Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

тая игра почнах да я играя ама ми е мн интересно за нея има ли пароли както при другите версии ;)

(играя я на конзола)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
тая игра почнах да я играя ама ми е мн интересно за нея има ли пароли както при другите версии ;)

(играя я на конзола)

на ква конзола я играеш ?

междо другото аз вече я врътнах :lol:

ама само майн мисиите съм изиграл

 

Виж пробвай тея

 

Phone codes; THESE DO BLOCK ACHIEVEMENTS!!!

 

Full HP & Armor "3625550100"

Full HP, Armor & Ammo "4825550100"

Weapons Tier 1 "4865550100"

Weapons Tier 2 "4865550150"

Remove Wanted Level "2675550100"

Add 1 star wanted lvl "2675550150"

Spawn Attack Chopper "3595550100"

Spawn Cognoscenti limo "2275550142"

Spawn Comet sports car "2275550175"

Spawn FBI Buffalo "2275550100"

Spawn Jetmax Powerboat "9385550100"

Spawn NRG-900 bike "6255550100"

Spawn Sanchez "6255550150"

Spawn SuperGT "2275550168"

Spawn Turismo "2275550147"

Change Weather and Time "4685550100"

Link to comment
Share on other sites

на ква конзола я играеш ?

междо другото аз вече я врътнах :lol:

ама само майн мисиите съм изиграл

 

Виж пробвай тея

 

Phone codes; THESE DO BLOCK ACHIEVEMENTS!!!

 

Full HP & Armor "3625550100"

Full HP, Armor & Ammo "4825550100"

Weapons Tier 1 "4865550100"

Weapons Tier 2 "4865550150"

Remove Wanted Level "2675550100"

Add 1 star wanted lvl "2675550150"

Spawn Attack Chopper "3595550100"

Spawn Cognoscenti limo "2275550142"

Spawn Comet sports car "2275550175"

Spawn FBI Buffalo "2275550100"

Spawn Jetmax Powerboat "9385550100"

Spawn NRG-900 bike "6255550100"

Spawn Sanchez "6255550150"

Spawn SuperGT "2275550168"

Spawn Turismo "2275550147"

Change Weather and Time "4685550100"

МОже ли някой да ме светне как стоят нещата при тези мейн мисии и второстепенни мисии. Аз съм на има няма 50% и не мога да разбера какво ще рече второстепенни и главни. А кодовете не си заслужават, защото блокират ачиивмънтите, но при PS3 не знам дали има такива работи. На мен си ми е перфе без кодове. Даже по-добре. :)

Link to comment
Share on other sites

еми да ти кажа аз съм на 61 процента и тогава я врътнах обаче който и от варянтите да избереш за енд на историята си преебан :D сиде мисийте са тея на стийви от оная кабинка ония дето ти заръчва да трепиш някви другите не ги знам кой са щото съм ги минал ся след като я врънтах тея мисии ми стоят

Link to comment
Share on other sites

еми да ти кажа аз съм на 61 процента и тогава я врътнах обаче който и от варянтите да избереш за енд на историята си преебан :D сиде мисийте са тея на стийви от оная кабинка ония дето ти заръчва да трепиш някви другите не ги знам кой са щото съм ги минал ся след като я врънтах тея мисии ми стоят

Охххх, нищо не ти разбрах от писаниците... Но наистина ли си я врътнал на 61%?!

Link to comment
Share on other sites

Охххх, нищо не ти разбрах от писаниците... Но наистина ли си я врътнал на 61%?!

Защо не?! Сан Андреас се врътваше горе-долу на същите проценти. Останалите около 40 са за бонус мисиите, които можеш да вземеш от скрити NPC-та по картата, както и да събираш разни предмети, да постигаш максимума на всички статс и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Факт е че ще е има за ПС но изискванията и ще са жестоки особено ако някой иска да е играе с всичко на макс

 

офф:

Друг е въпроса че за мен има друга игра която е предпочитан но за жаласт все още няма кой знай каква информация за нея говора за Mafia 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
IGN потвърдиха закъснението на на GTA IV, датата е 2-ри декември. Те казват, че

Rockstar не са дали причина за това. Също така вече са на лице и системните

изисквания на играта:

Минимални

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Процесор: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

Памет: 1.5GB RAM и 16GB Място на твърдия(диск)

Видео карта: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

 

Препоръчани

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Процесор: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Памет: 2 GB (Windows XP), 2.5 GB (Windows Vista)

и 18 GB Място на твърдия(диск)

Видео карта: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Link to comment
Share on other sites

Това за мен звучи смехотворно.Нека си ги искат тия изисквания явно не са правили въобще оптимизация.Това е прекалено.Quad на 2.4???Алоха...земята търси РокСтар...колко пари взехте за да не оптимизирате и да тикнете юзърите към магазина?

