Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

А каква е причината да не си сложил СП3?

Иначе просто няма начин тая игра да ме накара да освободя ~30ГБ (за да я сваля и инсталирам). Това означава да си изтрия CoD4+5 и супер много музика. Те и без това са едни и същи почти от 3 насам, нищо кой знае колко привлекателно не виждам в този ГТА. Е, ако 1ТБ хард струваше 100$ (както е в US) щях да я тествам :д

Еми, не съм със SP3, защото май откакто е излезнал не съм преинсталирал Win :) . А и все още се чудя дали да го слагам, защото съм сигурен, че ще има неприятни изненади. Все ще има нещо, което да не ми допада или да ме дразни.

 

А щом нямаш толкова място, ще ти е трудно да го освободиш и най-важното, че не държиш да играеш игрта тогава те разбирам ;) .

 

Играта като концепция настина си е все същата, но съм сигурен, че и тази част ще има с какво да ме изненада, както всяка друга, която съм играл е правила.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Хахах... немога да повярвам. Днес европейците закупили си играта немогат да я подкарат заради някакъв "fatal error MMA10". Добре, че не се ръснах със 70 кинта за нещо неработещо...

Нека им на R* от толкова глезотии, защити и допълнителни бози към играта, сега дори не тръгва... :)

http://forums.gamesforwindows.com/t/538.aspx?PageIndex=1

 

ЕДИТ:

Мда... Проблема бил със сърварите на R* след лог-аут, тръгва... Но неможеш да сейваш... трябва да си онлайн.

Ще взема и аз да я поръчам...

Link to comment
Share on other sites

И сега кво даже и да си я купиш пак няма да тргне :blink:

Играта тръгва, но за да я сейваш трябва да си онлайн с ъкаунт и най-вероятно оригинална игра... Иначе можеш да се разкарваш из либерити сити... Докато R* не се оправят сърварите, няма смисъл да започваш мисиите.

Link to comment
Share on other sites

Аха ясно. Благодаря за инфото :)

Ами то и крака за това се бави... ако въобще има такъв.

 

1-во да се залъже играта, че в ДВД-то ти има оригинален диск.

2-ро да се справят с регистрацията и активацията.

3-то да се намери начин за запаметяване на играта офлайн.

И вече като опции, социал клуба, уиндоус лайв геймс и т.н...

Link to comment
Share on other sites

"Rockstar North December 2nd, 2008 |18:09

Dont bother to beat our protection, guys. Think we spent 200k for you to play our game for free? Think twice!

Quote: Rockstar Upper East December 2nd, 2008 | 18:24

You really cant crack this game believe me or not. We have done everything to stop you from playing it for free"

 

 

Тия яко са се филмирали тоя път, дано все пак да е кракнат.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха...наглост като тази винаги се наказва сурово.

 

Да поясня все пак...не че е правилно да се пиратстват продуктите им, но не е нужно по такъв начин да бъдат дразнени тийм-овете, които седят зад тези рилийз-и.

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да изкажа малко информация, която знам. Първо за крака. Причината поради, които R* не искаха да пускат играта за PC и в началото обявиха, че няма да има версия за PC е пиратството. Следователно се очакваше и сериозна защита, а съм чел, че тя била наистина много сериозна. Въпреки това смятам, че има достатъчно добри кракери, които ще я "излекуват", но най-вероятно няма да е скоро. В края на краищата играта си заслужава много и 70 кинта не са безбожно много. Както могат милионите хора посвета така ще се опитаме и ние, ако наистина искаме да я играем. Сигурен съм, че почети 100% от хората с PS3 в BG са я купили и доста от хората с X360 също. Ще се жертвате и вие PC гаймърите поне веднъж. За графиката... В един бг форум на вътре с хардуера се разпали добър спор, намери се информация и се оказа, че играта има огромни изисквания. Спрявала се както трябва само на Quad Core. На Dual Core резултатите били доста по-ниски от очакваните. Трудно се ваделе повече от 25fps. Това е една от игрите наблягащи главно на процесора. Както забелязахте изискванията към видеото са доста по-ниски. Това се дължи на лошия порт от конзолната версия където главно се залага на процесора. При PS3 процесора е 7 ядрен, а при X360 е 3 ядрен. От там главно идва пролема.Очудвам се само защо играта е толкова голяма. Версията за X360 се събираше на DVD Dual Layer (8.5GB).

Link to comment
Share on other sites

SOME NEW INFO

crack tomorrow at 6pm GMT.No other before that will work.

