Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Обаче това "мъж ми" си е запазена марка на Снежко. :rolleyes:

Хм, май верно само така го пиша напоследък :) Иначе е "Любото ми", "бебо" за пред другите, ама като не го познават хората и е "мъж ми" ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо не спим?

Ами защото е Нова година разбира се и сме пийнали повечко

НАЗДРАВЕ И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на Всички Съфорумници

:beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Аз имам чувството, че ще си легна по-рано от обикновено, бати убитата НГ, честно ;Д.

Link to comment
Share on other sites

Не съм спал от бая часове и ще зема да си полегна малко...

Link to comment
Share on other sites

Ще гледаме с жената 100feet, а след това каквото дойде. :)

Аз пък обратното...ще правиме с жената каквото дойде...пък след това може да изгледаме 100 feet или някой друг филм....ако изобщо допрем до филма... :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Ти няаш ли раота? Айде бързо да помагаш на ДядоМраз!

Току що свърших(ме) :bgrin: ...само дето дядо ти Мраз вече си е легнал... :ph34r:(редакция: само дето дядо ти Мраз се крие и заблуждава, че го няма... :P )

 

П.П. Аз съм "ЗА", относно онова в подписа ти...само се организирайте и пишете в онази тема. :punk

Link to comment
Share on other sites

Току що свърших(ме) :bgrin: ...само дето дядо ти Мраз вече си е легнал... :ph34r:

 

И кое по-точно те наведе на тази мисъл? :P

 

 

П.П. Аз съм "ЗА", относно онова в подписа ти...само се организирайте и пишете в онази тема. :punk

 

И аз, само да не е утре или с събота...

Link to comment
Share on other sites

МС ми направиха някаква 'фатка и искаха да си активирам уиндоуса, без да съм свалял никакви genuine хави. Нищо не помогна и върнах гоуста от миналата година и съответно имам още 1000 настройки да правя. А смятах да спя тази вечер... Защо ми трябваше да слагам нови драйвери и да рестартирам?!

Link to comment
Share on other sites

И кое по-точно те наведе на тази мисъл? :P

Сори...правя редакция по-горе. :laughing:

 

@liquid, и аз често се работя така....уж правя снимка, но поради факта, че всичко си работи безупречно дълго време - по някое време спирам да я обновявам и когато нещо се скапе....обикновено е година след последната снимка. :woot

Link to comment
Share on other sites

Законите на Мърфи както обикновено... Другата гадост е да архивираш всичко да караш смело и после да се окаже че си затрил по невнимание нещо дребно малко след последния архив... и ужким съвсем малко а е важно...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не спя, щот не ми се спи...няма абсолютно никаква причина, освен може би бирата и мезето...

Link to comment
Share on other sites

Ми до ся си правих шоуто в скайп с подбрани хора , сега мисля да похапна и да легна :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти нощ беше ... удряй frozen throne до 2.30 , спи , а стани в 6 оправи се и в 8.30 влакчето .. пуф-паф към Бургас , само щото авера го наказаха , не успя да вкара 100 кинта и да идем с колата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ужасно скучна вечер ми е, обаче изобщо не ми се спи... седя и си лафа с едни познати.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...