Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

Истината е, че на конзолите игрите писват и мултиплейъра е оскъден и точно за това гейминга е по-добър на пс-то. Да не споменаваме турнирите ся. Е хубаво, играеш я тази игра 1 месец всеки ден и после какво? Пускаш цс-а ей тва. Плюс това, яла да гледаш филми и музика и всичко на бокса или пс3то.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

В крака пише само как се инсталира, но трябва ли да имаш Windows LIVE, Social Club или се избягват по някакъв начин? Защото аз тръгнах да ги инсталирам. Ако някой е подкарал играта, нека направи 1 туториъл като за малоумни - стъпка по стъпка, ако може.

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че на конзолите игрите писват и мултиплейъра е оскъден и точно за това гейминга е по-добър на пс-то. Да не споменаваме турнирите ся. Е хубаво, играеш я тази игра 1 месец всеки ден и после какво? Пускаш цс-а ей тва. Плюс това, яла да гледаш филми и музика и всичко на бокса или пс3то.

Изобщо не си прав говори в единствено число

Първо какви турнири ве вече е факт че за ПС излизат все по малко добри и качествени заглавия

всички са се насочили към разработка на next-gen заглавия за новите конзоли

Писват ако по цял ден е играеш нон стоп иначе трудна работа

За тея новите конзоли има много качествени заглавия и завбъдеще се очакват още много

Попринцип аз съм максималист и трудно мога да подкарам игра на макс детайли говора за старите камоли новите ( а и друг е въпоса че те се броят на пръсти )

Аз съм така за игри факт е че по изгодно и по добро е next-gen console-ла да не се говори че и там има мулти с хиляди узери всеки ден

ПС гейминга няма да трае много незнам си през коя година се очакват нови Хбох-си и PS-шани с още по неверотни детайли и жива графика и все по малко качествени заглавия ще има за ПС маняците

А ПС-то от много време го използвам само за скайп филми и музика и интернет

Link to comment
Share on other sites

За сега конзолите са класика а пцтата остаряват, скоро ще стане обратното, пцтата ще са класика а конзолите ще остаряват, но повече няма да се завърти тоя цикъл. Ще си останат най-играните фпс-та, стратегии и ммо-та. И никое от тях няма да го има за конзола.

Link to comment
Share on other sites

Оправих проблема с гадното въртене на камерата, играта тръгна сейфа се, всичко единствения проблем ми е, че немога да гледам надалече смисъл гледам на 5 метра пред мене какво става, а другото е размазано ето скриншот http://picbg.net/img.php?file=446bf2a1dea1ab26.JPG ако някой има идея как да го оправя да каже. Има някакъв draw distance в optionsa, ама мога да го дам само до 18 и пак не ми се оправя.

Link to comment
Share on other sites

Играта като цяло е супер бъгава дори и оригинална,все едно е няква алфа версия направо.(може да прочетете форумите,голям смях е как хората платили за играта дори немогат да я подкарат :lol: ).

Иначе лично следвайки стъпките от линка по-горе играта ми тръгна без проблем/само бъга с камерата но се оправя с намаляне на резолюцията +рестарт/.Засега върви гладко,но е доооооста тежка,а пък графиката наистина не е кой знае какво...

Link to comment
Share on other sites

Оправих проблема с гадното въртене на камерата, играта тръгна сейфа се, всичко единствения проблем ми е, че немога да гледам надалече смисъл гледам на 5 метра пред мене какво става, а другото е размазано ето скриншот http://picbg.net/img.php?file=446bf2a1dea1ab26.JPG ако някой има идея как да го оправя да каже. Има някакъв draw distance в optionsa, ама мога да го дам само до 18 и пак не ми се оправя.

 

На тоя Screenshot единственото нещо дето не е наред не е Draw Distance-a :) Най вероятно проблема е от видеокартата или драйверите.

Link to comment
Share on other sites

Вие май сте полудели с тия конзоли... Конзолите никога няма да заместят ПЦ-то, то е ясно. Скрапи, само виж кои са най-играните игри в света и ми кажи дали имат версии за конзоли...

Link to comment
Share on other sites

Стига сме спамили темата :P

Аз не казвам че щего замести а че навлизат говора в гейм индустрията

И не мисля да давам всеки 6 месеца или година кинти за ново ПС паради появата на няколко нови заглавия ( да взимам заплатата на Англичаните или Американците не че ще дам ми играта орегинална ще си е взема ;) )

просто съм на мнението че за ПС ще се разработват повече FPS, Strategy и MMO-RPG-та другите ше се портват от конзолните версии

ПС-то си е ПС неможе да се замени това факт :)

ма друго си е като имаш една конзолка подръка и примерно като заминеш някъде да си е използваш както за филми, музика така и за игрици :punk

Link to comment
Share on other sites

Графика на PS3 и X360 винаги е 1 крачка пред тази на PC.