6 cracks total made by us

but theyr on testing process.some data failure problem occured so they need somе more time.not before 6 pm GMT.

from

RELOADED

 

http://www.rlslog.net/

 

Ако това наистина е вярно - чак утре към 20:00 часа. :blink:

Нямам търпение да я пробвам и след това ще я поръчам... но за сега бройките са изчерпани. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми, не съм със SP3, защото май откакто е излезнал не съм преинсталирал Win :) . А и все още се чудя дали да го слагам, защото съм сигурен, че ще има неприятни изненади. Все ще има нещо, което да не ми допада или да ме дразни.

Не е нужно да преинсталираш целия Win. Просто го инсталирай като програма и си бачка идеално, никакви проблеми не съм имал от както съм го сложил :п

Това да запаметяваш играта онлайн е най-голямата простотия. Ами ако нямаш нет? Все едно мултиплейъра е най-великото нещо в тая игра, че да го правят... келеши.

Link to comment
Share on other sites

Последната игра, която си спомням, че имаше много зор с пускането беше The Two Thrones и се вадеха кабели и чак след година излезе RELOADED рилийза. Из коментарите в ArenaBG чета, че тийма на RELOADED нямало да се заема с кракването, но според мене трябва, защото все пак си е предизвикателство. А тия Rockstar като обявяват, че не може да бъде хакната играта просто предизвикват хакерите. Няма игра, която не може да бъде кракната. Лично аз ще почакам да излезне крак и хора, които са я играли да изкажат мнение както за single player-a така и за multiplayera и чак тогава евентуално бих я закупил. Ако multiplayera е скучен даже не бих я купил... да дам 70 лева за игра, която ще врътна за 3 дена - никакъв смисъл.. по-добре да ги дам за някое MMORPG, ако ще е за игра.

Link to comment
Share on other sites

Последната игра, която си спомням, че имаше много зор с пускането беше The Two Thrones и се вадеха кабели и чак след година излезе RELOADED рилийза. Из коментарите в ArenaBG чета, че тийма на RELOADED нямало да се заема с кракването, но според мене трябва, защото все пак си е предизвикателство. А тия Rockstar като обявяват, че не може да бъде хакната играта просто предизвикват хакерите. Няма игра, която не може да бъде кракната. Лично аз ще почакам да излезне крак и хора, които са я играли да изкажат мнение както за single player-a така и за multiplayera и чак тогава евентуално бих я закупил. Ако multiplayera е скучен даже не бих я купил... да дам 70 лева за игра, която ще врътна за 3 дена - никакъв смисъл.. по-добре да ги дам за някое MMORPG, ако ще е за игра.

аз бих дал 70 лева ама бих е видял как ще ми върви а не да дам 70кинта и да не казвам къде ще си е навра след тва ако ми върви гадно .....

Иначе свалих е снощи , днеска исках да е инстална ама нещо не стана работата пише ми "Your System is incompaitable %P"като %P нищо не ми говори ... но ще е видим по нататък

Link to comment
Share on other sites

Абе тия нормални ли са? Как може да не пуснат демо?? Аз от къде да я знам тая игра дали ще ми върви както трябва и дали ще ми хареса? Всяка игра, която съм виждал до сега има изкарано демо.

Link to comment
Share on other sites

Последната игра, която си спомням, че имаше много зор с пускането беше The Two Thrones и се вадеха кабели и чак след година излезе RELOADED рилийза. Из коментарите в ArenaBG чета, че тийма на RELOADED нямало да се заема с кракването, но според мене трябва, защото все пак си е предизвикателство. А тия Rockstar като обявяват, че не може да бъде хакната играта просто предизвикват хакерите. Няма игра, която не може да бъде кракната. Лично аз ще почакам да излезне крак и хора, които са я играли да изкажат мнение както за single player-a така и за multiplayera и чак тогава евентуално бих я закупил. Ако multiplayera е скучен даже не бих я купил... да дам 70 лева за игра, която ще врътна за 3 дена - никакъв смисъл.. по-добре да ги дам за някое MMORPG, ако ще е за игра.

Мултиплейъра мен не ме впечатли. Пошла смесица на 1000 жанра. По-добре си играйте CoD и NFS или GRID в мулти отколкото това. Но нека да има де. На никой не пречи... И повярвай ми няма да я превъртиш за 3 дена. Таймера ми показва 40 (запаметени) часа геймплей. Като я превъртях но, но съм на около 60-70% и имам още доста мисии по картата. Това, че са запаметени ще рече, че в тях не се включват преиграване на трудни мисии примерно или безцелно житкане в града. Аз лично играх 1 месец сериозно и накрая ми писна. Наскоро пак се зарибих, за да я превъртя. Затова искам да ви обеснява, че играта е една добра инвестиция. Малко са игрите на пазара, които си заслужават да бъдат купени, но смятам, че това е една от тях. :)

Link to comment
Share on other sites

Всяка игра заслужава да бъде купена. Дори най-тъпите изискват огромни количества труд и знание, друго щяхте да приказвате ако вие ги правихте :).

