Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Не си давай твоя, защото после, ако стане нещо при тях, с техния ще можеш да си подпираш гардероба само. Искай да ти дадат карта - имат конакс карти, да не се правят на луди. Може да пробваш в друг офис. Ако и оттам те отрежат - пускай Кулбокс и приключвай тая мъка :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ок.;-)

 

И мен това ме притеснява! Аз не съм луд да купувам техния модул! Искат ми 60лв, и после както каза да си го блъскам в главата! Отделно купих си още един модул с идеята да го заменя с техния и когато приключа договора - те ми връщат моя и т.н.

Но ще ги накарам да ми дадат карта, или да подпишат, че ако го развалят да ми дължат пълната такса на модула!;-)

Интересното е, че при въпрос от моя страна - когато исках да заменя модул Grifin - техниците ми отказаха и ми казаха, че приемат само Conax карти! Отделно при въпрос от мен - ще ги ползват ли тези карти - ми казаха че НЯМА!

Не си давай твоя, защото после, ако стане нещо при тях, с техния ще можеш да си подпираш гардероба само. Искай да ти дадат карта - имат конакс карти, да не се правят на луди. Може да пробваш в друг офис. Ако и оттам те отрежат - пускай Кулбокс и приключвай тая мъка :grin:

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

В тая фирма, верно, не знаят на кой свят са. Работят и с Конакс и с Грифин. Ако си мислиш, че ако си дадеш модула и после си го поискаш, ще ти го върнат, жестоко се лъжеш. Модулите ги въртят както си искат. Твоят модул, утре ще работи някъде другаде. Въртят и с една селска кабеларка разни неща. Абе като свински черва са Гологанов и компания. Или ти дават карта, или да го духат.

Link to comment
Share on other sites

Ясно, май така ще е!

В тая фирма, верно, не знаят на кой свят са. Работят и с Конакс и с Грифин. Ако си мислиш, че ако си дадеш модула и после си го поискаш, ще ти го върнат, жестоко се лъжеш. Модулите ги въртят както си искат. Твоят модул, утре ще работи някъде другаде. Въртят и с една селска кабеларка разни неща. Абе като свински черва са Гологанов и компания. Или ти дават карта, или да го духат.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Не знам за нова, но ми е интересно какво стана със старата, след продажбата на... варненци ли беше?Шумя се, шумя се и нищо...

Щом съд, полиция, държава не може да се справи с една такава малка фирма/измама, представям си какво е положението на места, където цифрите са 7цифрени и нагоре.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Не, те ще се оправят с варненската фирма, но дотогава, може да е собственост на пета такава. Бавна ни е съдебната система, а още по-лошото е, че има много възможности за отлагане, размотаване и обжалване, което на всички е ясно, че няма да мине, но не могат да не се съобразят.

Link to comment
Share on other sites

За DCC ли говорите или за други врътки?

Сега последно DCC в Пловдив Гологана ли я "излъчва" или Кирев?

Интересно ми е, защото в Асеновград DCC не кодират каналите си - всичко е свободно!

Не, те ще се оправят с варненската фирма, но дотогава, може да е собственост на пета такава. Бавна ни е съдебната система, а още по-лошото е, че има много възможности за отлагане, размотаване и обжалване, което на всички е ясно, че няма да мине, но не могат да не се съобразят.

Link to comment
Share on other sites

За DCC ли говорите или за други врътки?

Сега последно DCC в Пловдив Гологана ли я "излъчва" или Кирев?

Интересно ми е, защото в Асеновград DCC не кодират каналите си - всичко е свободно!

 

Да, за същите врътки :) Гологанов я държи, но по документи има други собственици.

Link to comment
Share on other sites

 Значи по идея, ако премине изцяло в собственост на Кирев, не само по документи - цифроватра ще е отключена!

Да, за същите врътки :) Гологанов я държи, но по документи има други собственици.

Link to comment
Share on other sites

 Значи по идея, ако премине изцяло в собственост на Кирев, не само по документи - цифроватра ще е отключена!

 

До колкото знам, това няма как да стане, защото Гологанов вече има негова кабелна мрежа през шахтите на БТК.Може и да ползва в някои участъци тази на Кирев (ДСС), но с тези бързи съдилища, скоро няма да има развръзка.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Гологанов има негова мрежа по шахтите на БТК около 500 метра... Тоест от неговата станция до мястото, където отряза и издърпа кабела. Гологана не инвестира, той е пеперудка...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Здравейте имам следния проблем с цифровата телевизия на DCC. Имам 2 телевизора които ги ползвам с кам модули но на единия хващам много малко канали. Да речем от миносовите хващам само -2часа и нищо друго. На какво се дължи това , ако някой има подобен проблем да пише 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сега  се  натъкнах  на  новата  промоция  на  DCC.  Интересно  ми  е  колко  от  вас плащат  10лв  за  допълнителен  приемник ако  не  е  тайна?  

