и интернета се предлагат от партньорите им DCCorporation.

Нещо което ми направи впечатление: онзи ден като плащах кабелната на тъщата ми дадоха две касови бележки. Една за ТВ и една за интернет. Гледам тази за ТВ все още се води на варненската фирма :D Мисля си: Кирев в тая държава или си с правилните хора или не се хващай на хорото.

 

П.С. Пуснах в google имената на двамата и "Собственикът на кабелната телевизия "ТВ САТ КОМ" Красимир Кирев е получил четиригодишна ефективна присъда за присвояване от Пловдивския районен съд"

Link to comment
Share on other sites

Аз вече не помня кой, кой беше. От тая фирм на далеч. Колегата в офиса искаше да ги прекарва за бекъп линия. Веднага го разубедих и прекарахме Н3.

Link to comment
Share on other sites

Това със сота е старо, предлага се поне година и нещо.

Кирев не е в затвора, доколкото ми е известно. Фишеци някакви.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Някой ползва ли Pay TV на DCC? 

Качеството какво е на HD-тата ?

Интересува ме дали има Арена Спорт 1-5 и ако да - HD вариантите ли са?

 

Гледам не лоша оферта принципно...

ТВ+ 50мбит НЕТ + HBO i Diema Sport - излиза към 34лв и ако има и арените ( както уж някой казал на някой, че ги има)  бива.

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...