Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Не.

Въпрос ти зададох по принцип. Ама то е по-лесно да сипеш квалификации, отколкото да водиш аргументирана дискусия. Поне за теб. На мен би ми станало скучно, а и го намирам за доста на ниво .... "IQ под стайната температура".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:

Да се смеем ли, да плачем ли... Не е лесно, Саше.... :rofl:

Супер силни аргументи, когато някой прави опит да обясни защо се сменят актрисите. 

И смисъл има и посока има и сериала си е същия и историята.

Жалък опит.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, evropata said:

Супер силни аргументи, когато някой прави опит да обясни защо се сменят актрисите. 

И смисъл има и посока има и сериала си е същия и историята.

Жалък опит.


Понеже Гугъл е по-голям от европата - виж сам какво се е случило. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:


Понеже Гугъл е по-голям от европата - виж сам какво се е случило. 

Повече от сигурен съм че Гугъл "казва" нещо различно от това, което написах аз...мхммм....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
47 minutes ago, kotora said:

Шантарам се казва и за сега е много интерес. 

Правен е по доста известна книга. Даже са 2 книги или 3. Не помня колко точно. Лошото е, че първите 500 страници на първата книга са малко отегчителни. После става по - добре.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, netrootbg said:

Правен е по доста известна книга. Даже са 2 книги или 3. Не помня колко точно. Лошото е, че първите 500 страници на първата книга са малко отегчителни. После става по - добре.

За сега са две книги от планувани общо четири. Не е кой знае какво. Ще погледна сериала, да видим… може да става.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах целият сезон на Властелина. Лично на мен ми хареса. Доста приятен и добре направен. Не знам защо са всичките тези негативни коментари. Началото е малко странно, но после се променя.

Link to comment
Share on other sites

Негативите са от всички, които са чели книгите(не само властелина, но и другите) и виждат как са преебали всичко и от всякъде в света на Толкин, само и само да изсерат нещо. Един вид - пълен ташак.

Човека прекарал години, написал история, описал всичко и хоп Безос.

Все едно да дойде някой сега да направи филм за Българската история и да каже хан Апарух е бил негърка, половината прабългари са араби и вместо на Онгъла, са се били в Австрия около Виена с Чингис Хан.

Който не знае историята, може да му хареса, който я познава, ще плюе.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

И от мен един глас за Шантарам, добре започва.

 

Гледам и Драконите - след пети епизод нещо започнах да губя връзката с тези прескачания 5-10 години напред и смяната на част от актьорите. Не е лош, но GoT е по-добър.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи до този момент (точно преди финала на първия сезон) мога да кажа, че Andor се очертава като най-якия сериал от новата Star Wars линия. Всъщност точно по същия начин, по който Rogue One беше и си остава най-якия филм от новите. Което пък означава, че Дрисни могат и да направят нещо свястно, стига да искат. Надявам се не съм предизвикал съдбата с това мнение, щото да прецакат напълно финала другата седмица. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Най-накрая успях да изгледам епизодите след 6ти на Андор. Много добър :)))) Честно казано в началото ми се стори леко странен, но го развиха по много приятен начин. 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ARPAnet said:

Най-накрая успях да изгледам епизодите след 6ти на Андор. Много добър :)))) Честно казано в началото ми се стори леко странен, но го развиха по много приятен начин. 

 

Много сериозно се развива целия плот около "Rogue One", който всъщност си остава най-яката продукция от новите Star Wars.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

TULSA KING

Ей така се прави! За пореден път Силвестър доказва, че е доста по-умен от Арнолд, Брус и любимият ми Никълъс, които се посраха от издънки на финала на кариерите си до степен, в която просто ме хващаше срам... Ей така се излиза в пенсия с достойнство. 

Link to comment
Share on other sites

DER PASS 

Страхотно приятна изненада! Не разбрах как изгледах 8 часа. Чудесна немаска продукция, като за капак ми направи вЧепетление как не само няма педали, траверси и т.н., но и един черен няма! Имам чувството, че е нарочно. :rofl:
Препоръчвам с две ръце! 
 

Link to comment
Share on other sites

Ииииииииии още в третата серия THE LAST OF US се превръща в педерастка отврат, от която ми се повръща!!! Скапани дебили! Няма нищо неосрано вече!!! Ще гледам аз двама брадати и космати калтабани как ми се целуват и си въртят свирки. Да ви е$а майката педерска долна и гнусна!!! ПОВРЪЩАМ!!!

Link to comment
Share on other sites

То в играта е така. Или поне е загатнато от диалозите и нещата там. Разликата е, че в този в количката се беси, а другия остава и им помага. Просто тук са развили предистория.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...