Link to comment
Share on other sites

Ако рилийз дейта е 2-ри декември 2009,то това е след една година.Подобни компютри с core 2 quad няма да са нещо ново и повечето хора ще са оборудвани с такива машини.Плюс това тея игри не се правят за нашия пазар,а за по-развитите страни където хората купуват игрите,а не свалят от интернет.В същите тея страни себеуважаващ се геймър едва ли би имал по-слаба машина.

Дали може да се оптимизира повече играта немога да кажа,но при всяко положение това не е процес който може да продължава вечено и да се направи да върви на калкулатор.Плюс това изисква и време,а Рокстар са пресрочили своето.

Link to comment
Share on other sites

Ако рилийз дейта е 2-ри декември 2009,то това е след една година.Подобни компютри с core 2 quad няма да са нещо ново и повечето хора ще са оборудвани с такива машини.Плюс това тея игри не се правят за нашия пазар,а за по-развитите страни където хората купуват игрите,а не свалят от интернет.В същите тея страни себеуважаващ се геймър едва ли би имал по-слаба машина.

Дали може да се оптимизира повече играта немога да кажа,но при всяко положение това не е процес който може да продължава вечено и да се направи да върви на калкулатор.Плюс това изисква и време,а Рокстар са пресрочили своето.

 

Само дето не е 2009, а е 2008.

 

Те core 2 quad и сега не са нещо ново, само дето не мога да разбера защо са нужни 4 ядра, за 1 процес, при положение, че разпределянето на ресурса в тия процесори е доста странно. Ти лично, ъпгрейдваш ли всяка година, за да мислиш, че всеки до догодина ще си е купил четериядрен процесор? Това за другите "пазари" няма да го коментирам, защото е повече от немислимо.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не играя игри и не ъпгрейдвам поради тази причина.И все пак тази година си взех лаптоп за 1000 лв.,който покрива минималните изисквания.В момента компютър (десктоп),който покрива препорачителните изисквания може да се вземе и за под 1000 лв.

А чуждите пазари е първото нещо,което трябва да съобразиш,гледайки изискванията на някоя игра,защото от друга страна ако една игра се правеше,така че да могат да си я позволят всички трябваше още да играем Супер Марио и Тетрис,защото в Руанда,Сумалия и голяма част от

Индия,Китай и много други държава и това немогат да си позволят.А това е повече от половината население на земята.

Който може да даде $200 за игра се предполага,че може да даде още толкова за ъпгрейд.

Колко от вас мрънкащите за системните изисквания ще си купят играта?Дали ще има и 5%?

Link to comment
Share on other sites

На когото му се играят последните заглавия с всички гъзарийки да си купи кутия 360хъ с чип и да си ги сваля като пич или пс3 и да си плаща като пич..който пък ще играе на рс да се старае да е вкрак с изискванията.Това е по-полезното на конзолите, че остаряват сравнително по-бавно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тая игра е чакам от 3тия ден след излизането на San Andreas ( демек когато е врътнах ) най-накрая излезе, дано да е яка. ама тия минимални.... 7900 карта иска за минимални дано да тръгне на 7900 GS че не ми се сменя карта.

Link to comment
Share on other sites

Как ли не съм заделил 16ГБ за тая игра.

Ееее, да не има плащаш наем на тея 16GB. Иначе тя след инстал може и повече да е.

Тая игра е чакам от 3тия ден след излизането на San Andreas ( демек когато е врътнах ) най-накрая излезе, дано да е яка. ама тия минимални.... 7900 карта иска за минимални дано да тръгне на 7900 GS че не ми се сменя карта.

Аз пък се чудя дали 7600GT с 256MB GDDR3 и овеклок може да се сравнява с 7900. Защото само там ми издиша системата.

 

Също така и дали ще тръгва на XP SP2, защото според изискванията иска SP3. На това предполагам още никой не може да ми отгови де...

Link to comment
Share on other sites

А каква е причината да не си сложил СП3?

Иначе просто няма начин тая игра да ме накара да освободя ~30ГБ (за да я сваля и инсталирам). Това означава да си изтрия CoD4+5 и супер много музика. Те и без това са едни и същи почти от 3 насам, нищо кой знае колко привлекателно не виждам в този ГТА. Е, ако 1ТБ хард струваше 100$ (както е в US) щях да я тествам :д

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...