Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Ми вместо да бяха давали 200к за защити да си бяха направили порта както трябва. Иначе GTA vice city беше последната, която играх и нещо тая поредица взе да ми идва скучна и не играя. Да не говорим, че на тази версия едвам покривам минималните изисквания :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми вместо да бяха давали 200к за защити да си бяха направили порта както трябва. Иначе GTA vice city беше последната, която играх и нещо тая поредица взе да ми идва скучна и не играя. Да не говорим, че на тази версия едвам покривам минималните изисквания :lol:

Дали са 200к за играта, а не за защити. ;) Явно това се оказва най-скапания досегашен порт...

Link to comment
Share on other sites

Нека да попитам дали изобщо има смисъл да я инсталирам. Имам я играта дори и всички възможни крачета имам свалени, но има ли смисъл? Какви бъгове се появяват? Като пробвах играта в оня сайт canurunit, ми даде проблем само с видео картата, защото не поддържали X-сериите на Asus. Въпреки това не се доверявам много на такива сайтове, така че искам да ми кажете вашето мнение...

Link to comment
Share on other sites

Добре тая игра нормално ли е чак такива защити и глупости да има. Инсталирах кракнах и като стартирам ми излиза някъв Serial Key da сложа ?

Трябва и да се регистрираш.На мен играта ми тръгна и засега върви добре на медиум настройки

Link to comment
Share on other sites

Трябва и да се регистрираш.На мен играта ми тръгна и засега върви добре на медиум настройки

 

Добре де аз намирам Serial Key и след тва ми иска някъв друг Key ?

Link to comment
Share on other sites

Добре де аз намирам Serial Key и след тва ми иска някъв друг Key ?

при мен не е така.Нека на някой на който му иска кей да ти обясни как я е оправил.Иначе в самото описание на играта е казано как се прави и не иска никакъв кей

Link to comment
Share on other sites

И аз нямам никакви бъгове и съм 9.49% :).

edit : Излезе GTA.IV-Razor1911

Е тресе факаната камера ..... както чета из нет май на всеки тресе .... има ли оправия с камерата или трябва да се чака

 

 

На мен също ми иска serial но напомпих няколко единици и го прие ... :D

Link to comment
Share on other sites

При мен не тресе камерата( това е когато пиеш алкохол в играта ) с Uber-Proper минаване на защитата съм( има го в Замунда ).А някой намерил ли е друг магазин за дрехи освен този в началото, че не мога да го гледам така вече нашето момче.

Link to comment
Share on other sites

Е тресе факаната камера ..... както чета из нет май на всеки тресе .... има ли оправия с камерата или трябва да се чака

На мен също ми иска serial но напомпих няколко единици и го прие ... :D

 

Влизаш в играта. Намаляваш резолюцията. Излизаш от играта и влизаш пак. Връщаш си на желаната резолюция. При мен проработи! Ама нещо не ме грабва играта. Ебаси задръстванията са, а пък с това гадно управление на играта ми се повръща направо. Иначе са се заиграли с графиката...

Link to comment
Share on other sites

Влизаш в играта. Намаляваш резолюцията. Излизаш от играта и влизаш пак. Връщаш си на желаната резолюция. При мен проработи! Ама нещо не ме грабва играта. Ебаси задръстванията са, а пък с това гадно управление на играта ми се повръща направо. Иначе са се заиграли с графиката...

Задръствания?? аз немога да намера кола :confused много слаб трафик. На мене лично управлението ми харесва, има малко проблеми с камерата при шофирането, и когато ходя на някоя страна, но се свиква. Вече съм до средната част на града и историята на играта нещо не ме грабва. Ти си просто един убиец, на който му плащат за да решава чуждите проблеми. Надявам се по-нататък да стане малко по-лично и да стане интересна историята. Би било чудо ако имаше GTA IV, но с историята и картата на San Andreas.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много зле. Днес пуснах да играя и съм на първата мисия с роман.Там където пътувам с таксито и ми звънят по телефона.Не мога да се оправя с контролите и незнам какво да направя???

Link to comment
Share on other sites

При мен не тресе камерата( това е когато пиеш алкохол в играта ) с Uber-Proper минаване на защитата съм( има го в Замунда ).А някой намерил ли е друг магазин за дрехи освен този в началото, че не мога да го гледам така вече нашето момче.

Другите магазини се появяват във втората част на града. И аз в началото много се дразнех. Като клошар е. За съжяление не можеш да му правиш прически и т.н. Само дрехите се сменят...

Link to comment
Share on other sites

Дам, видех.Разочарован съм.Не може в предните части да показваш иновации, а тук те да липсват( поне според мен ).Дано се пусне ъпдейт или пач скоро.

 

За героя...ДЕЙБА КОЛКО Е ГРОЗЕН!?И защо, подяволите, няма сръбско радио?Радио "Београд" или от сорта "FMS", примерно - Free Miloshevich Station.Да си жулиш Цеца или Вики докато отиваш да убиеш поредния човек :) щеше да е култово.

Link to comment
Share on other sites

Дам, видех.Разочарован съм.Не може в предните части да показваш иновации, а тук те да липсват( поне според мен ).Дано се пусне ъпдейт или пач скоро.

 

За героя...ДЕЙБА КОЛКО Е ГРОЗЕН!?И защо, подяволите, няма сръбско радио?Радио "Београд" или от сорта "FMS", примерно - Free Miloshevich Station.Да си жулиш Цеца или Вики докато отиваш да убиеш поредния човек :) щеше да е култово.

Виж readme-то там пише как може да си сложиш твоя музика от компа и да си я пускаш на радиото.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си сложил шорткът към сръбското ама щеше да е яко ако си има оригинално радио.С реклами, предавания, като другите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...