Хубаво е човек да си вярва. Да не навлизаме в съсвсем друга тема. Щом така мислиш- ОК.

Link to comment
Share on other sites

Оправих проблема с гадното въртене на камерата, играта тръгна сейфа се, всичко единствения проблем ми е, че немога да гледам надалече смисъл гледам на 5 метра пред мене какво става, а другото е размазано ето скриншот http://picbg.net/img.php?file=446bf2a1dea1ab26.JPG ако някой има идея как да го оправя да каже. Има някакъв draw distance в optionsa, ама мога да го дам само до 18 и пак не ми се оправя.

С каква видео карта си? Аз имам същия проблем с 7600GT. Доколкото разбрах има проблем с драйвърите, май на картите 7-ма серия. Чакаме нови драйвъри. С по-стари не съм опитвал дали ще стане.

Иначе като дам Start играта ми зарежда сигурно 10 минути, като при зареждането ми показва снимки на някакви герои от играта, в началото има музика, която после спира и не е ясно дали наистина ми зарежда, защото лампичката за харда изобщо не светва. Светва 10 секунди преди да ме вкара в играта.

 

За конзолите не знам много, но знам, че в момента има четири сравнително нови игри с коли, които ми изглеждата много обещаващо (гледал съм им и ревютата в gametrailers.com), но ги няма за PC. За PC вече почти нищо свястно няма в този жанр. Обаче да си купиш една конзола дали е достатъчно. Една от тези игри я има само за PS3, а други две само са Xbox 360. И доколкото знам има и други такива случаи.

 

Ако някои иска да знае кои са игрите това са Gran Turismo 5 Prologue, Forza Motorsport 2, Project Gotham Racing 4, Midnight Club: Los Angeles.

Link to comment
Share on other sites

скоро ще се появи ведео където се сравнява геймплея на ПС версият спрямо на конзолните версии

Corp

незнам аз съм на мнение че добрите жанрове взеха да ги разработват за next-gen console

Forza Motorsport 2, Project Gotham Racing 4 съм ги играл много добри просто Gran Turismo 5 Prologue е бях купил докато имах ПС3 много зле има само една графика ( ма тя не беше пълната версия ) !!!

Има е добри симулации за пример давам Fight Night Round ( бокс ) а и има информация за нова разработка

Само лошото при конзолите е че ТВ-то е важно :)

Ще дам за пример Mafia 2 която май ще излиза 2009

сегашните изисквания на GTA4 ще ги покрия когато отделя 1000 лева да кажем ами за Mafia 2-ката за която ще бъдат още по високи :wacko: так още кинти за ъпгрейд :wacko:

 

Edit:

Що се отнася до Midnight Club: Los Angeles

вижте това кратко видео и си правете изводите :)

Mercedes-Benz S600 DUB EDITION

Link to comment
Share on other sites

С каква видео карта си? Аз имам същия проблем с 7600GT. Доколкото разбрах има проблем с драйвърите, май на картите 7-ма серия. Чакаме нови драйвъри. С по-стари не съм опитвал дали ще стане.

Иначе като дам Start играта ми зарежда сигурно 10 минути, като при зареждането ми показва снимки на някакви герои от играта, в началото има музика, която после спира и не е ясно дали наистина ми зарежда, защото лампичката за харда изобщо не светва. Светва 10 секунди преди да ме вкара в играта.

 

За конзолите не знам много, но знам, че в момента има четири сравнително нови игри с коли, които ми изглеждата много обещаващо (гледал съм им и ревютата в gametrailers.com), но ги няма за PC. За PC вече почти нищо свястно няма в този жанр. Обаче да си купиш една конзола дали е достатъчно. Една от тези игри я има само за PS3, а други две само са Xbox 360. И доколкото знам има и други такива случаи.

 

Ако някои иска да знае кои са игрите това са Gran Turismo 5 Prologue, Forza Motorsport 2, Project Gotham Racing 4, Midnight Club: Los Angeles.

