Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
Телевизора е направен шибан за да са гледат филми на него, а не да са играят игри.Нека подкрепим тези мили хора, които са ни дарили с туи чудо и не размиваме тяхната представа за неговото ползване.За цялостно преживяване на миговете в геймката е необходимо нещо, което може да покаже нейните красоти в целия им блясък - НЕ Е ТВ МИСЛЯ ...

 

>>console sucks ass ... dude ...

 

Виж сега, моето дете, нали се сещаш, че преди да има пероснални компютри в къщата на обикновения човек е имало телевизионни конзоли?

 

И хората години наред са играли най-добрите налични игри преди всичко на телвизора си.

 

Ако обичаш, мисли малко преди да изрязваш такива крайни изказвания. И ти гарантирам, че Playstation 3 ще може да покаже на телевизионния ти екран "геймките" ти поне два пъти по-добре отколкото прехваленото ти PC.

 

 

az pyk mislq 4e PAK 6te se napravi nqkaf nedagav port ot konzola / konzolen port mai taka se kazva6e kato se pravat igri ot PS za PC /

 

Боже, колкото по-надолу четеш, толкова по-зле става.

 

Момче, имаш ли идея че San Andreas примерно е конзолен порт? Или мислиш, че е разработена първо за PC и после са я портвали за конзоли? Всъщност, не. Просто конзолните портове не трябва задължително да са ужасни, защото вече не сме 1998.

 

А ако наричаш PC версията на San Andreas "недъгава", тогава вече не знам... Проблемът може да е много по-сериозен от незнание...

Link to comment
Share on other sites

........... И ти гарантирам, че Playstation 3 ще може да покаже на телевизионния ти екран "геймките" ти поне два пъти по-добре отколкото прехваленото ти PC.

Боже, колкото по-надолу четеш, толкова по-зле става.

 

......Момче, имаш ли идея че San Andreas примерно е конзолен порт? ...............

Просто конзолните портове не трябва задължително да са ужасни, защото вече не сме 1998.

 

А ако наричаш PC версията на San Andreas "недъгава", тогава вече не знам... Проблемът може да е много по-сериозен от незнание...

Nali zatova kazah "PAK".

Da nedagava e 6toto kato se celi6 i kato mernika ti e na vrag i se namalq skorostas koqto mesti6 mernika

( sensitivity mai ). +tva kato ne si pusnal AA grafikata e ujasna.

 

 

A aide da vidim dali nai prehvalenoto PC ili nai prehvalenata konzola 6te sa s po dobra grafika,a ?

Pyk kato se uveri6 4e gre6i6 moje da igraem CS ti na konzolkata az na kompa...

Link to comment
Share on other sites

Доводите защо San Andreas PC е недъгава не искам да ги коментирам. Предполагам, че и в CS ползваш поне 4x AA...

 

За хардуерното превъзходство PC или конзола - конзолния играч ще се изръси веднъж и в следващите 5 години ще играе спокойно всичко, което излиза с добро качество, PC потребителя ще строши една камара пари по цялостен upgrade и след година и половина новите заглавия на тоя хардуер ще лагват повече от конзолата. И на мен не ми харесва скоростта с която се движи PC пазара, ама ей на.

 

За това как е по-удобно да се играят first person shooter-и като CS, нито аз, нито някой смислен човек ще спори - много по-удобно е с клавиатура и мишка. Но ако спрете да циклите CS по цял ден и разгледате пазара на конзолни заглавия, ще видите че има и много други жанрове, които също са хубави и заслужават да им се отдели време.

Link to comment
Share on other sites

Доводите защо San Andreas PC е недъгава не искам да ги коментирам. Предполагам, че и в CS ползваш поне 4x AA...

 

За хардуерното превъзходство PC или конзола - конзолния играч ще се изръси веднъж и в следващите 5 години ще играе спокойно всичко, което излиза с добро качество, PC потребителя ще строши една камара пари по цялостен upgrade и след година и половина новите заглавия на тоя хардуер ще лагват повече от конзолата. И на мен не ми харесва скоростта с която се движи PC пазара, ама ей на.

 

За това как е по-удобно да се играят first person shooter-и като CS, нито аз, нито някой смислен човек ще спори - много по-удобно е с клавиатура и мишка. Но ако спрете да циклите CS по цял ден и разгледате пазара на конзолни заглавия, ще видите че има и много други жанрове, които също са хубави и заслужават да им се отдели време.

 

Напълно те подкрепям. Един единствен поглед върху трейлър на игра за новото поколение конзоли, показва колко далеч назад е дори и най-модерното PC, което струва колкото 3 конзоли. Някой ако иска може да гледа трейлъра на KillZone 2. Всичко на него се рендира в реално време, а не е готово филмче. Вижте колко обекти има, вижте колко движения има, вижте колко ефекти има и то по едно и също време на екрана. Фреймовете са напълно перфектни и плавни. Достатъчни да се играе без проблем. Единствения недостатък на конзолите е при FPShooter-ите. Ако имах пари за конзола, рядко щях да ползвам PC-то за игри. Много рядко.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, моето дете, нали се сещаш, че преди да има пероснални компютри в къщата на обикновения човек е имало телевизионни конзоли?

