Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
Хах те за ПС (ако въопще я направат) кат почнат да я играат хората тряя мин 2 GB рам да имат за тая графика и видео Nvdia GF 8800 GTX за да им върви на low :lol: :lol:

 

з на моита кошница не се надявам да я подкарам щото бая неща са за сменяне иии ткаа

а кои знаи колко GB ше е ( не и давам по-малко от 10 ) :lol:

Не мисля,че ситуацията ще е такава...тенденцията с предишните части беше игрите да тръгват и на по-слави компютри.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля,че ситуацията ще е такава...тенденцията с предишните части беше игрите да тръгват и на по-слави компютри.

Дам..и който е гледал трейлъри и шотове от новия енджин ще спре да се надява :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Играта е пълна лудница. Днес поиграх малко и направо се влюбих в нея. Дори когато спра да я игра само за нея си мисля. :lol: Енджина мисля, че е нов, защото играта изглежда съвсем по различен начин. Свободата на действи е още по-голяма и всичко е доста по-реалистични и неща, които не са ми правили впечатления в предишните части сега ми правят впчетление и ми изглежда даже тъпо, че в предишните части не са били така. Боя е направен доста инстинки и реалистичен и си има цяла бойна система не като преди да вървиш и да раздаваш туката насам натам и хората да падат след 2 удара. При несправяне в боя преспокойно могат да те пречукат. Имаш блокове, ритници, тукати, отбягване на удари... :D Все още съм в началото на играта, но като напредна и ми направят впечатления нови неща ще пиша, ако се интересувате разбира се! :)

Link to comment
Share on other sites

ако използваш pc-то предимно за игри, тази може да те накара да го хвърлиш и да си вземеш една конзола.

наистина джитката изглежда невероятно (като фен на поредицата го казвам)

 

btw защо се води gta4? vice city и san andreas не попадат ли в номерацията? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не, те са си просто Vice City и San Andreas. За феновете на подобни игри - спокойно. За ПЦ най-вероятно ще излезе също, но на кой му трябва GTA като ще излиза Mafia 2?

Link to comment
Share on other sites

Не, те са си просто Vice City и San Andreas. За феновете на подобни игри - спокойно. За ПЦ най-вероятно ще излезе също, но на кой му трябва GTA като ще излиза Mafia 2?

Ей затова мнение те черпя бира. Радвам се че Мафия има фенове :punk

Не че ГТА4 няма да се пробва...стига да излезе и да не е толкова бъгава колкото предишните игри.

Link to comment
Share on other sites

Не, те са си просто Vice City и San Andreas. За феновете на подобни игри - спокойно. За ПЦ най-вероятно ще излезе също, но на кой му трябва GTA като ще излиза Mafia 2?

мафията така и нещо не можах да й свикна ... не знам що така, но определено gta за мен е по-добра игра.

Link to comment
Share on other sites

Не, те са си просто Vice City и San Andreas. За феновете на подобни игри - спокойно. За ПЦ най-вероятно ще излезе също, но на кой му трябва GTA като ще излиза Mafia 2?

Според мен това беше коментар тип "киселото грозде". Аз също превъртях Mafia и много харесах играта и също с нетърпение чакам втората част. Но не трябва една игра да се подценява заради това, че не е излезла за PC или заради друга такава игра без да сте пробвали въпросната. Трябва да отбележа, че Mafia бе интересна и увлекателна, но в никакъв случай не беше толкова освободена като възможности спрямо GTA. Там голямата част от нещата се свеждаха до качи се в колата, слез от колата, качи се, слез и т.н. И две неща, които лично мен си ме дразнехаа (не ги опреквам просто мен ме дразнеха) бяха първо ограничението на скороста (знам, че е реално но беше яко shit) и като голям фен на автомобилостроенето (модереното) така и не можах да свикна с онея каруци от 20-те, 30-те...

Link to comment
Share on other sites

Играта е пълна лудница. Днес поиграх малко и направо се влюбих в нея. Дори когато спра да я игра само за нея си мисля. :lol: Енджина мисля, че е нов, защото играта изглежда съвсем по различен начин. Свободата на действи е още по-голяма и всичко е доста по-реалистични и неща, които не са ми правили впечатления в предишните части сега ми правят впчетление и ми изглежда даже тъпо, че в предишните части не са били така. Боя е направен доста инстинки и реалистичен и си има цяла бойна система не като преди да вървиш и да раздаваш туката насам натам и хората да падат след 2 удара. При несправяне в боя преспокойно могат да те пречукат. Имаш блокове, ритници, тукати, отбягване на удари... :D Все още съм в началото на играта, но като напредна и ми направят впечатления нови неща ще пиша, ако се интересувате разбира се! :)

На кво я игра на ПС2 ли?

Link to comment
Share on other sites

На кво я игра на ПС2 ли?

... ако обърнеш внимание на автара и подписа му, може и да се сетиш на какво я е играл :lol:

Link to comment
Share on other sites

... ако обърнеш внимание на автара и подписа му, може и да се сетиш на какво я е играл :lol:

Ирония ли осещам? :lol: Още повече, че я няма за PS2.

 

Обаче тоя героя като се напие колко реалистично са го направили залитането. Абе аз след време ще поснимам малко от играта и ще чака във vbox7 да видат хората за к'во аджеба става въпрос, че има много жадни геймъри за тая игра...

Link to comment
Share on other sites

Ирония ли осещам? :lol: Още повече, че я няма за PS2.

 

Обаче тоя героя като се напие колко реалистично са го направили залитането. Абе аз след време ще поснимам малко от играта и ще чака във vbox7 да видат хората за к'во аджеба става въпрос, че има много жадни геймъри за тая игра...