Картата ми е 7900 GS и да ти кажа като сложих нов крак и се оправи, но възникна друг проблем с някакви петна.. иначе виждам сега надалече. Ще пробвам още няколко начина. На мене ми зарежда бързо. Виж дали имаш sp3 и net framework 3.5 и пробвай новия крак http://arenabg.com/details.php?id=8910c946...25b8201bd96bfe0 по коментарите се разбира, че работел, ама трябва да си с оригиналните файлове на играта. Ако не става така ще я преинсталирам и пак ще пробвам.

 

 

edit: Преинсталирах я, сложих крака и всичко се оправи освен гледането на далече... няма клатене, менюто си работи, само гледането не виждам повече от 2-3 метра пред мен, другото е размазано :@:@

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че на конзолите игрите писват и мултиплейъра е оскъден и точно за това гейминга е по-добър на пс-то. Да не споменаваме турнирите ся. Е хубаво, играеш я тази игра 1 месец всеки ден и после какво? Пускаш цс-а ей тва. Плюс това, яла да гледаш филми и музика и всичко на бокса или пс3то.

Не знам каква логика намираш в това игрите за конзоли да писват бързо, а тези за PC не. Ето примерно един CoD4. Колкото бързо ще ти писне на конзолата - толкова бързо ще ти писне и на PC-то. И да точно на конзолата е по-готино да си гледаш филма, защото използваш големината на TV-то си и дивана в хола примерно и HD поддръжката примерно... А за музика и останалите работи си имаш едно скапано PC като мойто и си действаш. ;)

 

За сега конзолите са класика а пцтата остаряват, скоро ще стане обратното, пцтата ще са класика а конзолите ще остаряват, но повече няма да се завърти тоя цикъл. Ще си останат най-играните фпс-та, стратегии и ммо-та. И никое от тях няма да го има за конзола.

Конзололите винаги са били класика при гейминга, са и ще са. Нещатата при PC-то обаче не са така. Това, че ние в BG се разменили нещата и си мислим, че ние сме умни, а всички останали тъпи и в грешка е друг въпрос...

 

Edit:

Що се отнася до Midnight Club: Los Angeles

вижте това кратко видео и си правете изводите :)

Mercedes-Benz S600 DUB EDITION

Перфектна е играта. Най-малкото с класи над новото NFS.

 

Нека не правим темата версус и да не се отклоняваме повече. Всеки си има право на мнение и може да реши, с кое ще се чуства по-добре.

 

@boomearst, пробва ли си нови драйвери?

Link to comment
Share on other sites

Драйвърите са ми нови ( на 3 дена от nvidia.com ) обаче четох в нета, че при 7900ките правило графичен проблем и трябвало да сваля някакъв друг... та свалих го остава само да го инсталирам. После ще пиша какво е станало. А при тебе как са нещата ?

 

edit: Сложих новите драйвъри и играта тръгна този път без никакви проблеми. На мене лично много ми харесва като изключим изискванията и графиката... нищо особено, но замисъла е добър и определено играта си струва. А тия Rockstar много говореха и точно 2 дена след рилийза излезе крак и какво стана..? хакерите хората играещи безплатно нямат проблеми с играта, а хората, които са си я закупили берат дертове и си искат парите. Дано Rockstar разберат, че с хакерите не бива да се ебава никой! Ако си го бяха направили, така че веднага да излезе играта заедно с обикновения крак, нямаше да имат проблеми нито те нито закупилите оригинално играта и всички щяха да бъдат доволни. Дано са си взели поука.

Link to comment
Share on other sites

А тия Rockstar много говореха и точно 2 дена след рилийза излезе крак и какво стана..? хакерите хората играещи безплатно нямат проблеми с играта, а хората, които са си я закупили берат дертове и си искат парите. Дано Rockstar разберат, че с хакерите не бива да се ебава никой! Ако си го бяха направили, така че веднага да излезе играта заедно с обикновения крак, нямаше да имат проблеми нито те нито закупилите оригинално играта и всички щяха да бъдат доволни. Дано са си взели поука.

Ти сега разбираш ли че това което казваш е безсмислица (да не използвам по-силна дума)? Първо к'во е това с хакерите не бива шега? Те да не са някакви богове, а и това, че от Rockstar са казали нещо не променя излизането на крака. Крак така или иначе щеше да има. Значи не стига, че нищо не плащаш, ами и нагъл. Да си вземат поука, че следващия път без защита да я пуснат. Че да можеш веднага като излезе да я играеш, щото много ти се играе. А тея от Rockstar ти тровят живота с техните защити.

 

И това не е само към теб, защото на много подобни на твоя коментар се начетах. Осъзнайте се!

