Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Айзък Азимов - Самите Богове

 

Сега съм захванал първи том от избраните произведения на Ефремов...

Забавлявам се със съветските класици и най вече комунистическия модел, задължителен в творчеството :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах "11 минути" на Коелю, но това определено не е моя автор.

 

Когато установиш, че Коелю не е твоят тип автор, това може само да те радва! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Последно прочетох на Жак Дерида - Писмеността и различието ,последният голям философ,просто горещо я препоръчвам на хората които се валнуват от философия или семиотиката,макар че за мен това са две едни и същи неща...но това е нещо което се изучава а не прочита,ако търсите литература за разпускане ,определно не е вашия автор ,за това сега разпускам с Хенри Кисинджър - Димпломацията... :D

Link to comment
Share on other sites

Имах ... сблъсъци с Дерида предния семестър - с Апории по-точно. Има добри моменти вътре, доволен съм като цяло, но само с научна цел, за удоволствие - едва ли ще успея да се насиля да го чета :)

Link to comment
Share on other sites

Когато установиш, че Коелю не е твоят тип автор, това може само да те радва! :lol:

 

Ако трябва да съм откровен - направо се гордея :D

Link to comment
Share on other sites

Айиии! Преди време си купих трилогията Землемория в един том, защото четох фантастични ревюта. Това е най-скучното, най-лишеното от фантазия, най-постното, най-провлаченото и най-досадното фентъзи на света!

Link to comment
Share on other sites

Айиии! Преди време си купих трилогията Землемория в един том, защото четох фантастични ревюта. Това е най-скучното, най-лишеното от фантазия, най-постното, най-провлаченото и най-досадното фентъзи на света!

Хм... на мен ми бяха препоръчали да чета книгите на Урсула Ле Гуин, точно за магьосника, обаче все нямах време да се захвана...

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да съм откровен - направо се гордея :D

 

Ти направо ме разочароваш, че си се пробвал. Тук малко четка, ама си те представях като човек над тия неща...бива пак, че не съм сбъркал...

 

Иначе най-накрая прочетох Терзанията на Цар Соломон на любимия ми Romain Gary. Никак не ми е за възрастта, но е велика...нищо очудващо...

Link to comment
Share on other sites

Абе... Песен за Огън и Лед, Властелина и Малазанската книга на мъртвите са фентъзи книгите, другото е ЕРЕС! :lol: Бтв смятам да почвам Децата на Хурин, отново фентъзи на Толкин ^^.

Link to comment
Share on other sites

"Името ми е Червен"

Орхан Памук

(първата прочетена турска книга през моя богат на книги живот :) )

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни разликата между Narn I Hin Hurin - Разказ за децата на Хурин, което е в тома Недовършени Предания и новата книга - Децата на Хурин?

 

На мен нещата ми изглеждат като опит да се цедят още пари.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни разликата между Narn I Hin Hurin - Разказ за децата на Хурин, което е в тома Недовършени Предания и новата книга - Децата на Хурин?

 

На мен нещата ми изглеждат като опит да се цедят още пари.

 

Ако разказа не е бил довършен знам какво може да е станало.

Имам мерак да я прочета. Според мен е нещо като Приключенията на храбрия войник Швейк. Ярослав Хашек умира и негов приятел довършва книгата, предполагам, че и тук някой е седнал да довърши разказа.

Едит: Пък може да е 2в1. Разказа + expansion pack ^^

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

История на изкуствто.,Райнов,Н.

отново :blink:

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...