Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

И можеби смяташ така, защото сръбската музика е доста разпространена и комерсиализирана в USA? По-реално е да има индийско или китайско радио.

 

Oт къде ги мислите тия глупости, акъла не ми го побира.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Виж сега, не ме разбра.Казах го по линия на това, че главния герой е събрин.Щеше да е по-цялостно изживяването за повече юзъри ако се бяха погрижили за такова радио.Все тая.

 

Ся си търсиш повод!?Това е игра все пак.Гледа се кефа.То и това, че ченгелите те губят при малко по бързо каране на 2 звездички е нереалистично ама обслужва геймплея.Айде вече стига сме го дъвкали това.

Link to comment
Share on other sites

Tой е сърбин, но имаше логика да се пуска сръбско ако върви с MP3 в ушите или всяка кола е оборудвана със сателитно радио. Нали не е в Сърбия? Tогава няма логика да е Сръбско радиото.

Link to comment
Share on other sites

Искам само да помоля, като излезне пача, да дадете мнение дали играта става за игра. Дали са я оптимизирали, оправили бъговете, защото имам желание да си купя играта с всичките благинки като Карта, Саундтрак, упътване и т.н. подобни.

Link to comment
Share on other sites

Саундтрак няма в оригиналния комплект :angry1

Супер тъпаци не стига, че ти продавата най-бъгавата игра правена някога, ами и вътре само играта и карта, и някакви инструкции дето ще ти свършат работа само ако си супер дебилен :angry:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да попитам дали играта ще може да ми тръгне, при положение, че този сайт давам това:

цък

 

Питам, за да не свалям 13.5 гб торент и накрая да не ми тръгне. :)

Link to comment
Share on other sites

Пиша един пост, който ще изтрия утре след като този, за когото е предназначен си го прочете.

Един новорегистрирал се потребител с ник Deo все още чака валидация от админите и понеже много иска да пише, а все още няма тези права е пуснал рапорт (от тази тема), който ще цитирам:

 

МОЛЯ ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ТРИЕШ.

СЛЕД 7-8 ОПИТА ДА ВЛЯЗА ВЪВ ВРЪЗКА С АДМИНИСТРАТОР ИЛИ МОДЕРАТОР ОТ ТОЗИ ФОРУМ ЕДИНСТВЕНОТО МЯСТО КОЕТО СИСТЕМАТА МИ ПРИЕ ДА ПОСТНА ТЕКСТ Е ТУК!!!!!!

рЕГИСТРИРАХ СЕ НОРМАЛНО И ПОСЛЕ ВЛЯЗОХ(логнах се)НОРМАЛНО.НО ДОТАМ! ОТТУК НАТАТЪК ВСЕКИ ОПИТ ДА НАПИША ЛС БИЛО ДО ПОТРЕБИТЕЛ,БИЛО ДО МОДЕРАТОР ЗАВЪРШВА СЪС СЪОБЩЕНИЕ,ЧЕ НЕ СЪМ УПЪЛНОМОЩЕН ДА ПРАЩАМ ЛС. КОГАТО ПЪК ПИСАХ Е-МАЙЛ НА АДМИНИСТРАТОР - МИ БЕ ВЪРНАТО СЪС СЪОБЩЕНИЕ,ЧЕ ТАКЪВ МЕЙЛ НЕ СЪЩЕСТВУВА. И СЕГА ОЧАКВАМ ПОМОЩ ОТ ВАС.ЗАЩО НЕ ПРИЕМА ЛС ОТ РЕГИСТРИРАН ПОТРЕБИТЕЛ ТОЗИ САЙТ???....АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОМОГНЕТЕ СЕ ОТКАЗВАМ ОТ РЕГИСТРАЦИЯТА,ЗАЩОТО НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО ЗА МЕН Е ДА МОГА ДА ПИТАМ НЯКОЙ И НЕЩО ТУК,А НЕ САМО ЧЕТЕНЕ.

ХЕЛП.....!

 

Тъй като дори и кутията му за ЛС все още не е активирана и няма как да му отговоря на ЛС, отговарям тук, че просто е нужно малко търпение, тъй като административният екип е зает с други ангажименти и обикновено валидират на порции (след като се съберат няколко човека).

