Jump to content
BulForum.com

GTA 4


Dimitar_90

Recommended Posts

Батко, тя играта е с отворен край и при теб може да не свърши така. Зависи как я играеш :)

Извинявам се тогава :)

 

Игрицата колкото повече я играя,толкова повече ми харесва.Просто всичко са барнали на тфа GTA.Всяко едно детайлче е изпипано.Обаче е невероятно тежка :D .С 3GB Ram,256 MB Video,AMD Turion X2 2.1Gh я играя на Low,но без абсолютно никакъв лаг :bgrin: .И въпреки че е на Low графиката пак е уникална.Просто всичко,което липсваше на миналите GTA го има в тази-определено игра номер 1 за 2008/2009 година (поне според мен :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Искам да питам дали съм превъртял играта... Утрепах тоя руснака дето е избил някви хора от миналото ми и сега какво... тва ли беше ? Или трябва да чакам обаждане или нещо.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали съм превъртял играта... Утрепах тоя руснака дето е избил някви хора от миналото ми и сега какво... тва ли беше ? Или трябва да чакам обаждане или нещо.

Ти си още в началото :lol: ... изчакай обаждане или се обади ти на някой...там Roman тоя оня :)

Link to comment
Share on other sites

Абе имало някакви скрити мисии. Някой да знае как се намират, къде да ги търся? Имаше някакви зелени човечета по картата, ама те свършиха :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой ще сподели ли дали след пачовете се оправя играта? Оптимизация на текстури и т.н., за да върви по-гладко, оправяне на тия текстури дето изчезвали, когато си решат и други мизерийки дето са дразнели.

Link to comment
Share on other sites

...наложи ми се спешна преинсталация на Уиндоус и ми се затри сейва...Някой би ли бил така добър да ми даде неговия сейф?Аз бях горе долу по средата...там където имаш една мисия да убиеш Malcolm X :)

 

П.П.И по-назад да е сейфа не ми пречи...стига да не е в началото

Link to comment
Share on other sites

...наложи ми се спешна преинсталация на Уиндоус и ми се затри сейва...Някой би ли бил така добър да ми даде неговия сейф?Аз бях горе долу по средата...там където имаш една мисия да убиеш Malcolm X :)

 

П.П.И по-назад да е сейфа не ми пречи...стига да не е в началото

А къде са сейфовете на играта.Сестра ми е на 50% вече :D

Link to comment
Share on other sites

Тя отчита цялостен прогрес, не само по централния сюжет ;) за това.Иначе сега се чудя имам я инсталната без проблеми, превъртях я...дали да чакам някакъв пач с яки промени( нови коли, мисии, скинове за нашто момче ) или да я трия... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Тя отчита цялостен прогрес, не само по централния сюжет ;) за това.Иначе сега се чудя имам я инсталната без проблеми, превъртях я...дали да чакам някакъв пач с яки промени( нови коли, мисии, скинове за нашто момче ) или да я трия... :unsure:

Той тоя пач мамата си джаса...и без тфа е тежка играта представям си ако добавят и разни коли :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами може и по-гладко да върви, не знам.Дано излезе някакъв пач( дано не е 1 ами са много де ) този енджин е грехота да си остане без фенски творения.

Link to comment
Share on other sites

Ами може и по-гладко да върви, не знам.Дано излезе някакъв пач( дано не е 1 ами са много де ) този енджин е грехота да си остане без фенски творения.

Ще поживеем пък ще видим .И на мен много ми се иска да карам новия Nissan GTR или Suzuki GSXR 1000 K8 :) .Наистина както казваш ти-енджина определено трябва да накара феновете да развихрят въображението си :P

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах си XP.Сложих играта заедно с най новите драйвери от сайта на нвидиа.Играта тръгна но насича супер много.Докато преди това си вървеше горе долу добре.Някой да има идея защо се получава така.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тъй като превъртях играта отдавна... а сега се зарибявам с правенето на разни глупости из нея... някой може ли да ми предложи работещ трейнър за версия 1.0, интересува ме най-вече безсмъртието.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...