Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

Почти едновременно свърших:Хемингуей-Слънце Изгрява/Фиеста, Кърт Вонегът-"Slaughter-house-five", пак той с "Безотечественик" и "Бог да те поживи, доктор Кеворкян" и "Силмарилион" на Толкин-нещо не в мой стил, бая изнервящо и с хиляди имена, имена на елфически, имена на други езици и имена на имената на езиците и..абе имена!Пробвах да чета около 5-6 различни по стил книги едновременно и от една страна е яко, защото си бях подбрал по една за всяко настроение, от друга е бая затормозяващо, щото трябва да се съсредоточаваш чат-пат.А и е се сънуват яко странни сънища.. :smile:

Edited by Earthwalker
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Психонавигация

Автор: Джон Пъркинс

 

Отвъд времето и мястото.

Автор: ?????

Link to comment
Share on other sites

Шогун и яко ма зариби на Джеймс Клавел

 

 

Въпреки че е същия акаунт аз съм брат му на тоя дето писа преди тва

И ТОЙ ОЩЕ НЕ Я Е ПРОЧЕЛ :devil

 

"Време разделно" Антон Дончев - книга за всеки българин

Link to comment
Share on other sites

"Заклетият рицар" - Джордж Мартин в оригинал. То не е точно книга, по-скоро разказче.

 

Сега чета "Заклетият меч", продължението на горното разказче.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни разликата между Narn I Hin Hurin - Разказ за децата на Хурин, което е в тома Недовършени Предания и новата книга - Децата на Хурин?

 

На мен нещата ми изглеждат като опит да се цедят още пари.

Като стана въпрос за Толкин и цедене на пари, вчера точно това си говорихме с една позната-след като прочетох Силмарилион, съм твърдо убеден, че на тоя човек са му плащали на страница майна.То толкова хави, и всичките бая идентични..

Link to comment
Share on other sites

гришъм е пич.

много добра книга, тони.

ако ти хареса, прочети нещо на Хейли

Link to comment
Share on other sites

В момента чета книгите за Хари Потър.Иначе имам няколко любими който наистина си струват:

"Пърфюмът,историята на един убиец" на Патрик Зюскинд е доста добра и филма също е добър.

"Портретът на Дориан Грей" на Оскар Уайлд,много добра книга.

Паулу Куелю пише много добри неща и в същото време се много лесно достъпни за всички.

Трябва да си намеря книгите от "Борн" серията,защото съм чувал,че са доста по добри от филмите.

"Всичко живо е трева" на Клифърд Саймък е доста добра научна фантастика.

"Цифрова крепост" на Дан Браун ми хареса доста повече от "Шифърът...",но все пак технологията повече ме влече от историята.

Link to comment
Share on other sites

Скоро не съм чел никаква книга тъй като нищо не ме е заинтригувало и се чувствам жаден за някакво интересно четиво... Чух че напоследък са излезли книги подобни на тези на Христо Калчев за годините на прехода и сивата икономика, ако може някой да ми каже нещо повече за тях и да ми препоръча някоя...

Link to comment
Share on other sites

Скоро не съм чел никаква книга тъй като нищо не ме е заинтригувало и се чувствам жаден за някакво интересно четиво... Чух че напоследък са излезли книги подобни на тези на Христо Калчев за годините на прехода и сивата икономика, ако може някой да ми каже нещо повече за тях и да ми препоръча някоя...

Пробвай "9 милиметра" на Слави Ангелов

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...