 

И хората години наред са играли най-добрите налични игри преди всичко на телвизора си.

 

Ако обичаш, мисли малко преди да изрязваш такива крайни изказвания. И ти гарантирам, че Playstation 3 ще може да покаже на телевизионния ти екран "геймките" ти поне два пъти по-добре отколкото прехваленото ти PC.

Няма смисъл да обсъждаме неща, които вече мноооооооого малко (да не казвам ниокй) хора използват (ако някой още джитка стария StreetFighter да са обажда).

 

ОК ... начи зимам на баща ми следващата заплата и отивам да купувам LCD телевизор ... татеее дай пет хилии леа за тв ... Не можеш да ме убедиш, че един обикновен телевизор, какъвто имат 98% от хората в домовете си, може да изкара по-добра картина от дъртия ми, прегорял, шест годишен CRT монитор :)

А освен това, аз джиткам стария Street Fighter, ей така, за статистиката просто

Брао на тебе :)

Link to comment
Share on other sites

Един среднобюджетен телевизор на 2-3 години може да даде една нелоша картина, която няма да отстъпва видимо и дразнещо на тази на монитора. Проблем е само разстоянието до телевизора и нагласянето му така, че да няма директно слънце върху него.

 

Естествено разлика ще има, но вярвам, че няма да е лесно забележима или дразнеща.

 

А освен това, аз джиткам стария Street Fighter, ей така, за статистиката просто :D

 

Погледни втория линк на подписа ми.

Link to comment
Share on other sites

кво се заражда спор пак пц вс конзоли по отношение на гейминг.то си каза един човек.добрите игри за пц последните 3 години са по-малко от добрите rpg-та за ps2 последните 6 месеца

преди всичко заглавията определят това кое е по-добро.

радвам се че има и обективни хора които признават предимството на конзолите по отношение на гейминг-а

да не говорим къв е кеф да се изтегнеш на три метра от голямо тв на удобен диван и да играеш качествени игри

а като чета тея вицове как да не се дразня

ей затва се дразня че капкоп ще подарят три чудесни игри на хора които НЕ ЗАСЛУЖАВАТ

 

по-яко е на яката нъ фъ съ ъндърграунд от 30 цм на монитор и ВСИЧКО НА HIGH

и не забравяйте да кажете с колко фпс върви

Link to comment
Share on other sites

ей ей ей , успокойте се ве. Тука стана абсолютна каша :wir

Нали темата е уж за GTA4 , не за PC vs PS :confused

Айде няма да ви уча как да си поствате във форума , има си правила , модератори и админи за тая работа :inqn

 

Моето мнение относоно спора : Много вярно е , че една конзола щи извади по-яка графика от PC , ама замислете се малко от другата гледна точка , на интерфейса .Едно пц можеш по толкооооова много начини да го моделираш и променяш и да му слагаш и да му махаш ........ :wacko: ..... докато една конзола си е просто конзола , ползваш си я най-вече за игри , да верно , че вече има конзоли с нет , ама не е същата хава,верно можеш да си слушаш музика на нея , ама тряа да е вече на дискове ;) докато на пц-то си я сваляш , слушаш , записваш си я (ако имаш CD-RW разбира се)...

Още една гледна точка , откъм финансовата страна , тъй-като засегнахте и нея : Вярно е , че конзолите са по-евтини от хубавите пц-та , обаче замислете се над нещо , я само вижте кога излезна ПС2 и кога ще излиза ПС3 (в помощ на мързеливете - през една година , средно).Защо пък през май 2007 да не излезе ПС 4 ??? Тогава ще започнат игрите да са само за ПС4 и оппа , пак същия проблем както и с пц-тата , ама сега вече няма да ви липсва рам или MHz , а ще ви липсва по-нова конзолаа.... :unsure:

Колкото и да спорим и колкото и да говорим , спора винаги ще е налице .

Това е тема от сорта на : "Кое е първо , яйцето или кокошката?" и "Кой е казал на жените,че трябва да изпитвам удоволствие от секса" (10х то All About this).

 

 

Относно GTA 4 :

Аз както и всеки един се надявам наистина да са сменили енджина , и се надявам версията за пц да не е толкова бъгава както е сан андреас (в сравнение с конзолната версия , SA за PC е сууупер бъгава !! всеки го знае това).

Също така , мене не ме притеснява , че ще излезне една година по-късно за пц , щото и SA стана така , ама аз си я играх с ЕМУ и съм сигурен , че не съм само аз (щом я имаше качена в локала ...)

