Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Фиеста" (или ~"И слънцето изгрява") на Хемингуей... :santa:

hemingway17tm.gif

На мен нещо не ми хареса особено много. Въпреки, че обожавам Испания. Малко като пътепис ми изглеждаше. Но може и да греша де, отдавна я четох. "За кого бие камбаната" е много по-добра според мен (от тези за Испания де) . :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Немили-Недраги.

Немили-недраги е най-добрата книга която съм чел :D -в кръга на шегата и аз веднъж се обърках :laughing: .Иначе последната книга(която сигурно чета за 10 път) е Граф Монте Кристо :punk

 

hoStel_1912 продължавай да си четеш книгите.Ще ти препоръчам още няколко добри-"Една Българка","До Чикаго и назад","На прощаване"-се много добри книги :laughting хаха.Пич земи са стегни фе.Глеам сиурно си шести клас та да ги четеш ся :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Немили-недраги е най-добрата книга която съм чел :D -в кръга на шегата и аз веднъж се обърках :laughing: .Иначе последната книга(която сигурно чета за 10 път) е Граф Монте Кристо :punk

да,наистина немили-недраги е една много интересна книга...

П.П-сега почвам Мамино детенце :)

Link to comment
Share on other sites

Немили-недраги е най-добрата книга която съм чел :D -в кръга на шегата и аз веднъж се обърках :laughing: .Иначе последната книга(която сигурно чета за 10 път) е Граф Монте Кристо :punk

 

hoStel_1912 продължавай да си четеш книгите.Ще ти препоръчам още няколко добри-"Една Българка","До Чикаго и назад","На прощаване"-се много добри книги :laughting хаха.Пич земи са стегни фе.Глеам сиурно си шести клас та да ги четеш ся :)

мда,но това няма голямо значение..вчера свърших На прошаване-Христо Ботев..бтв и По жицата е яка :)

Link to comment
Share on other sites

ПО-жицата е страшна КНИГА :D

А иначе в момента чета ХАнибал на Томас харис...страхотна книга,много поучителна..надявам се и като я свърша да ми е същото мнението

Link to comment
Share on other sites

Poslednite mi knijleta sa

 

История на канабиса

Психология на бъдещето

Тайните на психологическата война

като последната осхте не съм я изчел цялата, но ще го направя

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Льо Клезио - "Карантината", много е лирична и с тъжна музика и депресантско настроение се чете идеално. Уникална е.

Link to comment
Share on other sites

Нож от блянове. Колелото на времето, кн. 11, един прекрасен опдарък за рожденния ми ден! И горещо препоръчвам поредицата на почитателите на фентъзи, които не са я чели!

Link to comment
Share on other sites

Тери Пратчет: Малки богове.

Link to comment
Share on other sites

karl mai naistina ima dosta hubavi knigi

no ima edna poredica purvata kniga e ne6to ot sorta na detelinoviq list ili ne6to takova i prosto ne6to ne me grabna i e ostavih no moje da e po4na pak :)

 

 

Почни я,мисля че няма да съжаляваш,още повече че е поредица-дам тази може да не е интерсена в началото,но после сигурно става интерсено :)

Link to comment
Share on other sites

Аз прочетох "Изкуството на измамата" от Кевин Митник (пича бил най-търсения хакер в света,преди да го хванат де... :-) ).Има готини историйки за това как можеш да прецакаш човек или фирма или банка :) чрез телефона,компютъра,телефона и компютъра :D ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...