Link to comment
Share on other sites

Пиша един пост, който ще изтрия утре след като този, за когото е предназначен си го прочете.

Един новорегистрирал се потребител с ник Deo все още чака валидация от админите и понеже много иска да пише, а все още няма тези права е пуснал рапорт (от тази тема), който ще цитирам:

 

 

 

Тъй като дори и кутията му за ЛС все още не е активирана и няма как да му отговоря на ЛС, отговарям тук, че просто е нужно малко търпение, тъй като административният екип е зает с други ангажименти и обикновено валидират на порции (след като се съберат няколко човека).

 

Ами аз съм регнат от 2005-та някъде, но след един уорн през 2005 немога да изпращам ЛС. Та ако ви остане време... махнете забраната, защото мисля, че 3 години без ЛС са достатъчни...

 

ЕДИТ: След като затриеш горния пост, затрий и този.

 

(Midex) Не знам да има такова наказание като твоето - да не може да пращаш ЛС :confused

По-скоро е някакъв проблем, който само администраторите могат да оправят...а ти явно си много търпелив човек, щом 3 години си чакал и чак сега споделяш за това. :P

 

Не съм много търпелив, просто на никой не му пукаше... :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ти тръгне, но бая ще сече.Според мен чакай някакъв пач да пуснат за оптимизация.В момента само те си знаят за кого са я писали тази игра( според мен за PS3 & x-360 ама да не вкарвам конспирацията, че всички мразят РС-тата ).

Link to comment
Share on other sites

daez8.jpg[/img]

е тука как да се кача?Стълбата от другата страна на моста не е активна.

 

Оправих се, бях забравил, че стълбите се ползват с "F" :)

Link to comment
Share on other sites

Някой успял ли е да подкара нормално играта, без да има проблеми с графиката, на GeForce 7ма серия с някакви драйвъри различни от тея уж правените специално за играта, версия 180.84? И кои драйвъри е използвал? Защото аз съм с 7600GT и при инсталирането на 180.84 ми пише, че има някъв проблем. Инсталират се и играта върви нормални, но има проблеми. Като някакви черти и премигвания под Windows.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че така да изглежда не мога да я нарам на 2 ядрен на 3.0 гхц ,3 гб рам и 9600 ГТ Нвидия.За мен това е равносилно, че е по-грозна и дори е обидно към хората, които са си я закупили.Те не са длъжни да инвестират астрономически суми в РС-та.

 

А и май виждам нещо наречено лаг дори на тяхната машина!?!АЛОУ?!Кой нормален човек си купува две хай-енд карти + супер дъно и процесор за да му сече?!?!Това си е жива подигравка с хората и дори вече се чудя дали не е нарочно направено в полза на X BOX & PS3 да сече толкова.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, играта да не би да свършва с намирането на "специалния човек", който ви стоварват от ван-а?!Защото ако е така съм я врътнал и при това положение бих бил много разочарован от играта.

 

Хм, погледнах в нет-а и се оказа, че не свършва там.Обаче всички икони с мисии ми ги няма на мап-а?!Да не би да са обвързани с някои странични или е бъг?

Link to comment
Share on other sites

Някои инсталирал ли е patch-a за версия 1.01?

 

Да аз, ама при мен няма голяма разлика :cry

 

А между другото стигнах до там, че обиха Роман и аз убих след това Димитри(2 дни го убивах е бати ташака) и ми изкара надписите, че съм превъртял играта, а пък сам на 60% още :confused :confused :confused Някой да има идея кво става :confused

Link to comment
Share on other sites

Ама не разказвайте историята на играта де :angry1

 

Иначее и аз подкарах играта...впечатленията ми са:

1-най-доброто ГТА до сега

2-уникална графика

3-много як геймплей

4-определено ще си я преигравам доста пъти :D

Link to comment
Share on other sites

Ама не разказвайте историята на играта де :angry1

 

Иначее и аз подкарах играта...впечатленията ми са:

1-най-доброто ГТА до сега

2-уникална графика

3-много як геймплей

4-определено ще си я преигравам доста пъти :D

 

Батко, тя играта е с отворен край и при теб може да не свърши така. Зависи как я играеш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...