Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Надявам се играта няма да ме разочарова,а ще я превъртя с удоволствие като миналите поредици.Ако се съди по скрийновете този път създателите на играта доста са раширили света и.

 

П.П.Пич не мислиш ли,че е малко рано за тая тема.Все пак играта излиза след 9~10 месеца :huh:

Link to comment
Share on other sites

~ Release Date: October 2006

Тва за PC ли се отнася щото обикновенно играта излиза първо за PS.

Link to comment
Share on other sites

Тва за PC ли се отнася щото обикновенно играта излиза първо за PS.

Нищо чудно и да излезе към декември за ПС щото до сега винаги е излизала с няколко месеца по-късно за ПС.

Link to comment
Share on other sites

Не знам майна.San Andreas според мен беше няква гадна подигравка с култа на GTA.Някъф град, дето няма обикаляне с години хубаво, ама поне да имаше нещо приятно в него ... то грозотия и сичко наоколо сиво ... аве невероятно падение за мен.Виж Vice City беше друга работа.Тая игра колкот пъти я врътвам, толко пъти с кеф го правя, майна.И наистина да вземат да си сменат енджина, че пикселите са ми по-големи и по-квадратни от кутията на компа майна :wir

Link to comment
Share on other sites

Не знам майна.San Andreas според мен беше няква гадна подигравка с култа на GTA.Някъф град, дето няма обикаляне с години хубаво, ама поне да имаше нещо приятно в него ... то грозотия и сичко наоколо сиво ... аве невероятно падение за мен.Виж Vice City беше друга работа.Тая игра колкот пъти я врътвам, толко пъти с кеф го правя, майна.И наистина да вземат да си сменат енджина, че пикселите са ми по-големи и по-квадратни от кутията на компа майна :wir

Напълно споделям мнението ти :punk

Link to comment
Share on other sites

Ей тука е истината ама вие сте млади и зелени, едва ли сте го играли. Но има време да поправите тоя пропуск, играта дори вече е free. :D

 

Аз тва съм го цъкал и преди,но преди няколко месеца се бях зарибил пак и дълго време си го разцъквах!Много е яко!Иначе ГТ4 сигурно ли е,че ще излиза за ПЦ,защото някой от форума беше казал,че ще излиза само за конзоли.

Link to comment
Share on other sites

Тва за PC ли се отнася щото обикновенно играта излиза първо за PS.

 

Playstation 3

 

Нищо чудно и да излезе към декември за ПС щото до сега винаги е излизала с няколко месеца по-късно за ПС.

 

Аха. Само дето San Andreas излезе с можеби над година закъснение. Винаги GTA за PC е излизала с голямо закъснение след конзолните.

Link to comment
Share on other sites

gta е "велика" игра майна....тва е най-великата игра майна ,супер яка ....дано да излезе за пц уе ....кога ше излиза за pc ??????????/ нямам търпение ,дайте демо....демо демо демо

коя е най великата игра за всички времена ?nfs или gta ? или и двете рулират ???

Link to comment
Share on other sites

Ей тука е истината ама вие сте млади и зелени, едва ли сте го играли. Но има време да поправите тоя пропуск, играта дори вече е free. :D

Аз тая игра съм я играл на GSMа мноо е яка :punk :) иначе новия GTA дано да не е такова разочарование като San Andreas който супер бързо ми омръзна а предишните си ги превъртах с кеф по няколко пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Ей тука е истината ама вие сте млади и зелени, едва ли сте го играли. Но има време да поправите тоя пропуск, играта дори вече е free. :D

Аз съм я играл :) много е зарибена :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам майна.San Andreas според мен беше няква гадна подигравка с култа на GTA.Някъф град, дето няма обикаляне с години хубаво, ама поне да имаше нещо приятно в него ... то грозотия и сичко наоколо сиво ... аве невероятно падение за мен.Виж Vice City беше друга работа.Тая игра колкот пъти я врътвам, толко пъти с кеф го правя, майна.

Napylno sym syglasen s teb, gta- vice city q igrah s mnogo golqmo udovolstvie, ama san andreas neshto mi beshe skuchna... eh vice city, vice city... :)

Link to comment
Share on other sites

Grand Theft Auto 4 is being developed for the Playstation 3, a 'next generation' system. Sam Houser was quoted praising the new Playstation 3 system on May 17th, when the console was unveiled:
"Each time SCEI launches a console, the video games business moves to the next level. With PlayStation 3 it looks as if it might be time for interactive entertainment to become, finally, the world's dominant artistic medium."
-- Sam Houser, President, Rockstar Games

 

Toва видяхте ли го?

Link to comment
Share on other sites

Сан Андреас и на мен не ми хареса ама ХИЧ!!! :sick за такава тема е рано ... като се сета кво стана с МОСТ УОНТЕД ... 1 месец преди излизането беше някаква агония.... :unsure: . Дано направат нещо хубаво с ГТ4 :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ХАХАХАХАХА по последно инфо играта ще излиза само за PS3 :laughing:

Мога да се обзаложа,че след като излезе за PS3 ще се появи ново "полседно инфо" където ще пише,че ще излиза и за PC. ;)

Link to comment
Share on other sites

ще излиза и за PC

Ами и това е вероятно,но това се прави с комерсиална цел,за да могат Rockstar да лапнат още $ и от компютърния пазар,от който все по-малко гейм-разработчици се интересуват.Идват времена на специализация и скоро и ние ще трябва да се примирим с прогнозата "PC - за работа;конзола - за игра",което не е лошо стига игрите да не се разводнят и там ;)

 

'аре със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Тея конзоли никога не съм ги харесвал.Немога да си представя да играя шутър с джойстик :blink: От друга страна обаче е хубаво,че няма да сменяш хардуеара на 2 месеца.А колкото до комерсиалната цел-че то коя игра не се прави с цел печалба и комерс???Просто едни успяват,други не.

Link to comment
Share on other sites

Тея конзоли никога не съм ги харесвал.Немога да си представя да играя шутър с джойстик :blink: От друга страна обаче е хубаво,че няма да сменяш хардуеара на 2 месеца.

Тука си мнго прав ... а идеята да давам аз по 120 кинта за игра ... ШО НЕ СИ ГИ ЗАВРЕТЕ В%$@#%^$@^$%@&%$#%#%^#* ... Телевизора е направен шибан за да са гледат филми на него, а не да са играят игри.Нека подкрепим тези мили хора, които са ни дарили с туи чудо и не размиваме тяхната представа за неговото ползване.За цялостно преживяване на миговете в геймката е необходимо нещо, което може да покаже нейните красоти в целия им блясък - НЕ Е ТВ МИСЛЯ ...

 

>>console sucks ass ... dude ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...