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Това важи за новата им услуга IPTV.

Сега  се  натъкнах  на  новата  промоция  на  DCC.  Интересно  ми  е  колко  от  вас плащат  10лв  за  допълнителен  приемник ако  не  е  тайна?  

Link to comment
Share on other sites

Хах 10лв. за допълнителен приемник... Гологана си е повярвал нещо :grin:

На мен ми е интересно колко абоната още има и какво ще правят те, ако делата, които още не са приключили, завършват в полза на Кирев :laughing:

Едно е сигурно - ако стане така, другите оператори ще пускат абонати до 22ч. вечерта, включително събота и неделя.

Другото интересно нещо е кой луд ще даде 47лв. за 80 мегабита и IPTV, след като за 29.90 при Кулбокс получава 100 мегабита+IPTV+стационарен телефон.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Хах 10лв. за допълнителен приемник... Гологана си е повярвал нещо :grin:

На мен ми е интересно колко абоната още има и какво ще правят те, ако делата, които още не са приключили, завършват в полза на Кирев :laughing:

Едно е сигурно - ако стане така, другите оператори ще пускат абонати до 22ч. вечерта, включително събота и неделя.

Другото интересно нещо е кой луд ще даде 47лв. за 80 мегабита и IPTV, след като за 29.90 при Кулбокс получава 100 мегабита+IPTV+стационарен телефон.

Дори  и да  се  намери  луд,  тези  10лв  ще  го  довършат.  У  нас  съм с 4 телевизора и  някак си  не  виждам  как  ще  дам  30лв  за  3-те  допълнително :D

Ето  обяснението  от  DCC защо  техния приемник  заслужава 10лв

 

DCCorporation Official Ние също Ви предлагаме цифров приемник на цена от 3лв,когато ползвате нашите услуги, чрез коаксиалната мрежа. В случая става въпрос за приемник STB или по известен като IP BOX, който не се ползва в коаксиална-кабелна мрежа, нито при т.нар. сателитни телевизии . Ползването на Box-а се осъществява чрез връзка с интернет и по-точно чрез оптичен интернет по PON технология. Това води до много по-високо качество и възможности за задоволяване на изискванията на клиента. Може да връщате до 48 часа назад, но по-важно е, че можете да връщате след 1 минута от излъчване на събитие. Ние предлагаме часово отместване и при услугата цифрова телевизия, но от 1 час до 12 часа назад във времето. PLAY TV използва технология , която позволява гледането на едно събитие веднага след като е изминало, било то една реплика, рубрика или изминал филм,като просто прескачате рекламите. С повече информация относно предлаганите от нас услуги можете да се запознаете на www.dcc.bg в раздел Услуги или посетите наш клинтски офис,където можете реално да се убедите в предимствата и качеството на услугата. Лек и успешен ден.

Link to comment
Share on other sites

Същият при Кулбокс е 5лв. на месец.

А  при  Бибаком  е  4,80.  Също  Булшита като пуснат  ИПТВ  не  мисля,  че  и  тяхния  СТБ ще бъде  повече  от  5лв. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дайте идея откъде може да се закупи по-изгодно CAM модул,че тия изроди искат 4лв наем на месец или 58лв закупуване :censored2:

Остават още 1,6 месеца договор и след това модула ще е излишен...

Edited by viking
Link to comment
Share on other sites

Дайте идея откъде може да се закупи по-изгодно CAM модул,че тия изроди искат 4лв наем на месец или 58лв закупуване :censored2:

Остават още 1,6 месеца договор и след това модула ще е излишен...

ebay ... бях намерил от един, който имаше доста бройки и ги харчеше по 10 паунда. аз купих 4-5 и ги разхвърлях сред приятели.

Link to comment
Share on other sites

преди няколко дни отидох да платя месечният абонамент(ползвам само телевизията им), с идеята да пусна диема спорт ... на касите ми казаха, че не мога да платя еднократно(месец-за-месец) и да гледам въпросния канал, а трябвало да преподпиша срочен договор за 18 месеца, за да ми го активират - "безплатно", тъй като след преподписването нямало да плащам за диема спорт, тъй като той влизал в общата цена. аз им казах, че не искам да преподписвам договор, а да си остана на сегашния безсрочен, но имам желание да си плащам и да гледам въпросния канал ... отговориха ми, че не можело. вчера отидох в булсатком(на село е с тяхната транслация) и платих 3,96 лв. за месец април и активираха канала без никакви условия или претенции от тяхна страна. попитах как върви абонамента. казаха ми "месец-за-месец" ... нещо, което напълно ме устройва. искам да гледам - плащам, не искам да гледам - не плащам.

интересно ми е тея от DCC какво целят с това преподписване и дали бих могъл да се обърна към някой комисия, която да ми каже дали въпросния кабелен оператор е в правото си да ми откаже услуга, да ме задължава да преподписвам договор въз основа на мое предпочитание и т.нат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...