Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

Не съм срещал бъгове.Когато си свалих играта и инсталирах,играта беше адски лагава,забиваше,изхвърляше,изчесваха текстури,викам си машината ми явно е слаба.Сложих си пача 1.03 и всичко литна.Няма бъгове,няма лаг,даже на медиум и играта си върви.Не знам защо при теб се получава така.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Защото не са я измислили.

 

Направих Auto Configure на настройките и до сега върви добре. Да видим до кога ще остане.

Link to comment
Share on other sites

Качих си най-новите ъпдейти на Нвидия 186.18 , пач 1.04, и един мод http://media.gtanet.com/gtagarage/files/Tweak1.rar?7090

и сега нямам никакъв лаг при

Athlon x63 6000+

NVidia 9600gt 512

3 gb ram

 

на настройки

 

resolution - 1280х1024

texture - Medium

water - Low

reflection - Very High

shadow - Off

text. filter - Very High

distance - 24

dist. detail - 36

Link to comment
Share on other sites

След дълго отлагане най-накрая реших да инсталирам тази игра.И от тук почват редица проблеми...

Още в началото ми казва Your system is incompatible with %P.Please follow link.. дъра бъра...

Самата машина е с Windows Vista Ultimate.

Хардуерно покривам всичко,остава да софтуерно..

И така..следвам линка дето ми дава по-горе и отивам на сайта на майкрософт,където ми дава да си сваля Servise Pack 1.

Правя една проверка да видя с какво аджеба върви в момента машината и...(така и не можах да намеря с какъв SP върви в момента)

Отварям Win.Update и гледам някакъв Windows Vista Service Pack 1 (KB936330) се мърди там и чака да се инсталира..Ок пускам го да се инсталира и bummer.. нищо не става.Още в началото само изхвърля от инстала и нищо не става.

По-нататък отивам на сайта на Майкрософт да сваля от там ъпгрейда и ръчно да му го набия..Свалям,инсталвам и точно накрая на инсталацията "Error code: 0x800F0900.See link for details...

Ок..отивам на поредния линк към някаква друга програма която уж оправяла проблема..Свалям,почвам да инсталвам и...близо 40 мин не ще да мръдне от началото...

Всичко стоп,рестарт и пак отначало...никъв резултат...

Писна ми и пробвах направо SP2 да му набия..Без резултат.Казва,че първо трябва да имам SP1 за целта.

И така цяла вечер се въртя в затворен кръг.

Който може да помага...

И всичко това за да мога да подкарам една игра :sick :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Легален ли ти е Уиндоуса?

 

И не е само една игра. Доста програми вече също искат последните SP-та на Windows да са инсталирани.

Link to comment
Share on other sites

Легален ли ти е Уиндоуса?

Ако беше легален надали щях да имам проблеми... :blush::ghost

Ами да. Значи това е проблема. Трябва ти SP3. Вече почти всички игри искат последния сървис пак на XP.

w00x но-нагоре нали казах,че съм с Vista,а не с XP.И проблема ми е в това,че не мога да му набия SP-то...Не ми се сменя OS за една игра(колкото и лесно,и бързо да става)

Ето скриинче на проблема който съм описал по-горе: ЦъК

Link to comment
Share on other sites

Ами да. Значи това е проблема. Трябва ти SP3. Вече почти всички игри искат последния сървис пак на XP.

Link to comment
Share on other sites

Имам един много голям проблем.

 

Сложих Windows 7 и пуснах директно exe-то, което бях инсталирал на XP-то, и от което играех. Сега като влезна в играта и колите веднага започват да пушат и автоматично дават газ. Ще пробвам да инсталирам отново, специално за Win7, за да видя дали това не е проблема.

 

Някой имал ли е подобен проблем? Тамън се радвах, че ми върви по-добре от на XP и няма бъгове и то какво стана..

Link to comment
Share on other sites

Играя тази игра от една седмица на Xbox 360, и като цяло е много яка,но има и доста минуси !

1. Няма гаражи тва, е много тъпо тряа да си ги паркираш до вас на паргинга, и до ся ми е изчезнала една кола доста тъпо са го направили така да ти изчезват колите, и като отивам на мисия със моита кола и като я паркирам някаде и отида на мисията после я няма, уникална тъпотия :angry: !

2. Управлението на колите,моторите и на всякакви превозни сретства, е отвратително караш със 30 к/м и спираш сеедно си карал със 200 сеедно караш на лед половин час неможе да спре !

3. Защо неможеш да тунинговаш колите ?

4. Като се качиш на мотор, и сложиш каска и после като слезеш и като я хвърлиш на земята (като някав селялин) :laughing: и после като се качиш пак на мотора слага нова, и така няколко пъти, от каде ги вади тея каски бе :D

Има и още малки минуси, но немога да се сетя сега.

И един въпрос от мене как се дава мигач, и вопще може ли ?

И можеш ли да си купуваш къщи,апартаменти ?

Link to comment
Share on other sites

Играя тази игра от една седмица на Xbox 360, и като цяло е много яка,но има и доста минуси !

1. Няма гаражи тва, е много тъпо тряа да си ги паркираш до вас на паргинга, и до ся ми е изчезнала една кола доста тъпо са го направили така да ти изчезват колите, и като отивам на мисия със моита кола и като я паркирам някаде и отида на мисията после я няма, уникална тъпотия :angry: !

2. Управлението на колите,моторите и на всякакви превозни сретства, е отвратително караш със 30 к/м и спираш сеедно си карал със 200 сеедно караш на лед половин час неможе да спре !

3. Защо неможеш да тунинговаш колите ?

4. Като се качиш на мотор, и сложиш каска и после като слезеш и като я хвърлиш на земята (като някав селялин) :laughing: и после като се качиш пак на мотора слага нова, и така няколко пъти, от каде ги вади тея каски бе :D

Има и още малки минуси, но немога да се сетя сега.

И един въпрос от мене как се дава мигач, и вопще може ли ?

И можеш ли да си купуваш къщи,апартаменти ?

 

Въпрос: 3. Защо неможеш да тунинговаш колите ?

Отговор: 1. ".. доста тъпо са го направили така да ти изчезват колите, и като отивам на мисия със моита кола и като я паркирам някаде и отида на мисията после я няма, уникална тъпотия.. "

 

За какво ти е да тунинговаш кога, когато тя постоянно изчезва?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ам може ли да попитам как да си сложа мои песни в играта и по-точно как да ги пусна докато съм в играта

Link to comment
Share on other sites

Мхм .... да ... ама нещо не знам как да го пусна тфа пусто радио ... не го намирам в станциите... ако може малко по подробно обяснение :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

тая игра нещо много ми лагва. не върви плавно. компютъра ми е:

cpu - E2180(клокнат е на 2,5Ghz)

vga - EAH4850 512MB/256bit

ram - 2GB 800Mhz

mb - G31M-ES2L

 

а на един приятел с E5200(не е клокван) и 9800GT(другите параметри са като моите) му върви плавно и без проблеми. едва ли разликата между ATI-то и nVidia-та е толкова голяма, че при мен играта да изпитва трудности :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Играта е хубава ама е оптимизирана като гъз , играя я с 8гб памет ддр3, процесор и7-870 интелски на 3.4 гхз и видео GTX 560 TI Sonic 1GB и играта на high/very high 1920x1080 спича яко, не го очаквах. Crysis2 забога върви по добре, а е от тази година игра :blink:

 

Няма го stuttering-a но сложих новия пач. Ама пак не е това което очаквах :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...