Link to comment
Share on other sites

Аз бих я закупил, но искам да видя първо какво представлява и дали ще ми върви както трябва.

 

По тия шотове някакси ми се губи веселата атмосфера от предните игри..

Link to comment
Share on other sites

Тая игра ще си заслужава парите поне от това което съм видял в нета за нея филмчетата са на много високо ниво не само графиката е невероятна но и геймплея

Както каза NEROX пича е има играта от сумати време и още не е врътнал на 100% всичко

само не ми е ясно защо със всяка игра пумиарите си слагат уникални изисквания от към конфигурация на машината

кво трябва да дам 1000 лева за чисто ново ПС за да върви идеално на макс настройки и след 1-2 година да се появи няква друга игра и машината да почне да издиша

И тея пари хвърлени за игри които ще се броят на пръсти на ПС-то

по добре вложете 400-500 лева в next-gen console и всичко ще ви е 6-так когато ви е кеф си играете без да се притеснявате от изисквания проблеми с кракове и други бъгавии

Просто предпочитам вместо да дам пари за ново ПС да си купя ЛСД ТВ :)

Link to comment
Share on other sites

Да. Само дето получаваш 5 години игри с еднаква графика, еднакви ФПС, еднакъв draw distance и т.н. без АА и др. Да не говорим за куците контролери за РПГ, ФПС и т.н.

Какво има да и врътваш всичко? Като играеш 20минути и това е. Всичко се повтаря, както с всяка част. Аз ли пораснах, но вече не ме кефи тази поредица. Преди цъках много 3ката, но от СА насам изобщо не ми се играе.

Link to comment
Share on other sites

Crack: http://zamunda.net/details.php?id=149835&hit=1

 

инфото просто ме разби :bgrin:

 

Wurstsuppe praesentiert:

 

Grand.Theft.Auto.4.CrackOnly.Proper-Wurstsuppe

 

 

How to use:

 

1) Copy the paul.dll, gtaiv.exe and Launchgtaiv.exe in your mainfolder

2) Copy the paul.dll also in your "Offlineactivation"-Folder

3) Open gtaiv.exe and accept the rockstar Terms of Use.

4) Play the game

 

NOTE: To solve the problem with the camera bug, turn down the resulution then restart the computer,

and then it works, at least for 6 six friends of mine and me!

 

Notes to Rockstar: hehehe... so, you spent 200k $ on protection and now i owned you. hahahaha !!!

Link to comment
Share on other sites

Както каза NEROX пича е има играта от сумати време и още не е врътнал на 100% всичко.

 

кво трябва да дам 1000 лева за чисто ново ПС за да върви идеално на макс настройки.

Оставаме с оговорката разбира се, че далеч не съм играл през цялото време откакто я имам. Предполагам, че поне 1 месец сериозно можете да поиграете не играта. Определено не е като последните ежедневки, които се появиха наскоро.

 

Трудно ще я подкараш играта на машина за 1000 лева. Бая повече ще трябва да хвърлиш за машина на която върви добре доколкото разбрах.

 

Да. Само дето получаваш 5 години игри с еднаква графика, еднакви ФПС, еднакъв draw distance и т.н. без АА и др. Да не говорим за куците контролери за РПГ, ФПС и т.н.

Какво има да и врътваш всичко? Като играеш 20минути и това е. Всичко се повтаря, както с всяка част. Аз ли пораснах, но вече не ме кефи тази поредица. Преди цъках много 3ката, но от СА насам изобщо не ми се играе.

Xbox-а е на пазара почети 3 години и графиката изобщо не е мръднала и скоро не се и очаква да мръдне. Точно обратното. Графика на PS3 и X360 винаги е 1 крачка пред тази на PC. Обаче при PC нещата не стоят точно така. Компютъра ми след 2 години служба трудно се спряваше със силните заглавия. А след 3-тата просто нямаше игра (нова), която да тръгва. Е, мисля, че Wall-E вървеше, но нея ако я пишем някъде...

 

Notes to Rockstar: hehehe... so, you spent 200k $ on protection and now i owned you. hahahaha !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...