Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Брех.. много четете бе хора. Аз си мислех че всички са като мен, анти-книжни фенове и уважават само техническата литература...

 

Радвам ви се :)

 

Аз не чета, защото нямам изградени навици за четене - като започна.. в един момент се усещам че мисля за други неща, налага се да се връщам абзаци.. или цели страници назад- което ми действа изнервящо. Също така: оказва се че като изгледам филма правен по книга която съм чел, разбирам най сетне за какво става въпрос (както в случая с пътеводителя на галактическия стопаджия..)

 

доста жалко.. като се има предвид че майка ми има доста огромна колекция от книги.

 

та така :) изказах се и аз ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Брех.. много четете бе хора. Аз си мислех че всички са като мен, анти-книжни фенове и уважават само техническата литература...

 

Радвам ви се :)

 

Аз не чета, защото нямам изградени навици за четене - като започна.. в един момент се усещам че мисля за други неща, налага се да се връщам абзаци.. или цели страници назад- което ми действа изнервящо. Също така: оказва се че като изгледам филма правен по книга която съм чел, разбирам най сетне за какво става въпрос (както в случая с пътеводителя на галактическия стопаджия..)

 

доста жалко.. като се има предвид че майка ми има доста огромна колекция от книги.

 

та така :) изказах се и аз ;)

 

И аз съм точно така. Ако намериш лек - свиркай, че ме взеха на подбив вече :D

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Ами да си кажа обичам да чета книжки. А последнато която прочетох беше "Шифарът на Леонардо" и доста ме зариби, но филма не ставаше за нищо! А иначе миналото лято изчетъх доста книжки на Кинг, Дийн Кунц, Агата Кристи.

Препоръчвам ви да прочетете на Ханс Ото-Майснер "Делото Зорге", разправя се за Пърл Харбър и за един 2-ен или 3-ен агент!!

Link to comment
Share on other sites

чета гражданския процес.интересно четиво от 1100страници и като се има предвид че го чета за 3-4 път...дано повечето да ми е останало в главата

Link to comment
Share on other sites

Тамън свърших Прелюдия към Колелото на времето и започнах първата книга от поредицата. Обаче докато ги чета разнообразявам с тхническа литература. Та така - ту започна книгата, спра прочета от другата и после пак се връщам. Случвало се даже да чета по 2 книги худ. литература по едно и също време - прескачам една на друга. Или започна едната, спра прочета другата и пак се връщам на първата. Така и още не съм завършил на Дан Браун - Метеоритът, а ме чака и Цифрова крепост от неговите.

Link to comment
Share on other sites

Моя милост отваря да чете ..

"Ханибал". :D :woot

 

От сума ти време съм и се наточила на тая книга и все не се надъхвам, както трябва.

Но дойде момента. B) :read:

 

:tongue

Link to comment
Share on other sites

"Разкази и текстове за нищо",Самюъл Бекет

Link to comment
Share on other sites

Линда Гудман - Слънчевите знаци на Зодиака.

 

Много хубава книга за астрология - препоръчвам я на всеки с интереси в тази област.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...