стига си ни дразнил скачай с малко клипове да по плакнем и ние :П ;)

Link to comment
Share on other sites

стига си ни дразнил скачай с малко клипове да по плакнем и ние :П ;)

И качеството да е сравнително добро ако може, за да не се чудим кое е ръка, кое крак :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами смятам да го снимама с апарата. Само дето нямам статив и трябва някой да ми държи... Абе в най-скоро време очаквайте клипчета. И ще гледам да ви покажа най-интересните неща... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Написах нещо като мини статиика за играта във форума на Zamuna и реших да го сложа и тук. Може да ви е интересно да го прочетете, а клипчетата ще станат по нататък, защото TV-ми не е LCD и има раминаване в херците на апаратчето и TV-то и всичкое на линии. Като взема LCD ще направя клипчета, ако до тогава не е излезла за PC. Ето и статииката:

 

За PC все още не е ясно дали ще излезе. Когато от Rockstar обявят официално тагава ОК, но от сега да се говори и да се надявате на някви фалшиви надежи няма смисъл. Пък октомври, ноември, пролета а у. Седите кротко и чакате. Ако омирате за нея купувате си конзолка и се решавате проблема за време напред и то не само с тази игра.

 

Играта е доста красива според мен и е още по-детайлна. Енджина е нов и всичко е направено великолепно. Възможностите са ви още по-големи. Неща, които не са ми правили впечатление в предишните части, когато ги виждам тук се очудвам, че преди ги е нямало. Вече всичко става посредством GSM. Получавате мисии, ореждате си срещи може да излизате с приятели по дискотеки, барове и т.н. Водата е прекрасно направена. Само нея като погледнеш не може да кажеш, че играта не е красива. Особенно, ако караш лодка на залес слънце и слънцето се отразява в окена. Разбира се графиката не е нищо невиждано и нечувано, но всички знаем, че от Rockstar никога не са наблягали на това. Управлението на превозните средства е меко казано странно. Отне ми около 3-4 дена на свикна с него. Особенно карането на моторите е ужасно. Но след известно време се свиква и вече не ми прави впечатление. Падането от мотора е доста добре изпипано. При по-силен удар с кола излизтате от предното стъклото. Краденето на коли е реално вече. Не си ги отваряте и потегляте, а трябва да счупите джама, Нико (главни герой) се навежда под волана да си поиграе с жичките и колата пали, но с аларма и ако около вас има куки лошо ви се пише. Бягането от куките е по нова система. Колкото повече са звездите толкова по-голям синьо-червен кръг ви се получава на картата. Когато излезете от него и изкчакате няколко секунди Wanted Level-а изчезва. :) Пушека, който излиза при запалването на гумите също е прекрасно измайсторено. Точно така както наистина излиза въпросния бял дим. Вече има цяла бойна система. Не като преди вървиш и пукаш наред и всичко живо мре. Имате бой с тукати ритници, гард и т.н. При едно несправяне с бойната система напълно възможно е човека на който туко що сте откраднали колата да ви извади от нея и да ви пречука. Вече се криете зад стени правите си прикрития, поглеждате малко нагоре и стреляте. Най-добър пример за това бих могъл да дам Gears of War. Играта е адски голяма. Имам около 30-40 часа геймплай и съм още само на 50%. Като най съществен минус на играта лично за мен беше, че досега не видях възможност за тунинг. Нещо и моторите ми се видяха малко. Ами това са най-важните и пикантни неща от новото произведение на Rockstar. Надявам се, че ви е било интересно. На конзолоните геймъри мога да им пожелая приятна игра, а на PC геймърите да дерзаят и да чакат, защото не вярвам, че пичовете от Rockstar ще ви оставят с празни ръце. ;)

 

ПС: Бих успокоил хората с по-слаби машини, защото според мен изискванията няма да са непостижими. Все пак това не е Crysis... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

GTA IV за PC през този ноември!

Най-накрая! Rockstar Games съобщиха, че PC версията на Grand Theft Auto IV - тяхната мега успешна и крайно противоречива екшън игра - ще излезе на пазара на 18 ноември тази година в Северна Америка, а на територията на Европа - три дни по-късно!

Тя е разработена от Rockstar North, а както може би знаете, действието в нея се развива в Либърти Сити - един изключително детайлен и прецизно изграден жив град. Играта предлага оригинален саундтрак, крайно увлекателен сюжет и много, много часове геймплей.

Като прибавим към PC версияата и нейния мултиплейър режим, по-всичко личи, че ноември месец ще се окаже пагубен за свободното време на всички фенове на тази култова поредица.

 

Статия: PC Mania

 

Айде, най-накрая! Ликувайте PC геймъри! Аз тъкмо до тогава ще съм я превъртял и ще ви помогам за някоя мисиика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Играта е доста изпипана можеш да праиш кво ли не даже да пускаш къси дълги фарове на превозните средства :wacko:

като се напиеш даже и като се качиш да караш и като те види полиция почва да те гони :D сякви глупости

можеш да ходиш на интернет зали .. вътре в нета кви ли не простотии пише сигорно 1 час съм чел глупости вътре

има и някой работи кадето липсват като парашут и не можеш да се гмуркаш под водата(или поне аз нз как става) и според мене оръжията са малко но като цяло играта е мн мн яка

Link to comment
Share on other sites

Ее стига бе, как няма да има парашути или да се гмуркаш. Просто не го вярвам. Не виждам защо в глупавия сан андреас го имаше, а в тази да не са направили :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...