Link to comment
Share on other sites

Ти сега разбираш ли че това което казваш е безсмислица (да не използвам по-силна дума)? Първо к'во е това с хакерите не бива шега? Те да не са някакви богове, а и това, че от Rockstar са казали нещо не променя излизането на крака. Крак така или иначе щеше да има. Значи не стига, че нищо не плащаш, ами и нагъл. Да си вземат поука, че следващия път без защита да я пуснат. Че да можеш веднага като излезе да я играеш, щото много ти се играе. А тея от Rockstar ти тровят живота с техните защити.

 

И това не е само към теб, защото на много подобни на твоя коментар се начетах. Осъзнайте се!

Е да ти кажа имаш право, наистина е така, но и не можеш да отречеш, че с тия защити сами се тровят, и за какво трябваше да предизвикват съдбата още повече с тези изказвания? Даже ако имах излишни пари бих си я купил, защото това е една от малкото игри, които си заслужават парите до последната стотинка, разбира се като изключим изискванията и лошата графика за изискванията си. Можеше да си спестят нервите, защото сега шибаняците играят, а доста от хората закупили играта се оплакват.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая пробвах игрицата нормално както се казва играх около 2 часа :).Първо да си кажа прейнсталнах си играта , заради новия излезнал крак на GTA.IV.Crack.Securom.Bypass.Launcher.UBER-PROPER-FeD0R, който оправя ''морската болест'' без да си изключваме интернета от кабела!Останах доволен от игрицата.

 

Плюсове

+Много реално направена

+Много висок интелект на персонажите

+Добра графика

+Добър град

+Добри коли (макар , че пак са с измислени имена)

+Добра история

+Добри персонажи

+Добро меню (поне на мен ми хареса)

 

Минуси

-Сенките мърдат много

-Текстурите по някой път ги зарежда твърде бавно

-Можеше по-добре да оптимизират играта (макар,че на мен ми върви добре :P)

-Можеше да направят по-добра графика ,за тези изисквания

-Има много бъговe , даже и на Оригиналната Версия на играта

 

За сега тези минуси съм открил..

 

Това май ще ми е първата GTA , която ще превърта :).Поне се надявам.Бавно ще се превърти като гледам за 2-часа игра 4.2% толкова стигнах :D..

Ето малко снимки от играта , направени от мен

1279936_t.jpg 1279938_t.jpg 1279940_t.jpg 1279942_t.jpg

1279943_t.jpg 1279944_t.jpg 1279945_t.jpg 1279947_t.jpg

1279948_t.jpg

 

Това са ми и настройките на играта

1279950_t.jpg

Върви учудващо добре на PC-то от подписа не съм мерил кадри , но сигурно към 20-25 FPS се вади , при голямо меле сигурно ще падат кадрите , но аз съм доволен :)..

 

ОБЩО ОЦЕНКА НА ИГРАТА: 8/10

Препоръчвам я на всички!Ако имах излишни пари , бих си я купил

Link to comment
Share on other sites

Човек евалата са този пост.Първия смислен коментар в нет-а за играта е твоя( поне за мен ).Огоромно благодаря, че даде инфо за това как върви( и си дал и конфигурацията, де ) и плюсовете, и минусите.

 

Сутринта и аз ще я пробвам.А някой играе ли с пад като на плейстейшън?Говоря за PS2?Защото имам и се чудя дали да не пробвам с него да я играя - почна ли веднъж с един контролер свиквам и после ми е гадно да се научавам на ново за това питам.

Link to comment
Share on other sites

И аз я подкарах малко трудно в началото заради "морската болест" но след излизането на най новия крак си я играя на медиум настойки и съм супер доволен. За без пари толкова

Link to comment
Share on other sites

При мене няма крашове ама фреймрейт-а е незадоволителен поне за мен на 1024х768 всичко на макс до колкото мога( после ще постна пик ), но мисля да кача последни драйвъри и да видя дали ще има промяна.

 

Още нещо.Качеството на текстурите не мога да кача над медиум?!Все пак картата не е стара...идеи?

 

Играта е култова!

 

1280267_t.jpg 1280271_t.jpg

 

Системата е

CPU - Athlon 64 x2 Dual Core 6000+

RAM - 3,00 GB

VGA - Nvidia 9600GT 512

Link to comment
Share on other sites

И аз я подкарах малко трудно в началото заради "морската болест" но след излизането на най новия крак си я играя на медиум настойки и съм супер доволен. За без пари толкова

Еми така е големецо които има добро ПС играе :)

Който няма преиграва Мафиа поне на макс настройки :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...