Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Български Хроники" на Стефан Цанев. За хората, които се интересуват от история, книгата ще бъде малко объркваща. Но за любителите на историческата проза ще бъде удоволствие. Препоръчвам я.

 

Ч.А.

Link to comment
Share on other sites

"Знаци на любовта" на Линда Гудман.

Поредната качествена астрологична книга на известната американска авторка. С приятен за четене стил Линда Гудман е всичките възможни комбинации между зодиите с плюсовете, минусите и различните проблеми, които представителите на отделните зодии ще срещат в една или друга комбинация.

Link to comment
Share on other sites

В момента чета Алхимикът на Паулу Куелю. Като я прочета ще дам мнение. Иначе в момента съм на вълна този автор, та преди няколко дена прочетох 11 минути. Много хубава книга, от тия леките, дето се четат на един дъх. :) Ноо като че ли повече би се харесала на жени, отколкото на мъже.

Link to comment
Share on other sites

Ааах, мамка му.

Зарибиха ме и мене да го чета тоя Дан Браун..

Та така чета ся "Шифъра на Леонардо".

 

После ме чакат 'Цар Плъх" :D , "Психологическо портретиране на правонарушителите"- две части.

И Ханибал май не съм чела- време е да направя нещо по въпроса. B)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не е чел "10 малки негърчета" на Агата Кристи му я препоръчвам. Скоро я прочетох.Перфектната книга - кратка(~180 стр), зарибяваща и възела се развръзва чак на последната страница и след това половин час осъзнаваш от къде ти е дошло.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Преди 2-3 седмици свърших с "The Partner" на Гришам (на английски).Сега чета "Ерагон" и много ме зарибява - май до другиден ще съм я прочел.А после и аз мисля да си набавя поредицата "Ханибал".Ако не се лъжа са само 3 книги,нали?

Link to comment
Share on other sites

Може би Жасмин Попова?

 

Na sushtata.Mnogo dobre e napisan sporedmen v sravnenie na tozi na Jan Videnov.No vse pak negoviqt e za integraciqta a ne za pravnata uredba na EU.No e dobra avtorka.

Link to comment
Share on other sites

Последната книга, която прочетох беше Quo Vadis на Хенрик Сенкевич. Доста ми хареса тази книга. Разправя се как една любов може да съществува и да промени един човек в едно безумно време - периода през, който Нерон управлява Рим. Също тази книга достатъчно добре показва морала на висшето общество в Рим и начина на живот на хората в империята.

Edited by sportboy
Link to comment
Share on other sites

Последно прочетох в оригинал Tom Clancy - Rainbow Six... Както винаги е по-добра от играта :) Иначе напоследък започвам да претърсвам безкрайната библиотека на майка ми, или по-точно кътчето, където трупа любимите си книги. Така попаднах на "Спасителят в ръжта", "Вино от глухарчета", "Улица Консервна" (тази е любима!), "Нагоре по стълбата, която води надолу", и т.н. Честно казано не знаех че майка ми е такъв готин човек :love

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Frederick Forsyth - The Afghan

 

"And the world as it is today is a very scary place...."

 

Много жалко, че нямам повечко свободно време за подобни произведения на изкуството.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...