Еми т'ва , изчерпах се :sick

Айде аз отивам да се хоризонтирам :zzz , а вие размишлявайте :ghost

Link to comment
Share on other sites

оффтопик

сам не осъзнаваш колко грешки написа.на ps2 спокойно можеш да му сложиш един хард от 120 гб да речем.освен тва се продава линукс за ps2 и после може да изпълнява всички функции на pc-то.имам познат с хард и си играе всички игри от хард-а без да натварва лазера.освен тва с един буут диск аз си гледам divx филми ,мога да отварям всякви снимки и да слушам mp3.в slim-а си има вграден ethernet port и си играя онлайн игри

а кога е излезло ps2 ли ? ps1 излезе 1994,ps2 излезе 2000,ps3 ще излезе 2006-2007

тва са едни периоди от по 6-7 години в които на един и същ хардуер излизат все по хубави и по-красиви игри.конзолата се изтисква докрай и тогава излиза новата

ps2 тук струваше 1200 лв,толква някъде ще е и ps3.не искам да твърдя че конзолите излизат по-евтино.напротив.една мемори карта от 8 mb е 55 лв а един черен дуалшок е 65 лв.освен тва преставка за 4 или 8 джойстика е 40 лв.за ps3 ще е необходимо тв от поне 2000-3000 лв,така че конзолите пак осмукват потребителя.да не говорим за липсата на чип и пиратски дискове в началото

и все пак да кажа,най добре е човек да има и pc и конзоли.едното за работа другото за забавление

Link to comment
Share on other sites

Offtopic

 

Eazy-e please kaji kak i az da si naglasq da igraq igri online, i az sum sus slim i imam 1-2 originalni ama ne moga da si naglasq network setings.

 

 

Za gta-4

 

Tozi put spored men nqma da izkarvat port za pc, 6te im struva dosta s noviq engine i si4ko drugo.Ako 6te izkarvat izob6to nqma da e skoro, pone 1-2 godini sled izlizaneto mu za conzoli.

Link to comment
Share on other sites

оффтопик

сам не осъзнаваш колко грешки написа.на ps2 спокойно можеш да му сложиш един хард от 120 гб да ....................

еми човек , сори , явно грешни източници. :wir Маи са бая грешни , щото ми бяха казали , че вече има пс3 :confused :sick :ph34r:

stay cool

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да се надяваме, че производителите може и да помислят за PC версия. Все пак надеждата умира последна.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Да се надяваме, че производителите може и да помислят за PC версия. Все пак надеждата умира последна.

ей ся казаха по геймъре шоу че няма да излезе за pc

жалко :(

Link to comment
Share on other sites

ей ся казаха по геймъре шоу че няма да излезе за pc

жалко :(

Естеятвено че това ще кажат нали средно тъпия американец ще си купи конзола за да пука понеже има пари и за това ще я има първо за конзола, но естествено след най-много 9 месеца ще излезе и за комп естествено пак "изненаднащо".

Link to comment
Share on other sites

Между другото ,конзолните геймъри имаме къде къде по-добри игри ,че да се занимаваме с gta ;)

Link to comment
Share on other sites

Между другото ,конзолните геймъри имаме къде къде по-добри игри ,че да се занимаваме с gta ;)

 

Както и ние, PC геймърите ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано излезе и за Пц..обаче за engine-а ..ако го подобрят наполовина от сегашното ниво едвали нормалният потребител ще може да си позволи машина, способна да зареди играта =]

Link to comment
Share on other sites

Не съм чел цлата тема, така че може и да повторя думите на някой, но...

Играта излиза 2007-ма на същата дата, не 2006-та и гледам засега пише, че ще излиза само за PS3 и Xbox 360. Ако е така ще е адски тъпо :sick . Дори и за по-старите конзоли да няма (аз н че имам такава ама...).

 

"Rockstar North received their PlayStation3 game developers kit in August 2005 and have since then been working on a brand new game engine for what the October issue of PSM is calling, a next-gen GTA title. Eye-candy aside, they are supposedly aiming to create a photo-realistic city for GTA 4."

 

"A fake screenshot of Grand Theft Auto 4 surfaced on the 29th of June, 2005. Its source is to-date unknown, but we were able to confirm with Rockstar on September 21st that it is fake:"

 

На кратко: ще има нов енджин (но това е само слух), а снимката е фалшива.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
I'm getting hate mail in languages I can't even read!

 

ХАхахаххаха. Мисля да си купя няква конзола. Не се трае че ще се забави за комп.

Link to comment
Share on other sites

Хах те за ПС (ако въопще я направат) кат почнат да я играат хората тряя мин 2 GB рам да имат за тая графика и видео Nvdia GF 8800 GTX за да им върви на low :lol: :lol:

 

з на моита кошница не се надявам да я подкарам щото бая неща са за сменяне иии ткаа

а кои знаи колко GB ше е ( не и давам по-малко от 10 ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дано д а излезне и за ПЦ играта щот сигурно ще е нещо униклано обаче най-верочтно и ще има някви изрудски системни изисквания

Link to comment
Share on other sites

Дано д а излезне и за ПЦ играта щот сигурно ще е нещо униклано обаче най-верочтно и ще има някви изрудски системни изисквания

Няма значение. Това е gta4.( gta4 спокойно може да се замени със Starcraft2, и изречението пак ще се запази напълно вярно...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...